Poslední týden v červenci začne prvoligová fotbalová sezona. Jako poděkování všem skalním fanouškům připravil klub zmiňovaný program. Vše začne dětským odpolednem s kouzelníkem Jirkou Hadašem v 17 hodin. Pro nejmenší budou připravené i skákací hrady a následovat bude diskotéka pro děti. V průběhu pořadu se uskuteční také autogramiáda hráčů 1. FC Slovácko. Odstartovat by měla v 18 hodin.

Vrcholem Předligového večera se Slováckem by pak mělo být exhibiční utkání od půl sedmé na Stadionu Miroslava Valenty. Střetnou se v něm vicemistři Evropy z roku 1996 z Anglie včetně nejlepšího střelce české reprezentace Jana Kollera se starou gardou 1. FC Slovácko. Hvězdný tým z Anglie, který povede Miroslav Kadlec, se utká se starou gardou v čele s Miroslavem Hlahůlkem, Liborem Soldánem, Tomášem Vajdou a dalšími.

Na závěr dne si pořadatelé připravili perličku. Od 20 hodin se totiž přímo na stadionu uskuteční jedinečný koncert Michala Davida. Držitelé fotbalových permanentek budou mít vstup na celé odpoledne zdarma.

Vyhrajte míč s podpisem Jana Kollera.