OKRESNÍ PŘEBOR

KUNOVICE - MAŘATICE 7:0 (4:0)

Domácí nechtěli nic nechat náhodě a od začátku se do svého soupeře zakousli. Odměnou jim byl již v 10. minutě vedoucí gól Střelce. I poté si vytvářeli spoustu příležitostí, a i když se jim zdaleka ne všechny podařilo proměnit, přesto šli do kabin se čtyřbrankovým náskokem. Druhý poločas se odehrával již převážně na polovině hostů, kteří se do útoku dostávali jen sporadicky a nijak vážněji neohrozili domácího gólmana. Kunovičtí se naopak předháněli v zahazování šancí. Proměnili jen tři a stanovili konečný výsledek na 7:0.

Branky: 10. a 36. Střelec, 69. a 89. Šebák, 25. Hána, 29. Černý, 46. J. Lahodný. Rozhodčí: Mahdal. Diváků: 180. Kunovice: Noha Kučera, Černý, Sklenář, Petřek J. Lahodný, M. Lahodný (14. M. Brim), Baný, O. Brim Hána (46. Mareček, 59. Šebák), Střelec. Mařatice: Matoušek Měrka, Slavík, Bída, Mrva, Zbořil, Janků, Vyorálek, Kuchař, Prekop, Širůčka.

DRSLAVICE - NEZDENICE 1:0 (1:0)

Domácí fotbalisté nečekaně tahali za kratší konec, přesto dokázali z minima vytěžit maximum a brali všechny body. Hosté se trápili v koncovce, nepomohla jim ani dlouhá přesilovka.

Branka: 30. Kňazeje. Rozhodčí: Chramcov. ČK: 67. J. Machálek (Drslavice). Diváci: 120. Drslavice: M. Hroch Vystrčil (79. Kočica), Věrný, Vacula (37. Ševčík), Šobáň, P. Přecechtěl ml., Orlovský, Mikulinec, J. Machálek, I. Machálek, Kňazeje. Nezdenice: Malaska Valter, Mlček (81. Jančařík), Mikliš, Kukuča, Kolínek, Kociňák, Kandrnál, Bušo (87. Janík), Bachůrek.

KOSTELANY NAD MORAVOU - VLČNOV 0:6 (0:2)

Domácí drželi s favoritem krok jen v úvodní půlhodině. Pak se prosadil střelec posledních týdnů Jan Kameník a důležitý druhý gól přidal těsně před odchodem do šaten Miroš. Po změně stran už na hřišti existovalo jen jedno mužstvo a Kostelany musely nakonec skousnout hořkou pilulku v podobě šestibrankového přídělu.

Branky: 30., 55. a 65. Jan Kameník, 44. a 75. Miroš, 60. Machala. Rozhodčí: Mikulka. Diváci: 130. Kostelany n. M.: J. Vávra Šimík, Rychlík, Němec, Julius Mojžíš, Josef Mojžíš, Marek, Chmelař, Horký, R. Facalka, R. Dvouletý (65. Mikulčík). Vlčnov: Hlaváček Zemek, Miroš, Fibichr (65. Flasar), M. Mikulec, K. Mikulec, Jan Kameník, Jakub Kameník, Hlahůlek, Bída (55. Machala), Matějíček.

1. FC SLOVÁCKO C - KUDLOVICE 2:0 (1:0)

O záchranu bojující Kudlovice živily v Sadech naději na dobrý výsledek téměř hodinu. Od 34. minuty sice prohrávaly po Hurábově dorážce, přesto nesložily zbraně a vytvořiliy si několik dobrých šancí na vyrovnání. Ty ale promarnily a zaplatily za to druhou inkasovanou brankou.

Branky: 34. L. Huráb, 59. Salajka. Rozhodčí: Tureček. Diváci: 60. 1. FC Slovácko C: Kohoutek Šišák, Remeš, Paška, L. Huráb (66. Heger), J. Huráb, David, Bučák (7. Salajka, 61. Žůrek), Balaštík, T. Blažek, R. Blažek. Kudlovice: Tomaštík Zedek, Straka (82. Mikulík), Koutník (67. Grebeníček), P. Ježek, Chmelař, Hruška, Bohun (79. Kraváček), Bořuta, Bělíček, Bednařík.

KOŠÍKY - BŘESTEK 3:0 (0:0)

Domácí fotbalisté navázali na remízu v Mařaticích a vrátili se do hry o záchranu. O výhře nad Břestkem rozhodli po změně stran. Brzy po začátku druhé půle otevřel účet zápasu Marek Přílučík, zisk tří bodů pak zpečetil dvěma trefami Jiří Ovsík.

Branky: 47. M. Přílučík, 66 z pen. a 90. J. Ovsík. Rozhodčí: Strapina. Diváci: 70. Košíky: Pól Večeřa, Šlechta, Surovec (66. Mařák), M. Přílučík, L. Přílučík, K. Poháněl, J. Poháněl (78. M. Ovsík), J. Ovsík, Kaštánek (60. Fedor), Bémer. Břestek: Koryčánek Zelinka, Zámečník, Surový, Plevák, Martinák, Marek, Lahola (46. Sonntag), Kříž, Dvořáček, Čagánek.

BÁNOV - HLUK B 1:3 (0:2)

Duel sousedů v tabulce měli v první půli pod kontrolou hosté, kteří si vytvořili dvoubrankový náskok. Ve 47. minutě navíc přidal Straka třetí gól a vypadalo to na debakl. Domácí ale bleskově snížili a až do konce usilovali o vyrovnání. Jenže neproměnili dokonce ani penaltu, a tak si tři body odvezli Hlučané.

Branky: 49. L. Mahdal 17. a 25. Hrdina, 47. Straka. Rozhodčí: Strapina. Diváci: 80. Bánov: Franc Polanský, Mahdalík (76. D. Mahdal), L. Mahdal, Lux, Kotil, Horňák, Guryča, Durďák, Bulejko, Dalajka. Hluk B: Kovařík Tinka, Straka, Loutocký (76. Šuránek), Klabačka, M. Chytil, R. Chytil, Hrdina (90. Marek), T. Horák, Dufka, Bachánek (60. Gál).

POLEŠOVICE - ŠUMICE ODLOŽENO

Utkání se nehrálo z důvodu nezpůsobilého terénu. Náhradní termín, který byl stanoven na 14. června, ještě podléhá schválení STK.

1. Kunovice 19 14 1 4 70:13 43

2. Drslavice 19 13 4 2 49:17 43

3. Vlčnov 19 13 3 3 51:24 42

4. Šumice 17 11 2 4 34:21 35

5. Slovácko C 19 10 3 6 35:29 33

6. Břestek 19 9 2 8 37:49 29

7. Nezdenice 18 6 5 7 44:40 23

8. Hluk B 19 7 2 10 34:46 23