Bitvu o čelo zvládl také lídr skupiny C z Bojkovic, který se po triumfu nad druhými Nedakonicemi dostal do šestibodového náskoku.

Choryně – Val. Bystřice 1:1 Trefil P. – Karafiát, Zašová – Val. Polanka 3:2 Trtík, Bartošák, Holiš – Řezníček 2, Lidečko – Jablůnka 3:1 Číž R. 3 – Biel, Janová – Fr. Lhota 2:0 Kamas A, Měrka J., Hor. Lideč – Podlesí 0:5 Zetek, Košut, Bína, Tydlačka, Blažek, Poličná – Lhota u Vs. 3:7 Klvaňa, Bártecký, Černoch – Valchář 3, Zgarba 2, Urban, Orság.

HRACHOVEC – NEDAŠOV 2:0 (2:0)

Domácím se vydařil první poločas. V 7. minutě ukázal Navrátil, že mu to jde i v poli, a prohnal se kolem hostujícího stopera – 1:0. V 31. minutě neudržel nervy na uzdě hostující Dominik Novák a šel pod sprchy. Ve 34. minutě tečoval efektně centr Vargy Radek Vajgl – 2:0. Po přestávce domácí hlídali náskok, hosté i v deseti sázeli na brejky a dvakrát vystrašili Kocandu. V 88. minutě šel Nedašov do devíti, když po druhé žluté kartě byl vyloučen Michal Novák.

Branky: 7. Navrátil, 34. Radek Vajgl. Rozhodčí: Perutka – Mičkal, Škrobák. ČK: 31. D. Novák, 88. M. Novák (oba Nedašov).

Nedašov: Psota – Holba V. (46. Fojtík J.), Talčík, Novák M., Novák L., Cícha, Novák J., Novák P. (78. Novák M.), Novák D., Šenkeřík, Holba M. (70. Marek).

FRYŠTÁK – TĚŠNOVICE 3:0 (2:0)

Šlágr kola začal šancí hostů, když po tečované střele ve 2. minutě skončil míč těsně vedle tyče. Fryšták disponoval v prvním poločase výhodou větru a po čtvrt hodině hry toho využil. Po dlouhém nákopu Lošťák umístil míč křiznou střelou k tyči – 1:0. Ještě v té samé minutě odvrátily Těšnovice míč z brankové čáry po voleji Krhůtka. Těšnovice hrozily z rohů. Po jednom z nich ve 27. minutě těsně minul bránu Vrzal. O tři minuty později domácí zvýšili na 2:0 T. Křenkem. Po přestávce se očekával tlak hostů, ale nedostavil se. Naopak v 56. minutě vstřelil T. Křenek po sólu třetí gól. Poté se utkání jen dohrávalo.

Branky: Křenek T. 2, Lošťák. Rozhodčí: Zicháček – Krajča, Korch.

Fryšták: Balážík – Kolář, Hubáček, Skalička, Rudolf, Krhůtek, Hrnčiřík, Holub (73. Petráš), Bednařík, Lošťák, T. Křenek (84. T. Chudý).

Těšnovice: Juráň – Vrzal, Židlík, Bartůšek, Michálek, Bernatík, Matuška ( 46. Bartůšek J.), Suchánek (64. Malát), Holub, Nehoda, Veselý.

ADMIRA HULÍN – ZDOUNKY 2:1 (1:1)

Admira se do soupeře pustila s velkou chutí a již od samého začátku si vytvořila řadu příležitostí ke skórování. Až ve 26. minutě se však po rohu prosadil Jurášek – 1:0. Admira i nadále pokračovala v pálení i stoprocentních šancí a rozhodně se jí to nevyplatilo. Ojedinělý protiútok skončil ještě do přestávky zásluhou Daňka vyrovnáním. Nakonec se ale přesto radovala Admira, která i proti větru skórovala. V 89. minutě po přihrávce Volka poslal míč do sítě podél vyběhnutého brankáře Csomor.

Branky: 30. Jurášek, 89. Csomor – 40. Daněk. Rozhodčí: Dlouhý, 70 diváků.

Admira Hulín: Hložek – Jurášek, Nedbal P. ( 80. Polák), Prokop, Janda, Adamík (64. Horáček), Spáčil, Volek, Kubo, Csomor, Simerský M. (79. Štoll).

LUBNÁ – ZBOROVICE 1:1 (0:0)

Do zápasu aktivněji nastoupila Lubná a v prvním poločase pálila stoprocentní příležitosti. Zborovice se spíše otrkávaly a hrozily z brejků. Také po přestávce pokračovala Lubná v náporu, ale také v zahazování šancí. Po hodině hry potrestal chybu ve středu hřiště Vybíral a poslal Zborovice do vedení. Lubná se snažila odpovědět, ale její muška byla vychýlená. Až v 90. minutě po ruce hostů proměnil penaltu Skácel a vyrovnal.

Branky: 90. z pen. Skácel – 61. Vabíral. Rozhodčí: Polaštík, Babušík.

Lubná: Zavadil – Kadlčík, Žiak, valach, Piškula A. – Skácel, Musil, Dubina (60. Jirásek), Rybenský (60. Piškula M.) – Bačínský, Ančionec D. (46. Ančinec M.). Trenér: Běťák.

MALENOVICE – TEČOVICE 2:1 (1:1)

Ve vyrovnaném utkání s příchutí derby se hosté ujali vedení trefou Balcárka, ale domácí nezpanikařili, a ještě do přestávky vyrovnal Mařák. Ve druhé půli byli hosté aktivnější, vypracovali si dvě stoprocentní šance, ale domácí gólman Juráň svůj tým podržel. I v tomto případě se vyplnilo pořekadlo nedáš – dostaneš. V 81. minutě po nádherné akci rozebrali tečovickou obranu a Rosinec se nemýlil. Podle Malenovických hosté hráli příliš tvrdě, což jim nejistý rozhodčí, který kupil chyby na obou stranách, toleroval.

Branky: Mařák, Rosinec -Balcárek. Rozhodčí: Michalec – Šerý, Chaloupka, 250 diváků.

Malenovice: Juráň – Bičan, Rosinec, Zimčík, Gazda, Střelec, Dyšlevský, Vichorec, Mikulička, Mařák, Struška. Na střídání: Javorský, Lahola, Zbranek, Blaha, Mňaček. Trenér: Ivo Malota. Vedoucí mužstva: Zdenek Vichorec.

Tečovice: Mahdal – Družbík, Středulinský, Sedláček P., Šnajdr V., Pala, Chudárek, Ondík, Ševčík, Balcárek, Poulíček. Na střídání: Šnajdr Z., Křen, Utínek, Miklas. Trenér: Horáček. Vedoucí: Halgaš.

LOUKY – KELČ 1:4 (0:3)

Už ve 3. minutě využil nedorozumění obrany Louk hostující J. Machač a otevřel skóre. Domácí odolávali až do 40. minuty, kdy zvýšil vedení Kelče Minář. Ještě do přestávky přidal L. Machač třetí gól. Po přestávce začali domácí více bojovat a snažili se větším důrazem vyrovnat lepším hostům. Celkem se jim to dařilo a Mičola vypíchl obránci míč před hostujícím brankářem a v 77. minutě skóroval do prázdné branky – 1:3. Hosté zakončili zápas v 90. minutě podařenou střelou J. Machače.

Branky: 77. Mičola – 3. a 90. J. Machač, 40. Minář, 45. L. Machač. Rozhodčí: Staško – Novák Jar., 100 diváků.

Louky: Mičuda – Plachý, Kadlík, Běťák, Landt, Wiesner, Štěpán, Štěpánek, Mičola, Michalovský, Bořuta. Na střídání: Janků, Laciga, Lendler. Trenér: Postava.

Kelč: Kubját – Hegar, Pastrnek, L. Machač – Pitrun, Hlavica, Chrástecký, Škařupa – Kulich, Machač, Minář. Na střídání: Hrdlička, Novák, Minář, Pivovarčík, Pastrnek. Trenér: Vinklar.

LUŽKOVICE- BŘEZNICE 2:1 (1:0)

Oba týmy si v první půli vytvořily několik pěkných šancí, ale udeřilo až ve 37. minutě, kdy skóroval domácí Samko – 1:0. Ve druhé půli se pokračovalo ve stejném herním nasazení, ale zásluhou obou brankářů se skóre dlouho neměnilo. Až v 72. minutě se střelou k tyči prosadil hostující Ambrož a vyrovnal. Domácí odpověď přišla za dvě minuty, kdy zvýšil Samko – 2:1. Do konce utkání se již nic podstatného neudálo.

Branky: 37. a 74. Samko – 72. Ambrož. Rozhodčí: Ponížil – Matucha a Popelák, 120 diváků.

Lužkovice: Jenček – Josefík, Langer, Filgas, Ronza, Samko, Punčochář, Polepil, Holý, Janča, Škrabal. Střídali: Šimera, Albert, Ždanov.

Březnice: Dyšlevský – Mikulášek, Dostál, Stuchlík V., Hamerník, Stuchlík P., Teplý, Šmigura, Juráň, Dobeš, Ambrož. Na střídání: Polášek, Nosek, Štěpánek, Mol, Adamík.

NEDAKONICE – BOJKOVICE 2:4 (2:1)

Domácí sice po výborném úvodu vedli už 2:0, nakonec si ale tři body odvezli hosté, kteří měli celý duel navrch. Klíčový okamžik utkání přišel minutu před přestávkou, kdy domácí podcenili standardku a hosté po několika neproměněných šancích protrhli střeleckou smůlu. V úvodu druhé půle Bojkovice ještě přežily jednu kritickou chvíli při šanci Klečky, od té chvíle už ale na hřišti jasně kralovaly a třemi brankami otočily zápas ve svůj prospěch.

Branky: 1. Belák, 18. Klečka – 45. Varga, 52. a 67. Hladík, 72. Dar. Jančovič.

Nedakonice: Ondřej – Šoustek, Stupka, Panáček, Beránek (69. Král), Lukůvka, Sedlařík, Belák, Klečka, Bilavčík, Petek.

Bojkovice: Konečný – Spáčil, Liška, Bartoš, Hladík (88. Martinec), Floreš, Br. Valíček, Varga, D. Hanke, Dar. Jančovič (77. Křižka), Vacula.

SUŠICE – STRÁNÍ 3:1 (1:1)

Do utkání lépe vstoupili domácí, ale Skopal těsně minul branku. Vše si vynahradil v 10. minutě, když hlavou zatloukl míč do straňanské branky – 1:0. O deset minut později mohlo být ještě veseleji, ale Švejčara byl u míče o chloupek později než hostující gólman. Poté se dostali ke slovu hosté, nejprve jim ale pokazil radost výborně chytající brankař Vitásek, pak dobrý obranný zákrok Aleše Hejdy. Po půlhodině hry si Sušice vytvořily čtyři vyložené šance, ale ani jednu nevyužily. Tak zákonitě přišel trest, když se těsně před odchodem do šaten z voleje trefil Bruštík – 1:1. Úvod druhé půle lépe zvládli domácí, když se ze skrumáže prosadil Michal Mikulík – 2:1. Hosté přidali, častěji drželi míč, ale kromě nastřelené tyče kapitánem Zmekem si šance nevytvářeli. Sedm minut před koncem tak domácí definitivně rozhodli o svém vítězství. Unikající Švejčara byl ve velkém vápně podražen a z následné penalty stanovil konečný výsledek Kaštánek – 3:1.

Branky: 10. L. Skopal, 52. Michal Mikulík, 83. z pen. Kaštánek – 44. Bruštík. Rozhodčí: Družbík. ŽK: Šlechta, Švejčara, Šur, A. Hejda, Michal Mikulík – Zmeko, Janiga, Vojtek, Pomajbík. Diváci: 50.

Sušice: Vitásek – Kaštánek, M. Hejda, Šlechta, Švejčara, L. Skopal, Šur, Martin Mikulík (87. T. Skopal), A. Hejda, Fojtášek, Michal Mikulík. Trenér: P. Pisklák.

Strání: A. Popelka – Zmeko, Janiga, Koritina (60. Zderčík), Kolaja, Vojtek, S. Popelka, Bruštík, Mimochodek, Pomajbík, J. Popelka (78. Mikláš).

SLAVKOV – ZLÁMANEC 3:1 (2:1)

Hosté začali jako z partesu, jenže své obrovské šance nedokázali přetavit ve vedoucí gól. Naopak domácí vytěžili z minima maximum, když z prvních dvou šancí vstřelili dva góly. Zlámanec se vrátil do hry těsně před poločasovým hvizdem, kdy se za Pochylého záda trefil křížnou střelou Řezníček. Po obrátce se hrálo podle hostujících not, jenže domácí pozorně bránili a nakonec podtrhli svou výhru třetím gólem.

Branky: Zajíc, Polášek, Polák – Řezníček.

Slavkov: Pochylý – Rožnovský, Zajíc, M. Halík, Stojaspal, Bahulík, Chovanec, Polák (55. Mančík), Polášek, Vyzváry (75. J. Halík), Šimek.

Zlámanec: Boček – Šuranský, Mišurec, Jirsák, Hubáček, Svízela, Damborský, Koželuh, Řezníček, Šurmánek, Sadil. Střídal: Kolařík.

OSVĚTIMANY – ZLECHOV 2:1 (1:0)

První poločas byl vyrovnaný, s obrovskými šancemi na obou stranách. V závěru půle si úvodní neproměněnou tutovku vynahradil Dobeš, jenž vymetl šibenici – 1:0. Deset minut po přestávce viděl za oplácení červenou kartu hostující Zajíc a Osvětimanům se otevřela cesta ke třem bodům. Když v 73. minutě přidal druhý gól Brhel, zdálo se, že je rozhodnuto. Jenže hosté nesložili zbraně a po Bělaškově kontaktní brance sahali po bodu. V závěru dokonce dostali balon do osvětimanské brány podruhé, gól ale pro ofsajd neplatil.

Branky: 45. Dobeš, 73. Brhel – 85. Bělaška.

Osvětimany: Brázdil – Zapletal, Jakub Blecha, Březina, R. Křemeček, Drobil, Brhel (79. Machala), Trefilík, Žandovský, Hajný (84. Janča), Dobeš.

Zlechov: Vendel – Balíček, Kedra, T. Vaněk, Mazůrek (78. O. Šebák), Jurášek, Kalmus (70. Urbanec), Zajíc, F. Šebák, Bělaška, Kowalík.

KUDLOVICE – ŠUMICE 2:0 (2:0)

Omlazený tým hostů začal svižně. Postupem času ale Kudlovičtí začali lépe kombinovat a z tlaku vytěžili dvě branky. Nejprve se po čtvrt hodině hry trefil křížnou střelou přesně k tyči Bohun, kterého o deset minut později jako přes kopírák napodobil Sedláček – 2:0. Pak měli hosté optickou převahu, domácí však výhru bez větších problémů uhájili.

Branky: 17. Bohun, 27. Sedláček.

Kudlovice: Tomaštík – Kraváček, Chmelař, Bohun, Klajn, Vaculík (83. Grebeníček), Maňásek, Sedláček, Hložný, Ježek (70. Bělíček), Blaha.

Šumice: Janíček – I. Pilka, S. Pilka, Jiří Tlach, Jakub Tlach, Vykydal, Kandrnál (66. Novák), Šmíd, Kelíšek (65. J. Žampach), V. Žampach, Gregor.

JALUBÍ – FC KORYNA 0:1 (0:0)

V první půli byla hra vyrovnaná, nejzajímavější okamžik se odehrál ve 13. minutě, kdy nebyl hostům kvůli ofsajdu uznán gól. To je však nakonec nemuselo mrzet, neboť v 75. minutě rozhodl o jejich výhře Kroutilík. Utkání by ovšem více slušela remíza, neboť domácí po změně stran nehráli špatně a měli i smůlu, když se Botkova střela z 55. minuty odrazila od břevna na brankovou čáru.

Branky: 75. Kroutilík.

Jalubí: Mlčák – Kegler, Bičánek, Jar. Kříž, Jan Kříž, Botek, P. Doseděl (85. L. Gajdorus), Bobčík (46. K. Doseděl), Ulman, Grebeníček, Dobiáš.

FC Koryna: Brázda – Daníček, J. Věžník, Samsonek, Petroš, Kroutilík (85. Buš), S. Koval, Lysko, K. Věžník, Šmela, Prokeš.

V. OTROKOVICE B – HAVŘICE 2:2 (0:1)

Hosté se sice hned v úvodu zlobili, když jim pro ofsajd nebyl uznán první gól, přesto díky dvěma přesným zásahům Tomáše Rachůnka vedli na začátku druhého poločasu už o dvě branky. Domácí sice měli více ze hry, jenže dlouho se nemohli prosadit. Nakopl je až kontaktní gól, po kterém se nadechli k velkému náporu. Z něj se jim nakonec podařilo s obrovským kusem štěstí vytěžit vyrovnávací gól, když hostující gólman Kročil při odkopu trefil jednoho ze svých spoluhráčů a míč skončil v síti.

Branky: 75. Gerych, 80. vlastní – 20.a 55. T. Rachůnek II. V.

Otrokovice B: Křížek – Caudr, Sedlář, Dorazil (73. Gruber), Kraváček, Bača, Kozel, Drozd, Vavruša, Minarčík, Gerych.

Havřice: Kročil – Crla, Šmotek, Slavětínský, Maršálek, Ulčík, M. Masařík, R. Doležálek, T. Rachůnek II, Franc, Řezníček (70. Buráň).

1. Bojkovice 16 12 3 1 52:19 39
2. Nedakonice 16 10 3 3 42:23 33
3. Strání 16 10 2 4 32:20 32
4. Slavkov 16 10 0 6 34:25 30
5. Osvětimany 15 8 4 3 38:24 28