Do Hradiště přijede úřadující mistr, máte proti Slavii šanci na úspěch?
Čeká nás utkání s jedním z nejlepších ligových týmů. Myslím si ale, že Slavia k nám určitě přijede hrát fotbal, což by nám mohlo vyhovovat, protože je to lepší, než hrát do uzavřené obrany.

Že není Slavia neporazitelná, ukázal v minulém ligovém kole Liberec, který v Edenu vyhrál 2:1. Můžete si z tohoto zápasu vzít příklad?
V kabině jsme ten zápas rozebírali a těžko říct, jestli je to pro nás výhoda nebo nevýhoda. Ukázalo se, že se dají porazit, na druhou stranu si taky dají větší pozor a zápas nepodcení.

Myslíte, že si zachytáte víc než v jiných zápasech?
Asi se dá očekávat, že budu vytížený víc než třeba v duelu s Karvinou. Kvalita Slavie je nesporná a my se hlavně musíme vyvarovat chyb v defenzivě. Naopak pokud budeme chtít být úspěšní, tak musíme byt efektivní v koncovce. Jenomže to se snadno řekne a hůř dělá.

Bodovat byste ale potřebovali, pouhých devět získaných bodů v jedenácti zápasech není příliš lichotivých…
Bodů jsme měli mít víc. Hlavně některé remízové zápasy jsme měli dotáhnout do vítězného konce. Máme na kontě šest remíz, což je nejvíc v lize a po bodech to naskakuje velmi pomalu. Nedaří se nám v koncovce tak, jak bychom si přáli. Oproti minulým sezonám ale mnohem méně inkasujeme a z toho se dá vycházet.