OKRESNÍ PŘEBOR

1. kolo (9. 8., 16.30): Boršice u Blatnice - Tupesy, Břestek - Traplice, Drslavice - Bánov, Nivnice - Nedakonice, Nezdenice - Kostelany (9. 8. 16.30 Kostelany - obrácené pořadí), Ostrožská Lhota - Havřice, Jarošov - Polešovice.
2. kolo (16. 8., 16.30): Tupesy - Polešovice, Havřice - Jarošov, Kostelany - Ostrožská Lhota, Nedakonice - Nezdenice, Bánov - Nivnice, Traplice - Drslavice, Boršice u Blatnice - Břestek.
3. kolo (23. 8., 16.30): Břestek - Tupesy, Drslavice - Boršice u Blatnice, Nivnice - Traplice, Nezdenice - Bánov, Ostrožská Lhota - Nedakonice, Jarošov - Kostelany, Polešovice - Havřice.
4. kolo (30. 8., 16.30): Tupesy - Havřice (28. 10. 16.30), Kostelany - Polešovice, Nedakonice - Jarošov, Bánov - Ostrožská Lhota, Traplice - Nezdenice, Boršice u Blatnice - Nivnice, Břestek - Drslavice.
5. kolo (6. 9., 16.30): Drslavice - Tupesy, Nivnice - Břestek, Nezdenice - Boršice u Blatnice, Ostrožská Lhota - Traplice, Jarošov - Bánov, Polešovice - Nedakonice, Havřice - Kostelany.
6. kolo (13. 9., 16.00): Tupesy - Kostelany, Nedakonice - Havřice, Bánov - Polešovice, Traplice - Jarošov, Boršice u Blatnice - Ostrožská Lhota, Břestek - Nezdenice, Drslavice - Nivnice.
7. kolo (20. 9., 16.00): Nivnice - Tupesy, Nezdenice - Drslavice, Ostrožská Lhota - Břestek, Jarošov - Boršice u Blatnice, Polešovice - Traplice, Havřice - Bánov, Kostelany - Nedakonice.
8. kolo (27. 9., 15.30): Tupesy - Nedakonice, Bánov - Kostelany, Traplice - Havřice, Boršice u Blatnice - Polešovice, Břestek - Jarošov, Drslavice - Ostrožská Lhota, Nivnice - Nezdenice.
9. kolo (4. 10., 15.30): Nezdenice - Tupesy, Ostrožská Lhota - Nivnice, Jarošov - Drslavice, Polešovice - Břestek, Havřice - Boršice u Blatnice, Kostelany - Traplice, Nedakonice - Bánov.
10. kolo (11. 10., 15.00): Tupesy - Bánov, Traplice - Nedakonice, Boršice u Blatnice - Kostelany, Břestek - Havřice, Drslavice - Polešovice, Nivnice - Jarošov, Nezdenice - Ostrožská Lhota.
11. kolo (18. 10., 14.30): Ostrožská Lhota - Tupesy, Jarošov - Nezdenice, Polešovice - Nivnice, Havřice - Drslavice, Kostelany - Břestek, Nedakonice - Boršice u Blatnice, Bánov - Traplice.
12. kolo (25. 10., 14.00): Tupesy - Traplice, Boršice u Blatnice - Bánov, Břestek - Nedakonice, Drslavice - Kostelany, Nivnice - Havřice, Nezdenice - Polešovice, Ostrožská Lhota - Jarošov.
13. kolo (1. 11., 13.30): Jarošov - Tupesy, Polešovice - Ostrožská Lhota, Havřice - Nezdenice, Kostelany - Nivnice, Nedakonice - Drslavice, Bánov - Břestek, Traplice - Boršice u Blatnice
Výjimky: Nezdenice a Drslavice (SO, ÚZM).

OKRESNÍ SOUTĚŽ

1. kolo (9. 8., 16.30): Hradčovice - Pitín, Staré Město - Babice, Bílovice - Buchlovice, Huštěnovice - Popovice, Březová - Vlčnov, Korytná - Mařatice, Košíky - Horní Němčí.
2. kolo (16. 8., 16.30): Pitín - Horní Němčí, Mařatice - Košíky, Vlčnov - Korytná, Popovice - Březová, Buchlovice - Huštěnovice, Babice - Bílovice, Hradčovice - Staré Město.
3. kolo (23. 8., 16.30): Staré Město - Pitín, Bílovice - Hradčovice, Huštěnovice - Babice, Březová - Buchlovice, Korytná - Popovice, Košíky - Vlčnov, Horní Němčí - Mařatice.
4. kolo (30. 8., 16.30): Pitín - Mařatice, Vlčnov - Horní Němčí, Popovice - Košíky, Buchlovice - Korytná, Babice - Březová, Hradčovice - Huštěnovice, Staré Město - Bílovice.
5. kolo (6. 9., 16.30): Bílovice - Pitín, Huštěnovice - Staré Město, Březová - Hradčovice, Korytná - Babice, Košíky - Buchlovice, Horní Němčí - Popovice, Mařatice - Vlčnov.
6. kolo (13. 9., 16.00): Pitín - Vlčnov, Popovice - Mařatice, Buchlovice - Horní Němčí, Babice - Košíky, Hradčovice - Korytná, Staré Město - Březová, Bílovice - Huštěnovice.
7. kolo (20. 9., 16.00): Huštěnovice - Pitín, Březová - Bílovice, Korytná - Staré Město, Košíky - Hradčovice, Horní Němčí - Babice, Mařatice - Buchlovice, Vlčnov - Popovice.
8. kolo (27. 9., 15.30): Pitín - Popovice, Buchlovice - Vlčnov, Babice - Mařatice, Hradčovice - Horní Němčí, Staré Město - Košíky, Bílovice - Korytná, Huštěnovice - Březová.
9. kolo (4. 10., 15.30): Březová - Pitín, Korytná - Huštěnovice, Košíky - Bílovice, Horní Němčí - Staré Město, Mařatice - Hradčovice, Vlčnov - Babice, Popovice - Buchlovice.
10. kolo (11. 10., 15.00): Pitín - Buchlovice, Babice - Popovice, Hradčovice - Vlčnov, Staré Město - Mařatice, Bílovice - Horní Němčí, Huštěnovice - Košíky, Březová - Korytná.
11. kolo (18. 10., 14.30): Korytná - Pitín, Košíky - Březová, Horní Němčí - Huštěnovice, Mařatice - Bílovice, Vlčnov - Staré Město, Popovice - Hradčovice, Buchlovice - Babice.
12. kolo (25. 10., 14.00): Pitín - Babice, Hradčovice - Buchlovice, Staré Město - Popovice, Bílovice - Vlčnov, Huštěnovice - Mařatice, Březová - Horní Němčí, Korytná - Košíky.
13. kolo (1. 11., 13.30): Košíky - Pitín, Horní Němčí - Korytná, Mařatice - Březová, Vlčnov - Huštěnovice, Popovice - Bílovice, Buchlovice - Staré Město, Babice - Hradčovice.

ZÁKLADNÍ TŘÍDA SKUPINA A

1. kolo (9. 8., 16.30): Kněžpole B - Neobsazeno, Topolná - Tupesy B, Medlovice - Traplice B, Mistřice - Slovácko-Vážany, Tučapy - Podolí, Jarošov B - Jankovice, Jalubí B - Částkov, Kunovice - Stříbrnice.
2. kolo (16. 8., 16.30): neobsazeno - Stříbrnice, Částkov - Kunovice, Jankovice - Jalubí B, Podolí - Jarošov B, Slovácko-Vážany - Tučapy, Traplice B - Mistřice, Tupesy B - Medlovice, Kněžpole B - Topolná.
3. kolo (23. 8., 16.30): Topolná - Neobsazeno, Medlovice - Kněžpole B, Mistřice - Tupesy B, Tučapy - Traplice B, Jarošov B - Slovácko-Vážany, Jalubí B - Podolí, Kunovice - Jankovice, Stříbrnice - Částkov.
4. kolo (30. 8., 16.30): neobsazeno - Částkov, Jankovice - Stříbrnice, Podolí - Kunovice, Slovácko-Vážany - Jalubí B, Traplice B - Jarošov B, Tupesy B - Tučapy, Kněžpole B - Mistřice, Topolná - Medlovice.
5. kolo (6. 9., 16.30): Medlovice - neobsazeno, Mistřice - Topolná, Tučapy - Kněžpole B, Jarošov B - Tupesy B, Jalubí B - Traplice B, Kunovice - Slovácko-Vážany, Stříbrnice - Podolí, Částkov - Jankovice.
6. kolo (13. 9., 16.00): neobsazeno - Jankovice, Podolí - Částkov, Slovácko-Vážany - Stříbrnice, Traplice B - Kunovice, Tupesy B - Jalubí B, Kněžpole B - Jarošov B, Topolná - Tučapy, Medlovice - Mistřice.
7. kolo (20. 9., 16.00): Mistřice - neobsazeno, Tučapy - Medlovice, Jarošov B - Topolná, Jalubí B - Kněžpole B, Kunovice - Tupesy B, Stříbrnice - Traplice B, Částkov - Slovácko-Vážany, Jankovice - Podolí.
8. kolo (27. 9., 15.30): neobsazeno - Podolí, Slovácko-Vážany - Jankovice, Traplice B - Částkov, Tupesy B - Stříbrnice, Kněžpole B - Kunovice, Topolná - Jalubí B, Medlovice - Jarošov B, Mistřice - Tučapy.
15. kolo (28. 9., 15.30): Kunovice - neobsazeno, Stříbrnice - Jalubí B, Částkov - Jarošov B, Jankovice - Tučapy, Podolí - Mistřice, Slovácko-Vážany - Medlovice, Traplice B - Topolná, Tupesy B - Kněžpole B.
9. kolo (4. 10., 15.30): Tučapy - Neobsazeno, Jarošov B - Mistřice, Jalubí B - Medlovice, Kunovice - Topolná, Stříbrnice - Kněžpole B, Částkov - Tupesy B, Jankovice - Traplice B, Podolí - Slovácko-Vážany.
10. kolo (11. 10., 15.00): neobsazeno - Slovácko-Vážany, Traplice B - Podolí, Tupesy B - Jankovice, Kněžpole B - Částkov, Topolná - Stříbrnice, Medlovice - Kunovice, Mistřice - Jalubí B, Tučapy - Jarošov B.
11. kolo (18. 10., 14.30): Jarošov B - Neobsazeno, Jalubí B - Tučapy, Kunovice - Mistřice, Stříbrnice - Medlovice, Částkov - Topolná, Jankovice - Kněžpole B, Podolí - Tupesy B, Slovácko-Vážany - Traplice B.
12. kolo (25. 10., 14.00): neobsazeno - Traplice B, Tupesy B - Slovácko-Vážany, Kněžpole B - Podolí, Topolná - Jankovice, Medlovice - Částkov, Mistřice - Stříbrnice, Tučapy - Kunovice, Jarošov B - Jalubí B.
14. kolo (28. 10., 14.00): neobsazeno - Tupesy B, Kněžpole B - Traplice B, Topolná - Slovácko-Vážany, Medlovice - Podolí, Mistřice - Jankovice, Tučapy - Částkov, Jarošov B - Stříbrnice, Jalubí B - Kunovice.
13. kolo (1. 11., 13.30): Jalubí B - Neobsazeno, Kunovice - Jarošov B, Stříbrnice - Tučapy, Částkov - Mistřice, Jankovice - Medlovice, Podolí - Topolná, Slovácko-Vážany - Kněžpole B, Traplice B - Tupesy B.
Výjimky: Kněžpole B, Jarošov B, Traplice B a Tupesy B (všichni SO, ÚZM), Jalubí B (NE, 10.00), Kunovice a Částkov (oba, NE 10.15).

SKUPINA B

1. kolo (9. 8., 16.30): Boršice u Blatnice B - Ostrožská Nová Ves B, Suchá Loz - Záhorovice, Rudice - Krhov, Starý Hrozenkov - Podolí B, Komňa - Bystřice p. L., Žitková - Uherský Ostroh B, Přečkovice - Strání B.
2. kolo (16. 8., 16.30): Ostrožská Nová Ves B - Strání B, Uherský Ostroh B - Přečkovice, Bystřice p. L. - Žitková, Podolí B - Komňa, Krhov - Starý Hrozenkov, Záhorovice - Rudice, Boršice u Blatnice B - Suchá Loz.
3. kolo (23. 8., 16.30): Suchá Loz - Ostrožská Nová Ves B, Rudice - Boršice u Blatnice B, Starý Hrozenkov - Záhorovice, Komňa - Krhov, Žitková - Podolí B, Přečkovice - Bystřice p. L., Strání B - Uherský Ostroh B.
4. kolo (30. 8., 16.30): Ostrožská Nová Ves B - Uherský Ostroh B, Bystřice p. L. - Strání B, Podolí B - Přečkovice, Krhov - Žitková, Záhorovice - Komňa, Boršice u Blatnice B - Starý Hrozenkov. Suchá Loz - Rudice
5. kolo (6. 9., 16.30): Rudice - Ostrožská Nová Ves B, Starý Hrozenkov - Suchá Loz, Komňa - Boršice u Blatnice B, Žitková - Záhorovice, Přečkovice - Krhov, Strání B - Podolí B, Uherský Ostroh B - Bystřice p. L..
6. kolo (13. 9., 16.00): Ostrožská Nová Ves B - Bystřice p. L., Podolí B - Uherský Ostroh B, Krhov - Strání B, Záhorovice - Přečkovice, Boršice u Blatnice B - Žitková, Suchá Loz - Komňa, Rudice - Starý Hrozenkov.
7. kolo (20. 9., 16.00): Starý Hrozenkov - Ostrožská Nová Ves B, Komňa - Rudice, Žitková - Suchá Loz, Přečkovice - Boršice u Blatnice B, Strání B - Záhorovice, Uherský Ostroh B - Krhov, Bystřice p. L. - Podolí B.
8. kolo (27. 9., 15.30): Ostrožská Nová Ves B - Podolí B, Krhov - Bystřice p. L., Záhorovice - Uherský Ostroh B, Boršice u Blatnice B - Strání B, Suchá Loz - Přečkovice, Rudice - Žitková, Starý Hrozenkov - Komňa.
9. kolo (4. 10., 15.30): Komňa - Ostrožská Nová Ves B, Žitková - Starý Hrozenkov, Přečkovice - Rudice, Strání B - Suchá Loz, Uherský Ostroh B - Boršice u Blatnice B, Bystřice p. L. - Záhorovice, Podolí B - Krhov.
10. kolo (11. 10., 15.00): Ostrožská Nová Ves B - Krhov, Záhorovice - Podolí B, Boršice u Blatnice B - Bystřice p. L., Suchá Loz - Uherský Ostroh B, Rudice - Strání B, Starý Hrozenkov - Přečkovice, Komňa - Žitková.
11. kolo (18. 10., 14.30): Žitková - Ostrožská Nová Ves B, Přečkovice - Komňa, Strání B - Starý Hrozenkov, Uherský Ostroh B - Rudice, Bystřice p. L. - Suchá Loz, Podolí B - Boršice u Blatnice B, Krhov - Záhorovice.
12. kolo (25. 10., 14.00): Ostrožská Nová Ves B - Záhorovice, Boršice u Blatnice B - Krhov, Suchá Loz - Podolí B, Rudice - Bystřice p. L., Starý Hrozenkov - Uherský Ostroh B, Komňa - Strání B, Žitková - Přečkovice.
13. kolo (1. 11., 13.30): Přečkovice - Ostrožská Nová Ves B, Strání B - Žitková, Uherský Ostroh B - Komňa, Bystřice p. L. - Starý Hrozenkov, Podolí B - Rudice, Krhov - Suchá Loz, Záhorovice - Boršice u Blatnice B.
Výjimky: Stání B, Uherský Ostroh B (oba SO, ÚZM), Boršice u Blatnice B, Podolí B (oba NE, 10.00), Ostrožská Nová Ves B (NE, 10.15), Rudice, Přečkovice (oba NE 14.00), Suchá Loz, Starý Hrozenkov, Záhorovice (všichni, NE 15.00).