I. A TŘÍDA
SKUPINA B

1. kolo (9. 8., 16.30): Kněžpole - Mladcová, Boršice - Březolupy, Nedachlebice - Zborovice, Dolní Němčí - Žalkovice, Ořechov - Újezdec-Těšov, 1.FC Slovácko C - Kvasice, V. Otrokovice B - Prakšice-Pašov.
2. kolo (16. 8., 16.30): Kněžpole - Boršice, Kvasice - V. Otrokovice B, Újezdec-Těšov - 1.FC Slovácko C, Žalkovice - Ořechov, Zborovice - Dolní Němčí, Březolupy - Nedachlebice, Mladcová - Prakšice-Pašov..
3. kolo (23. 8., 16.30): Boršice - Mladcová, Nedachlebice - Kněžpole, Dolní Němčí - Březolupy, Ořechov - Zborovice, 1.FC Slovácko C - Žalkovice, V. Otrokovice B - Újezdec-Těšov, Prakšice-Pašov. - Kvasice.
4. kolo (30. 8., 16.30): Kněžpole - Dolní Němčí, Boršice - Nedachlebice, Újezdec-Těšov - Prakšice-Pašov., Žalkovice - V. Otrokovice B, Zborovice - 1.FC Slovácko C, Březolupy - Ořechov, Mladcová - Kvasice.
5. kolo (6. 9., 16.30): Nedachlebice - Mladcová, Dolní Němčí - Boršice, Ořechov - Kněžpole, 1.FC Slovácko C - Březolupy, V. Otrokovice B - Zborovice, Prakšice-Pašov. - Žalkovice, Kvasice - Újezdec-Těšov.
6. kolo (13. 9., 16.00): Kněžpole - 1.FC Slovácko C, Boršice - Ořechov, Nedachlebice - Dolní Němčí, Žalkovice - Kvasice, Zborovice - Prakšice-Pašov., Březolupy - V. Otrokovice B, Mladcová - Újezdec-Těšov.
7. kolo (20. 9., 16.00): Dolní Němčí - Mladcová, Ořechov - Nedachlebice, 1.FC Slovácko C - Boršice, V. Otrokovice B - Kněžpole, Prakšice-Pašov. - Březolupy, Kvasice - Zborovice, Újezdec-Těšov - Žalkovice.
8. kolo (27. 9., 15.30): Kněžpole - Prakšice-Pašov., Boršice - V. Otrokovice B, Nedachlebice - 1.FC Slovácko C, Dolní Němčí - Ořechov, Zborovice - Újezdec-Těšov, Březolupy - Kvasice, Mladcová - Žalkovice.
9. kolo (4. 10., 15.30): Ořechov - Mladcová, 1.FC Slovácko C - Dolní Němčí, V. Otrokovice B - Nedachlebice, Prakšice-Pašov. - Boršice, Kvasice - Kněžpole, Újezdec-Těšov - Březolupy, Žalkovice - Zborovice.
10. kolo (11. 10., 15.00): Kněžpole - Újezdec-Těšov, Boršice - Kvasice, Nedachlebice - Prakšice-Pašov., Dolní Němčí - V. Otrokovice B, Ořechov - 1.FC Slovácko C, Březolupy - Žalkovice, Mladcová - Zborovice.
11. kolo (18. 10., 14.30): 1.FC Slovácko C - Mladcová, V. Otrokovice B - Ořechov, Prakšice-Pašov. - Dolní Němčí, Kvasice - Nedachlebice, Újezdec-Těšov - Boršice, Žalkovice - Kněžpole, Zborovice - Březolupy.
12. kolo (25. 10., 14.00): Kněžpole - Zborovice, Boršice - Žalkovice, Nedachlebice - Újezdec-Těšov, Dolní Němčí - Kvasice, Ořechov - Prakšice-Pašov., 1.FC Slovácko C - V. Otrokovice B, Mladcová - Březolupy.
13. kolo (1. 11., 13.30): V. Otrokovice B - Mladcová, Prakšice-Pašov. - 1.FC Slovácko C, Kvasice - Ořechov, Újezdec-Těšov - Dolní Němčí, Žalkovice - Nedachlebice, Zborovice - Boršice, Březolupy - Kněžpole.
14. kolo (8. 11., 13.30): Prakšice-Pašov. - V. Otrokovice B, Kvasice - 1.FC Slovácko C, Újezdec-Těšov - Ořechov, Žalkovice - Dolní Němčí, Zborovice - Nedachlebice, Březolupy - Boršice, Mladcová - Kněžpole.
Výjimky: Slovácko C (NE ÚZM, hřiště Sady), V. Otrokovice B (NE, hlášenky).

1. B TŘÍDA
SKUPINA C

1. kolo (9. 8., 16.30): Strání - Sušice, J. Otrokovice - Zlechov, Kudlovice - Šumice, Slavkov - Hluk B, Bojkovice - Zlámanec, Koryna Koryčany - Osvětimany, Jalubí - Uh. Ostroh.
2. kolo (16. 8., 16.30): Strání - J. Otrokovice, Osvětimany - Jalubí, Zlámanec - Koryna Koryčany, Hluk B - Bojkovice, Šumice - Slavkov, Zlechov - Kudlovice, Sušice - Uh. Ostroh.
3. kolo (23. 8., 16.30): J. Otrokovice - Sušice, Kudlovice - Strání, Slavkov - Zlechov, Bojkovice - Šumice, Koryna Koryčany - Hluk B, Jalubí - Zlámanec, Uh. Ostroh - Osvětimany.
4. kolo (30. 8., 16.30): Strání - Slavkov, J. Otrokovice - Kudlovice, Zlámanec - Uh. Ostroh, Hluk B - Jalubí, Šumice - Koryna Koryčany, Zlechov - Bojkovice, Sušice - Osvětimany.
5. kolo (6. 9., 16.30): Kudlovice - Sušice, Slavkov - J. Otrokovice, Bojkovice - Strání, Koryna Koryčany - Zlechov, Jalubí - Šumice, Uh. Ostroh - Hluk B, Osvětimany - Zlámanec.
6. kolo (13. 9., 16.00): Strání - Koryna Koryčany, J. Otrokovice - Bojkovice, Kudlovice - Slavkov, Hluk B - Osvětimany, Šumice - Uh. Ostroh, Zlechov - Jalubí, Sušice - Zlámanec.
7. kolo (20. 9., 16.00): Slavkov - Sušice, Bojkovice - Kudlovice, Koryna Koryčany - J. Otrokovice, Jalubí - Strání, Uh. Ostroh - Zlechov, Osvětimany - Šumice, Zlámanec - Hluk B.
8. kolo (27. 9., 15.30): Strání - Uh. Ostroh, J. Otrokovice - Jalubí, Kudlovice - Koryna Koryčany, Slavkov - Bojkovice, Šumice - Zlámanec, Zlechov - Osvětimany, Sušice - Hluk B.
9. kolo (4. 10., 15.30): Bojkovice - Sušice, Koryna Koryčany - Slavkov, Jalubí - Kudlovice, Uh. Ostroh - J. Otrokovice, Osvětimany - Strání, Zlámanec - Zlechov, Hluk B - Šumice.
10. kolo (11. 10., 15.00): Strání - Zlámanec, J. Otrokovice - Osvětimany, Kudlovice - Uh. Ostroh, Slavkov - Jalubí, Bojkovice - Koryna Koryčany, Zlechov - Hluk B, Sušice - Šumice.
11. kolo (18. 10., 14.30): Koryna Koryčany - Sušice, Jalubí - Bojkovice, Uh. Ostroh - Slavkov, Osvětimany - Kudlovice, Zlámanec - J. Otrokovice, Hluk B - Strání, Šumice - Zlechov.
12. kolo (25. 10., 14.00): Strání - Šumice, J. Otrokovice - Hluk B, Kudlovice - Zlámanec, Slavkov - Osvětimany, Bojkovice - Uh. Ostroh, Koryna Koryčany - Jalubí, Sušice - Zlechov.
13. kolo (1. 11., 13.30): Jalubí - Sušice, Uh. Ostroh - Koryna Koryčany, Osvětimany - Bojkovice, Zlámanec - Slavkov, Hluk B - Kudlovice, Šumice - J. Otrokovice, Zlechov - Strání.
14. kolo (8. 11., 13.30): Uh. Ostroh - Jalubí, Osvětimany - Koryna Koryčany, Zlámanec - Bojkovice, Hluk B - Slavkov, Šumice - Kudlovice, Zlechov - J. Otrokovice, Sušice - Strání.
Výjimky: Slavkov, Osvětimany(oba SO, ÚZM), Spartak Hluk B, Zlechov (oba NE, 10), Jiska Otrkovice (NE, ÚZM, hřiště Nový stadion).