SLAVKOV - STRÁNÍ 1:0 (1:0)

V sousedském derby si domácí od začátku vytvořili velkou převahu, kterou dokázali v polovině prvního poločasu Borýskem zužitkovat. Domácí záložník sice nejprve namířil svou střelu do břevna, odražený balon ale dokázal hlavou pohotově vrátit do sítě. Pak se hra vyrovnala, hosté se po zbytek utkání snažili o vyrovnání, ale domácí obrana byla vždy na místě.

Branka: 25. Borýsek. Slavkov: Pochylý - Rožnovský, Zámečník, Zimčík, Holderik - Borýsek, Zajíc, Mikulinec, Habarta - Bahulík, Mahdalík. Střídali: Šimek, Kovačovič, Juřena. Strání: A. Popelka - Stojaspal, Janík, Janiga, Vintr, Vyzváry, M. Adámek, Kolaja, Mimochodek, Straňák, Bruštík. Střídal: Janošík.

OSTROŽSKÁ LHOTA – KNĚŽPOLE 2:2 (2:1)

Na lhotském pažitu byl k vidění rušný a dramatický fotbal. Po půlhodině hry vedli domácí zásluhou dvou branek Martina Zalubila už 2:0. Kněžpole v čele s asistentem trenéra fotbalistů Slovácka Miroslavem Hlahůlkem v záloze zapnulo ofenzivní motory a na rozmezí první a druhé půlky během dvanácti minut vyrovnalo. Ve zbývajícím čase druhého poločasu se domácí ubránili útočné smršti kněžpolských fotbalistů a po statečném výkonu s favoritem celé soutěže vybojovali cennou remízu.

Branky: 15. a 31. M. Zalubil – 38. Palčík, 51. Vanda. Rozhodčí: Toman. ŽK: S. Zbořil. Diváci: 180. Ostr. Lhota: Šicha – Doležal, Machala, J. Štergenich, S. Zbořil - Hubík, Kuban (58. M. Žajdlík), O. Zalubil, Kusák - M. Zalubil, F. Zbořil (87. S. Žajdlík). Trenér: B. Zalubil. Kněžpole: Brázdil – Trebatický, Palčík, Řezník, Vávra – Coufalík (74. Hruboš), Bednařík, Hlahůlek, Vanda – Vojtek (58. Kučera), Blaha. Trenér: P. Jurník.

KORYČANY - HLUK B 1:1 (1:1)

Domácí se ujali vedení už ve 3. minutě, kdy po faulu na Karla Věžníka nařídil hlavní rozhodčí pokutový kop. Ten nekompromisně proměnil Hlaváček. Nabídnutou výhodu vedení v zápase však Koryna nevyužila a po půlhodině hry vyrovnal Jurásek. Střelou z dobrých 25 metrů sice trefil jen pravou tyč, odražený míč ovšem zasáhl domácího gólmana a skončil v síti. Do poločasu měli mírně navrch domácí, ale skóre zůstalo nezměněno. Po změně stran přidaly Koryčany na obrátkách, jenže pouze bušily do pevné obrany hostí. Hlučané kouskovali hru, zakopávali míče, a tak touha domácích po vítězství vyšla naprázdno.

Branky: 3. z pen. Hlaváček - 32. Jurásek. Rozhodčí: Chramcov. ŽK - M. Věžník - Marek, Hlaváček, Kvita, Jančík - Kovařík, Horák. Diváci: 150. Koryčany: L. Foltýn - M. Věžník, P. Foltýn, Kvita, Hlaváček, Mušálek, K. Věžník, Marek (65. Hajda), Jančík, Leoš Machala, Koval. Hluk B: Kovařík - Janča, Svadbík, Klabačka, Říha, Žajdlík, Chytil, Straka (80. Loutocký), T. Horák, Jurásek, Tinka.

KUDLOVICE - OSVĚTIMANY 1:2 (1:1)

V utkání poměrně dobré úrovně šli hosté do vedení po necelé čtvrthodině hry. Domácí srovnali krok až krátce před přestávkou, kdy se trefil Hložný. Jenže hostující Drobil si v neděli obul střelecké kopačky a svým druhým gólem stanovil konečný výsledek.

Branky: 38. Hložný - 14. a 50. Drobil. Kudlovice: Večeřa - Kraváček, Chmelař, Kegler, Bohun, Gabriel, Klajn (75. T. Bohun), Maňásek, Cakl, Hložný, Hruška (78. Rosík). Osvětimany: Mlčák - Mrkůs, L. Křemeček (75. Brázdil), Drobil (78. Blecha), Korvas, R. Křemeček, Brhel, Trávníček, Udržal, Zapletal, Sklenka.

UHERSKÝ OSTROH - ZLÁMANEC 1:2 (1:2)

Hostům vyšel vstup do utkání a již ve 2. minutě se střelecky prosadil Sadil, který hlavičkou po přímém kopu usměrnil míč za záda domácího brankáře Matušky. Domácím se podařilo vyrovnat v 19. minutě, z přímého kopu se nádhernou střelou přes zeď trefil Durna. O výsledku rozhodla 28. minuta, kdy se opakovala situace před úvodním gólem zápasu. Opět po přímém kopu, které byly silnou zbraní hostů, vsítil vítězný gól Šuta. Zbytek utkání se odehrával především ve středu hřiště a domácím se již nepodařilo prosadit přes pozornou obranu hostů.

Branky: 19. Durna - 2. Sadil, 28. Šuta. Uh. Ostroh: Matuška – Lukáš, Čápek, Nováček, Kunovjánek, Bouřa (46. Zugar), Durna, Kusák, Hlůšek, Jurásek, Kočiš. Zlámanec: Černý - Šuranský, Jirsák, Sadil (89. Frydrich), Martíšek, Řezníček, Abrhám, Damborský, Šuta, Tyl (66. Šurmánek), Novák (88. Gajdůšek).

BOJKOVICE - BÁNOV 2:0 (1:0)

Domácí byli po úvodních dvou kolech bez bodu, takže jejich jasným cílem bylo vítězství. Po celý zápas také byli jasně lepším týmem a tři body získali naprosto po právu. V prvním poločase je k nim nasměroval proměněnou penaltou za ruku hostí v šestnáctce Valter, po změně stran stanovil konečný výsledek Hanke.

Branky: 27. z pen. Valter, 68. Hanke. Bojkovice: Mendl - Valter, Pavlík, Michalec, Liška, Varga, Vysocký, Strnad, Prachař, Hanke, Krč. Střídali: Kovář, Mlček, Koběrský. Bánov: T. Polanský - Brnka, L. Mahdal, Mahdalíček, L. Polanský, O. Polanský, Machalík, Pavlíček, Zálešák, Guryča, Hrnčíř. Střídali: M. Polanský, Horňák, Kumpa.

JALUBÍ - ZLECHOV 1:5 (1:2)

Před pěknou diváckou kulisou oba týmy dlouho bojovaly mezi velkými vápny. Až ve 29. minutě domácí Huťka nakopl míč za obranu hostí, důrazný Ulman hlavou prodloužil míč za vyběhnuvšího brankáře Zlechova a pro Gajdoruse už nebyl problém poslat míč do prázdné brány - 1:0. Pak ovšem přidali hosté na obrátkách a domácí gólman Kegler musel dvakrát ukázat své umění. Domácí se ale nepoučili a přišel trest. Ve 42. minutě hosté podnikli rychlý protiútok a Kremr srovnal na 1:1. Chvíli nato domácí inkasovali podruhé a aby toho nebylo málo, ještě před přestávkou se po druhé žluté kartě nechal zbytečně vyloučit Najbrt. Po obrátce se domácí i přesto snažili změnit skóre, výsledkem byla ovšem pouze neproměněná vyložená šance Ulmana. Pak se ujali taktovky zápasu hosté a nasázeli zoufale bránícím domácím další tři góly - 1:5.

Branky: Gajdorus - Kotek 2, Kremr, Bureš, Slavík. Jalubí: Kegler - Zich, Jan Kříž (46. Horák), Jar. Kříž, Hejda, Dobiáš (79. Hanáček), Najbrt, Ulman (86. Grebeníček), Gajdorus, Bičánek. Zlechov: Vendel - Machala, Ondříšek, Kedra, Šebák - Bureš, Tománek (35. Kotek), Ondrůšek, Slavík - Zajíc, Kremr (80. Výstup).