„Body tentokrát vůbec nevisely vysoko. Naopak, a o to víc to mrzí. Bohužel hned ve třech sporných případech se cítíme poškozeni – neodpískaná penalta pro nás a druhý a třetí gól v naší síti. Oba podle nás padly z ofsajdu. Protože video ze Staré Říše asi opět nebude, kontrola bude těžká a tím pádem zbytečný i náš případný protest,“ mávl zklamaně rukou kouč Strání Zdeněk Šebesta.

STARÁ ŘÍŠE – STRÁNÍ 4:2 (2:2)

Jeho tým sice opět zaspal začátek a brzy inkasoval, ale odpověď nováčka byla rychlá – dva brejky znamenaly výsledkový obrat – 1:2.

„V hlavní roli byl Jaroněk – nejprve zužitkoval krásný centr Biháriho, následně krásně nahrál Pilkovi. Bohužel místo zvýšení z jasné penalty pa faulu na Jaroňka domácí z velmi sporné situace zavánějící ofsajdem do přestávky vyrovnali,“ pustil se do hodnocení utkání trenér Strání.

„Po obrátce nás mohl dostat do vedení Crla a následně ze standardky Silnica, ale gólman domácích zázračně zasáhl. Třebaže jsme vsadili na silně zabezpečenou obranu s pěti beky, soupeř z postavení mimo hru rozhodl a v samém závěru do rozhozené obrany přidal čtvrtý gól. Těžko něco klukům vytýkat, ale popravdě opět jsme se nevyhnuli v obraně obrovským individuálním chybám. I to nás připravilo o body. Snad v zápase o šest bodů ve Velké Bíteši zabereme,“ přeje si Zdeněk Šebesta.

Branky: 80. a 90. Nehyba, 3. Vacek, 39. Plichta, - 21. Jaroněk, 31. Pilka.
Rozhodčí: Martinec, 75 diváků. Strání: Popelka - Miklovič (46. Čaňo), Bihári, Sedláček, Jaroněk, Palík (46. Mimochodek), Valenta, Fruhauf (74. Bruštík), Silnica, Pilka. Trenér: Zdeněk Šebesta.