Kanonádu Slovácka načala Skupinová v 10. minutě, která se ve zbytku zápasu trefila ještě čtyřikrát. Utkání připomínalo hru kočky s myší a bylo pouze otázkou skóre, kolik domácí fotbalistky vyhrají. „Přitom jsme podali asi nejhorší výkon sezony. Měly jsme vyhrát vyšším rozdílem, minimálně 20:0. Předvedly jsme festival zahozených šancí,“ zlobila se naoko trenérka Slovácka, která je se vstupem do odvetné části spokojená. „Vyhráváme přesvědčivě, v týmu panuje pohoda. Jedinou kaňkou jsou zranění dvou hráček,“ posteskla si především nad ztrátou talentované Cahynové.

Pokud Slovácku forma vydrží i v závěrečných šesti kolech, je při současném náskoku téměř jisté, že jej medaile nemine. O jejím lesku hodně napoví nadcházející dva duely, ve kterých se představí na Spartě a doma se Slavií, tedy prvním a druhým celkem.

„Po nevydařeném podzimu jdeme zápas od zápasu s cílem vyhrát, a je nám jedno, jak na tom v tabulce jsme,“ dušuje se Klimková, která nechce jet v neděli na Spartu jenom na výlet. „Favoritem určitě budou domácí, kteří jsou na druhou stranu určitě k poražení. Vždyť u nás vyhráli pouze se štěstím. Mám nachystané dvě taktické varianty. Na kterou vsadím, se rozhodnu až na místě. Uděláme vše pro to, abychom vyhráli,“ slíbila za sebe i své svěřenkyně Jitka Klimková.

1. FC SLOVÁCKO - JIHLAVA 9:0 (4:0)

Branky: 10., 13., 59., 75. a 80. Skupinová, 27., 68. Dudová, 30. Zderčíková, 82. Bačová. Rozhodčí: Hanáková - Zaplatilová, Drahotušská. Diváci: 80.
Slovácko: Lapešová - Hýlová, Freislerová (46. Jačisková), Vlasatíková, Polášková - Dudová (69. Soukeníková), Bačová, Cahynová (37. Bartovičová), Sedláčková - Skupinová, Zderčíková (79. Jankůjová). Trenérka: Jitka Klimková.