Nyní se tak rodačka ze severu Moravy snaží hlavně plnit individuální plán, který dostala od trenéra Bláhy. „Když dovolí počasí, tak vyrážím na kolo či nějaký výšlap do přírody,“ přiznává sedmadvacetiletá fotbalistka.

Zkušená záložnice, která umí zaskočit i v obraně či v útoku, společně s dalšími hráčkami Slovácka nejen pro mladší klubové kolegyně natáčí domácí tréninky, které pak zveřejňují na youtube. „Zatím jsem tam vložila pouze dva, ale časem jich určitě bude víc,“ slibuje.

Vládní nařízení také Sedlačíkové výrazně omezily a zkomplikovaly nejen sportovní život. Někdejší reprezentantka pracuje v Refuel coffee jako číšnice. Kvůli zavřené kavárně je nyní bez práce. I proto má více času na odpočinek. „Taky se více věnuji vaření a novým receptům, na které nebylo dříve tolik času,“ přiznává s úsměvem.

Do boje proti koronaviru se nijak aktivně nezapojila.

„Šít na stroji neumím, ale naštěstí jsem roušku dostala od šéfa v práci ještě když jsme měli otevřeno. Jinak ke sportovním aktivitám venku využívám nákrčník,“ říká a vyhlíží normální život bez omezení. „Těším se až všechno skončí,“ přiznává. „Na volnost pohybu, návštěvu rodiny a kamarádů a na nějakou pořádnou párty,“ dodává se smíchem.

Autoři: Libor Kopl, Antonín Vydra