1.FC Slovácko – 1.SC Znojmo 2:3 (0:3)

Druhý zápas v rámci Tipsport ligy přitom Slovácko nezačalo špatně. „Po úvodní čtvrthodině, když jsme měli míč prakticky neustále v držení, jsem si myslel, že to bude jednostranné utkání. Opak byl ale pravdou, dva inkasované góly z brejků všechno změnily," nechal se slyšet Svatopluk Habanec.

Za stavu 0:3 prý o přestávce nezvyšoval hlas, neprovedl ani jedno střídání. „Naším záměrem bylo, aby kluci odehráli devadesát minut, aby to mělo kondiční charakter. Ve druhé půli už jsme se herně zlepšili, ale kontaktní druhá branka už přišla příliš pozdě," litoval kouč Slovácka, že jeho celek nedosáhl alespoň na remízu.

Jako první mířil v hradišťském dresu do černého Daníček. Gólman Znojma neudržel po centru míč v rukou a mladý záložník poslal míč do sítě. Na konečných 2:3 upravil po ideální nabídce od Libora Doška Martin Holek.

Branky: 74. Daníček, 90. Holek – 16. Švarc, 20. a 35. Ševčík. Rozhodčí: Trávníček – Gallo, Vysloužil. Slovácko: Heča – Heča – Starý, Břečka, Trousil, Kuncl – Lukáš, Holek, Daníček, Volešák – Došek, Čtvrtníček. Trenér: S. Habanec.