HLUK- Fotbalisté Drslavic, lídr okresního přeboru, ze sebe museli vydat všechny síly, aby si ze hřiště Hluku B odvezli alespoň jeden bod.

4.4.2007

Utkání bylo plné osobních soubojů.Foto: Stanislav Dufka

HLUK B – DRSLAVICE 2:2 (1:1)
Ještě dvanáct minut před koncem zápasu totiž prohrávali. Na Zapletalův dlouhý aut si naběhl Přecechtěl a rozhodl o zasloužené dělbě bodů. „Remíza je spravedlivá,“ nechal se slyšet trenér Drslavic Tomáš Stojaspal.
Hosté vstoupili do utkání výborně. Už ve druhé minutě zahrával Šrámek rohový kop, míč šel k zadní tyči, kde si parádně naběhl Orlovský a hlavou nedal domácímu gólmanovi Jančovi šanci – 0:1. „Vůbec jsem si nabíhajícího Orlovského nevšiml, trefil to ale parádně,“ přiznal gólman Hluku. Reakce jeho spoluhráčů byla okamžitá. Neuběhly ani dvě minuty, na Žajdlíkův dlouhý centr si naskočil Horák a hlavičkou srovnal na 1:1.
Po půlhodině hry došlo k velice nepříjemné situaci pro domácí. V nezaviněné srážce se hlavami střetli Málek a Říha. Pro druhého jmenovaného srážka znamenala konec zápasu a s podezřením na otřes mozku musel odjet do nemocnice.
Druhý poločas sice začali lépe Drslavičtí, domácí ale postupně převzali taktovku. Dvě střely Minaříka a jedna Machaly se sice ještě neujaly, Horákova penalta po nastřelené ruce Hubála však ano – 2:1. „Velice přísná penalta, náš hráč nemohl nijak reagovat a ke všemu měl ruku ještě u těla,“ zlobil se kouč Drslavic Stojaspal. Kupodivu mu dal za pravdu i jeho domácí protějšek Zdeněk Horák. „Musím říct, že penalta byla pro hosty opravdu krutá, přinejmenším sporná.“
Definitivu výsledku dali hosté dvanáct minut před koncem zápasu. Zapletal vhodil dlouhý aut, míč se dostal až k penaltě a nejstarší hráč na hřišti, osmatřicetiletý Přecechtěl, srovnal skóre na 2:2.
Ztráta, nebo zisk pro první mužstvo tabulky? „Remíza je spravedlivá. Škoda, že jsme delší dobu neudrželi vedení z úvodu zápasu. Domácí by byli pod tlakem a to se potom hraje daleko hůř,“ soudil trenér Drslavic Stojaspal. „Hluk má ale velice kvalitní mužstvo a já jsem s bodem spokojený,“ dodal kouč hostí. A co říká na možný postup do krajské soutěže? „Tak bylo by to velice hezké, ale já tomu nevěřím. Do konce soutěže je strašně daleko a okres je velice vyrovnaný. Můžeme klidně zakopnout i na hřišti posledního Břestku,“ nechce na svoje mužstvo vzít roli favorita Stojaspal.
Kouč Hlučanů Horák po zápase příliš spokojeně nevypadal. „Tak jako na podzim zase doma zbytečně ztrácíme body. Věděl jsem, že mají výborné hlavičkáře, před zápasem jsem o tom mluvil, přesto hned ve druhé minutě dostaneme gól hlavou. Druhá půlka byla daleko kvalitnější. Probral se Jan Machala a většinu akcí jsme tahali po jeho straně. Ale náš nejlepší hráč byl jednoznačně Pavel Šafařík.“
Branky: 4. a 70. z pen. Horák – 2. Orlovský, 78. Přecechtěl. Rozhodčí: Hubál –Zámečník, Piža. ŽK: Šafařík – Zapletal, Bureš. Diváci: 60. Hluk B: Janča – Miroš, Říha (38. Minařík), Horák, Machala – Žajdlík, Straka, Šafařík, Loutocký (59.Chytil) – Málek, Gál (86. Klabačka). Trenér: Z. Horák. Drslavice: Hroch – Sehnal, Bureš, Říha (87. Prchlík), Dýmal – Zapletal, Šrámek, Přecechtěl, Orlovský

4.4.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Mechanici a opraváři osobních automobilů 22 000 Kč

Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení MECHANIK/ELEKTRONIK. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Údržba/uvádění výrobních zařízení do chodu, montáž a zapojení konstrukčních celků a zařízení, analýza chyb a příčin poruch na jednotlivých zařízeních, opravy mechanických nebo pneumatických částí, drobné údržbářské práce spojené s budovou a technologií, provádění pravidelných preventivních činností v rámci TPM. Požadujeme: praxi alespoň 3 roky na pozici pracovníka údržby nebo mechanika seřizovače, základní znalosti práce v oblasti pneumatiky, kvalitně odvedenou práci, znalost MS Office (Word, Excel), ochotu pracovat ve 3-směnném 7,5-hodinovém provozu. Možnost prodloužení PP na dobu neurčitou., Nabízíme zázemí nadnárodní společnosti: týden dovolené navíc, příspěvek na zdravotní prevenci ve výši 1000,- Kč měsíčně, věrnostní příplatek po roce zaměstnání ve výši 1000,- Kč měsíčně, 13. plat, příplatky i za odpolední směny, dotované obědy a večeře v podnikové jídelně, dotované občerstvení, společné akce, dárek při pracovním výročí, + zajišťujeme dopravu na každou směnu a z každé směny ze směru: Valašské Klobouky, Brumov-Bylnice, Nedašov, Návojná, Štítná nad Vláří, Jestřabí, Hostětín, Pitín, Záhorovice, Bojkovice, Šumice a nově i ze směru Popovice, Podolí, Veletiny, Hradčovice, Drslavice a směru Kunovice, Uherský Ostroh, Ostrožská Nová Ves, Ostrožská Lhota, Hluk, Vlčnov.. Pracoviště: Mann + hummel innenraumfilter (cz) s.r.o. - pracoviště, Nivnická, č.p. 2616, 688 01 Uherský Brod 1. Informace: Zuzana Koplová, +420 605 299 566.

Výroba - Výroba Strojírenští kovodělníci 20 000 Kč

Strojírenští kovodělníci strojírenský kovodělník - zámečník. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: Možnost Dohody o provedení práce, zámečnické práce dle výkresové dokumentace, praxe v kovovýrobě min. 5 let, bezchybné čtení výkresové dokumentace, odpovědnost, spolehlivost, dobrý zdr. stav, příspěvky na dopravu a stravování.. Pracoviště: Entec-kovo, s.r.o. - nedakonice, 687 38 Nedakonice. Informace: Jiří Ševela, +420 608 441 962.

Výroba - Výroba Správci objektů 18 000 Kč

Správci objektů Školník. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 18500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou, prac. doba dle domluvy: 6-14:30 h nebo 6-10 h a 14-18 h, byt pro školníka přímo ve škole, nepřerušovaná delší dovolená, možnost stravování ve školní jídelně, kontakt telefon (7:30-15:30 h) nebo e-mail.. Pracoviště: Základní škola, kunovice, u pálenice 1620, okres uherské hradiště, příspěvková organizace, U Pálenice, č.p. 1620, 686 04 Kunovice. Informace: Helena Hlůšková, +420 572 549 221.

Výroba - Výroba Strojírenští kovodělníci 17 000 Kč

Strojírenští kovodělníci Pracovnice/pracovník ruční úpravy materiálu. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení, možnost kratšího úvazku, práce vhodná pro ženy. Hrotování, odstraňování otřepů, srážení hran, čištění dílů a balení hotových výrobků, preciznost, zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost, čas. flexibilita, příjemné prac. prostředí, možnost prof. růstu, 5 týdnů dovolené, možnost kvalit. stravování v areálu firmy, příspěvek na stravování.. Pracoviště: Mesit machining, s.r.o. - pracoviště, Sokolovská, č.p. 573, 686 01 Uherské Hradiště 1. Informace: Patrik Klaban, +420 572 522 686.

Fotbalisté Jankovic vstoupili do okresního přeboru Uherskohradišťska domácí výhrou nad Vlčnovem 2:0.

OP: nováčci začali výhrami, Bánov zdolal Polešovice

I.A: Osvětimany překvapivě padly v Kvasicích, béčko Otrokovic schytalo příděl

Morkovický Pavel Žák vybojoval na Salašském drtikolu třetí místo

Sto třicet čtyři cyklistů z různých končin České a Slovenské republiky se v sobotu úderem poledne vydává z hřiště v obci Salaš na trasu III. ročníku závodu horských kol s názvem Salašský drtikol.