1. FC SLOVÁCKO - FC HRADEC KRÁLOVÉ 3:0 (0:0 )

Na Širůchu se Hradec představil jako kompaktní tým, jehož hra je postavena na pozorné obraně, bojovnosti v osobních soubojích a rychlých protiútocích. Domácí děvčata, vědoma si této situace, začala aktivně a získala si mírnou územní převahu, které však chybělo přesnější zakončení, a tak výsledkem bylo jen několik rohových kopů a nepřesné pokusy o ohrožení branky z větší vzdálenosti. Do druhého poločasu nastoupily domácí hráčky s cílem hrát více kombinačně a dostat se do brankových šancí. To se podařilo hned v 51. minutě, kdy Zderčíková vyslala do brejku Skupinovou, a ta se nemýlila - 1:0. V 74. minutě zatáhla míč k brance hostí Bartovičová a z následující skrumáže trefila k tyči Danielová. Aktivní Bartovičová pak o chvíli později uzavřela celkové skóre utkání.

„Věděly jsme, že utkání nebude jednoduché. Po ne zrovna vydařeném začátku soutěže si nemůžeme dovolit ztrácet body, pokud chceme pomýšlet na medailové umístění. A to se nám díky nasazení a zlepšené kombinační hře ve druhé půli podařilo. Hradec se představil jako kvalitní soupeř a body z tohoto utkání jsou pro nás cenné,“ pochvalovala si po utkání trenérka Slovácka Jitka Klimková.

Branky: 51. Skupinová, 74. Danielová, 76. Bartovičová. Rozhodčí: Pavlíková, 80 diváků. Slovácko: Bednaříková - Sedláčková N., Marcoňová, Vlasatíková, Hýlová - Cvernová, Polášková (82. Fritzová), Danielová (85. Jačisková), Freislerová (46. Cahynová) - Zderčíková (61. Bartovičová), Skupinová. Trenérka: Jitka Klimková.

1. liga dorostenek

1. FC SLOVÁCKO - HRADEC KRÁLOVÉ 1:1 (1:1)

Branky: 12. Bartovičová - 39. Hlaváčková. Rozhodčí: Drahotušská - Zadinová, Pavlíková, 100 diváků. Slovácko: Bednaříková - Helekalová, Blažková, Lucká (41. Sedláčková L.), Křenková - Jankůjová (75. Šubardová), Jačisková, Soukeníková Šicová (60. Barcuchová) - Lečbychová (65. Novodomská), Bartovičová. Trenér: Ján Jačisko.