BŘEZŮVKY - VELKÉ PAVLOVICE 2:1 (0:0)
Domácí celek dosáhl proti čtvrtému družstvu divize na cenný výsledek. Utkání bylo v prvním poločase vyrovnané. Šance se střídaly na obou stranách. Největší příležitosti, které měly v barvách Březůvek Gregorová a Světlana Mozgová, však zůstaly nevyužité. Naopak osm minut po přestávce se vedení po ráně Rathofské ujal celek Velkých Pavlovic. Tým domácích ovšem nesložil zbraně a Kadlecová povedeným obhozením hostující brankářky ve čtyřiašedesáté minutě skóre srovnala. Vítězný gól pro Březůvky záhy zařídila v devětasedmdesáté minutě po pohledné individuální akci Světlana Mozgová. „I bez opor Adély Zábojníkové, Křenové a Bartíkové jsme podali bojovný výkon. Trochu nám nahrálo počasí, neboť silný déšť zapříčinil těžký terén, a na podmáčené ploše tak byla eliminována technika Jihomoravanek,“ hodnotil zápas asistent kouče Březůvek Miroslav Kubját. Branky Březůvek: Kadlecová, Světlana Mozgová. Březůvky: Janesková - Marcela Černošková mladší, Gabriela Skočovská, Marcela Černošková starší, Kiliková, Müllerová, Kadlecová, Monika Zábojníková, Vyoralová, Gregorová, Světlana Mozgová. Střídaly: Martina Mozgová, Aneta Skočovská.

BŘEZNICE - HOVORANY 2:6 (1:4)
Březnice na druhý tým soutěže nestačila. Posílený celek hostí měl celé střetnutí mírnou převahu a tu dokázal zúročit také brankově. Domácí kolektiv se snažil, ovšem stačil pouze korigovat stav Černou na 1:2 a Cibikovou na 2:5. „V obraně jsme vyprodukovaly spoustu chyb v rozehrávce a nedařila se nám ani kombinace. Chyběl nám rovněž důraz v koncovce,“ uznala vedoucí domácího družstva Eva Smolková. Branky Březnice: Černá, Cibiková. Březnice: Malotová - Kozmíková, Michaela Molová, Kubíčková, Matulová, Huťková, Černá, Viternová, Vavrušová, Šudřichová, Cibiková. Střídaly: Bukovjanová, Kryšpínová, Machová.

BRUMOV - PODIVÍN 13:0 (6:0)
Domácí tým v duelu, jenž se hrál v Bylnici, vedl v deváté minutě po gólech Olejníkové, Poláchové a Susedíkové už 3:0. Také v dalším průběhu střetnutí narůstalo úměrně s přibývajícím časem skóre ve prospěch Valašek. „Na podmáčené hrací ploše jsme ještě několik dalších velkých šancí zahodili,“ upozornil trenér Brumova Robin Sochora. Branky: Sochorová 3, Olejníková 2, Koutná 2, Škrabolová 2, Poláchová, Susedíková, Miklasová, Trochtová. Brumov: E. Florešová - Koutná, Miklasová, Trčálková, Ptáčková, Olejníková, Filáková, Šulcová, Poláchová, Škrabolová, Susedíková. Střídaly: Sochorová, Sovadínová, Trochtová, Častulíková, Trnavská.

SK LOUČKA - BRUMOV 0:13 (0:6)
Duel nejslabšího celku divize s lídrem soutěže měl jednoznačný průběh. Zajímavostí souboje je skutečnost, že brumovská Jana Trochtová oslavila naplnění své plnoletosti hattrickem v síti Loučky. „Soupeřky jsme prakticky vůbec nepustili na naši polovinu hřiště,“ prozradil Robin Sochora. Branky: Trochtová 3, Sochorová 2, Poláchová 2, Krahulová 2, Škrabolová 2, Sovadinová, Olejníková.