HAVŘICE – TUPESY 8:0 (3:0)

Domácí fotbalisté jasným vítězstvím nad posledním týmem tabulky stvrdili svůj postup do I. B třídy. Při oslavě se blýskl Zdeněk Franc, který v prvním poločase zápas rozhodl hattrickem a v závěru ještě přidal čtvrtý gól
Branky: 16., 30., 36. a 83. Franc, 76. Masařík M., 79. Kubáň, 80. Masařík P., 83. Gajdůšek. Rozhodčí: Michalec. Diváci: 300. Havřice: Rachůnek T. I. (56. Čech) – Ulčík, Masařík P., Šmotek (70. Slavíček P.), Masařík M., Krajsa, Gajdůšek M., Hráček, Horňák, Doležálek (64. Kubáň), Franc. Trenér: Gajdůšek V. Tupesy: Polášek J. – Vávra P., Večeřa, Vávra O., Oslzla, Molek S., Hruška (58. Gejdoš), Burda, Bergauer, Knap, Bureš (21. Madzia). Trenér: Bureš.

JAROŠOV – NEDAKONICE 1:5 (0:1)

Nedakoničtí sice už věděli, že na postup nedosáhnou, přesto přesvědčivou výhrou podtrhli své druhé místo. V první půli se zásluhou mazůrka ujali vedení, domácí ale krátce po přestávce srovnali krok. Vzápětí ovšem inkasovali podruhé a od té chvíle už na hřišti jasně dominovali hosté.
Branky: 52. Vaculík – 32. a 70. Mazůrek, 53. Klečka, 78. Belák, 90. Lukůvka. Rozhodčí: Drozdy. Diváci: 120. Jarošov: Kolaja – Zajíc, Strapina (83. Grebeníček), Vaculík, Šproch (46. Sedláček), Oharek (51. Staroba), Komárek, Rak, Malina L., Kaštánek M., Bobčík. Trenér: Vyoral. Nedakonice: Ondřej – Vojtek (71. Sklenář J.), Stupka, Mazůrek (73. Beránek), Lukůvka, Král, Klečka, Bilavčík, Jurášek, Čagánek (64. Šoustek), Belák. Trenér: Sklenář R.

DRSLAVICE – BŘESTEK 4:1 (1:1)

Hosté potřebovali pro jistotu záchrany zvítězit, nakonec ale slavili i přes porážku 1:4, neboť Bánov rovněž padl. Břestek dokázal zareagovat na vedoucí branku domácích, pak už ale tahali za delší konec Drslavičtí, kteří výhrou potvrdili třetí místo.
Branky: 7. a 87. Šrámek, 57. Orlovský 59. Ševčík – 13. Čagánek. Rozhodčí: Kostelník. Diváci: 70. Drslavice: Hroch – Vacula, Šobáň, Šrámek, Ševčík, Orlovský, Mikulinec, Machálek, Kopták, Lux, Bureš. Trenér: Přecechtěl. Břestek: Kníž – Sonntag, Vojtěšek, Stuchlík, Matoušek (64. Zelinka), Plevák, Martinák, Lahola, Frühauf, Čagánek, Andrýsek. Trenér: Jegla.

NIVNICE – BORŠICE U BLATNICE 1:1 (1:0)

V derby byli od začátku lepší domácí a Skočovský je svou čtyřiadvacátou brankou v sezoně poslal brzy do vedení. Hosté ale zabrali a krátce po přestávce Stojaspal tečovanou střelou vyrovnal. V závěru nebyly oba týmy daleko od rozhodnutí, brankáře na obou stranách ale zastoupily tyče.
Branky: 18. Skočovský – 47. Stojaspal. Rozhodčí: Mikulášek. Diváci: 100. Nivnice: Koktavý – Velecký, Skočovský, Šimek, Nuzík (59. Ryšávka), Máčalík, Krajčovič, Bortel, Karlík (81. Mudrák), Holboj (79. Plessner), Boďa. Trenér: Kalina. Boršice u Bl.: Hlůšek – Zimčík, Stojaspal (74. Kusenda R.), Hotař, Nožička, Němeček, Kusenda P., Bobčík, Ježek, Halík, Bilík. Trenér: Ježek A.

OSTROŽSKÁ LHOTA – BÁNOV 1:0 (0:0)

Jelikož Břestek padl v Drslavicích, mohli se Bánovští v případě bodového zisku zachránit. V Ostrožské Lhotě se sice snažili, ale nakonec to nevyšlo. Jízdenku o soutěž níž jim do rukou vtiskl domácí P. Štergenich, který na začátku druhého poločasu vstřelil jedinou branku utkání.
Branka: 48. Štergenich P. Rozhodčí: Bednář. Diváci: 100. Ostr. Lhota: Šicha – Zbořil F., Zbořil S., Štergenich P., Štergenich J., Pešík, Matuštík (77. Malušek), Kusák (58. Erdenebileg), Jurčeka, Kuban, Doležal. Trenér: Dominik. Bánov: Polanský T. – Vaňhara (46. Mahdal P.), Pavlíček, Polanský L. (42. Bulejko), Mikyska, Mahdalíček P., Mahdal L., Machalík, Kočica, Guryča, Dalajka. Trenér: Vasiljevič.

NEZDENICE – TRAPLICE 3:0 (2:0)

Hosté nastoupili ve značně obměněné sestavě a Nezdenicím tak cestu za třemi body usnadnili. Domácí na hřišti jasně dominovali, dokonce ještě v první půli neproměnili pokutový kop. Traplice ohrozili domácí branku až za rozhodnutého stavu 3:0.
Branky: 23. Bušo, 31. a 51. Šašinka. Rozhodčí: Tureček. Diváci: 100. Nezdenice: Malaska – Sviták, Uličník, Liška, Šašinka (68. Vaculík), Adámek, Kandrnál, Kolínek R., Kociňák (60. Janík), Kalina, Bušo. Trenér: Kolínek L. Traplice: Vávra – Blecha L. st., Zich, Skopal, Kolínský, Kamarád, Hudec, Gelien, Březina P., Březina T., Schuska. Trenér: Růžička.

POLEŠOVICE – KOSTELANY NAD MORAVOU 2:2 (0:0)

Fanoušci viděli v derby zajímavý fotbal, který skončil zaslouženou remízou. Domácí ve druhém poločase dvakrát vedli, Kostelany ale v obou případech přesně po sedmi minutách vyrovnaly.
Branka: 48. Lubojacký, 61. Černoch – 55. Šimík, 68. Mojžíš Julius. Rozhodčí: Čikl. Diváci: 100. Polešovice: Pavela – Tomeček, Lubojacký, Kotek Z., Janík Z., Korvas Z. (59. Svoboda), Kordula, Janík M., Hasoň J. (59. Bednařík), Černoch, Běhávka. Trenér: Přibyl. Kostelany n. M.: Vávra – Šopík (71. Tomášů), Šimík, Panáček, Mojžíš Josef, Mojžíš Julius, Marek, Gabriel, Herzog, Dvouletý, Facalka. Trenér: Samsonek.

DOHRÁVKA 25. kola: Drslavice – Traplice 0:0.