TEPLICE U19 - 1. FC SLOVÁCKO U19 2:2 (1:0)

Do utkání vstoupili lépe domácí hráči, kteří dobře kombinovali a tlačili se před branku hostujícího celku. „My jsme lacině ztráceli míče už v samotném začátku postupného útoku, čímž jsme se dostávali pod trvalejší tlak soupeře," zlobil se trenénr Slovácka Jan Kameník. Nápor domácího týmu vyvrcholil ve 32. minutě, kdy se ujal vedení 1:0.

V hostující kabině sice proběhla domluva, i vstup do druhé půle ovšem patřil Teplicím, které svůj náskok ve 49. minutě zdvojnásobily 2:0. Slovácko se však postupem času začalo zlepšovat. „Především se nám dařila kombinace a zejména z pravé strany jsme byli hodně nebezpeční," pochvaloval si Kameník. Právě po akci z pravé starny se zrodilo snížení, když Küblovu přihávku zužitkoval Haša 1:2.

Hostům narostla křídla a zbytek zápasu se změnil v dobývání teplické brány. Domácí obrana nakonec ještě jednou kapitulovala, když předvedli úspěšnou spolupráci opět Kübl s Hašou. Prvně jmenovaný centroval, druhý nekompromisně srovnal na konečných 2:2.

Branky hostí: Haša 2. Slovácko: Vejmola Břečka, Křivánek, Pilka (Groulík), Řepka Zůbek (Fojtášek), Lipoti, Banasik, Machač (Tesař), Prajza (Kübl) Haša. Trenéři: Kameník, Vajčner.

1. Sigma Olomouc 30 25 1 4 107:32 76

2. Sparta Praha 30 16 9 5 67:32 57

3. Plzeň 31 17 2 12 76:55 53

4. Ostrava 30 13 10 7 64:47 49

5. Č. Budějovice 30 13 10 7 49:38 49

6. Hradec Králové 30 15 2 13 46:61 47

7. Slovácko 31 13 7 11 67:51 46

8. Mladá Boleslav 30 11 9 10 54:42 42