ZÁKLADNÍ TŘÍDA SK. A

BABICE - JALUBÍ B 3:0 (2:0)

Ideální počasí, výborná návštěva a tři body. To byla premiéra domácích na zrekonstruovaném hřišti. Hostující tým ale Babickým nedal nic zadarmo a hlavně v první půli byl velmi nebezpečný. Své šance však neproměnil a domácí trestali. Nejprve ve 20. minutě Forró přímo z rohu a v 32. Věrný dorážkou zblízka po chybě brankáře – 2:0. A když pět minut po přestávce Poisel po pěkné kombinaci s přehledem zakončil svůj nájezd, bylo definitivně rozhodnuto.

Branky: Forró, Věrný, Poisel. Rozhodčí: Polášek. Diváci: 150. Babice: Fusek - T. Lahola, M. Lahola, Morava, Maňásek - Poisel, Říha, Smělík, Věrný - Forró, D. Horníček. Střídali: Litoš, Tomaštík. Jalubí B: Večeřa - Horák, Vrábl, Hruška, Mich. Zapletal - Doseděl, Mar. Zapletal, Chvíla, T. Dobiáš - Racek, M. Dobiáš.

STŘÍBRNICE - BŘEZOVÁ B 5:2 (3:2)

V zajímavém utkání se hned v prvním poločase s brankami doslova roztrhl pytel. Domácí se trefili třikrát, jelikož ale hosté dvakrát kontrovali, odcházelo se do kabin za stavu 3:2. Po změně stran však už stříleli pouze domácí, kteří se tak radovali z prvních bodů v sezoně.

Branky: Balíček, Vycudilík, Kovařík, Šustek, Zmrhal - Trecha, Hostýnek. Stříbrnice: Chripák - Vařečka, Šustek, T. Buchtík, Balíček, Zmrhal, Bruštík (30. Šuranský), Bureš, Kovařík - Vycudilík (75. Náplava), Polášek (70. Moulík). Březová B: Majer - Kubis, Janků, Ondřejka, Miškař - Provodský, Janků, Kubis, Matějíček (75. Moravčík) - Trocha (57. M. Pomajbík), Hostýnek (60. P. Pomajbík).

O. N. VES B - TUPESY B 7:2 (4:0)

Zápas se odehrál kvůli podmáčenému trávníku na druhém hřišti. Domácí rezerva od začátku přitlačila hostující tým na jeho půlku a již od začátku střílela ostrými. A kdyby domácí využili všechny šance, mohlo být skóre klidně dvouciferné. Díky menší koncentrovanosti domácích hosté korigovali výsledek dvěma brankami.

Branky: Pavlas 3, Štěrba, Jirásek, Chmelař, Jurásek - Hruška, Hanáček. Diváci: 47. O. N. Ves B: Boček - Hlůšek, Silnica, Chmelař, Jirásek - Slezák (46. Polách), Zumr, Jurásek, Janoušek (55. Kusák) - Pavlas, Štěrba (80. Griga). Trenér: M. Kusák. Tupesy B: J. Polášek (46. B. Polášek) - Oslzla (35. Albrecht), Novák, Kostílek, Hanáček - S. Molek, Šimek, P. Polášek, Hvožďa (70. F. Molek) - Hruška, J. Churý. Trenér: S. Travenec.

JANKOVICE - TUČAPY 2:0 (1:0)

Hosté se na půdě favorita představili ve velmi sympatickém světle, domácím dlouho vzdorovali. Jankovice sice vstřelily první branku už po čtvrthodině hry, před velmi důrazně hrajícím soupeřem se však musely mít stále na pozoru. Lépe se jim hrálo až po gólové pojistce, kterou po změně stran hlavičkou přes gólmana připojil Němec.

Branky: Janošek, Němec. Jankovice: T. Bilíček - D. Bilíček - Mir. Zapletal, Janošek, Zich - Mach (75. Brázdil), V. Silný, Puk, De Pace - Šilc (80. Bureš), Němec. Tučapy: Hlaváček - R. Šmit, L. Hrančík, Malina, Machynka - R. Zapletal, P. Hrančík, Pavel Spišiak, Šesták (Pochylý) - Kročil (Patrik Spišiak), Gola (Rezek).

BÍLOVICE B - UH. OSTROH B 4:3 (1:0)

Hosté od začátku nastoupili pouze v deseti hráčích a domácí si tak vytvořili územní převahu i šance. Zároveň však vyráběli chyby v obraně, takže soupeř se dlouho držel na dostřel. V závěru sice domácí odskočili na 4:2, hosté však ještě stihli snížit. Víc už jim však záloha Bílovic nedovolila.

Branky: A. Dostálek 3, Blaha - Novotný 2, Kukuliš. Bílovice B: Juřena - Bartoš, Pospíšil, Brázdil, Blaha - Gajdošík, Mokráš, Hlaváček, Janků - A. Dostálek, Knot. Střídali: Járský, P. Dostálek, Vašina.

TOPOLNÁ - ČÁSTKOV 0:3 (0:0)

První poločas byl herně vyrovnaný, ani z jednoho útočného mráčku nezapršelo. Postupem času převzali iniciativu na své kopačky hosté a dostali domácí pod tlak. Jejich převahu nejprve zužitkoval Petr Kubíček, další dvě branky pak přidal Jakšík a zasloužená výhra hostů byla na světě.

Branky: Jakšík 2, P. Kubíček. Topolná: Lapčík - Huňka, Bartoš, Ostrožík, Mašlan, M. Mikulka, Šubík, Nádeníček, Plšek, Gajdošík, Foltýn. Střídali: Viceník, Pavelec, L. Mikulka. Částkov: Soukup - Bílý, Flekač, Pospíšil (80. Obdržálek), Říha - Váverka, Jakšík, M. Kubíček, Tureček - P. Kubíček, Doležal.

PODOLÍ - MEDLOVICE odloženo na 28. října

ZÁKLADNÍ TŘÍDA SK. B

SUCHÁ LOZ - STARÝ HROZENKOV 1:0 (0:0)

Od začátku utkání byli domácí hráči aktivnější a během úvodních dvaceti minut si vytvořili hned dvě vyložené šance, ani jednu z nich ovšem nedokázali využít. Do konce poločasu přebrali otěže zápasu hosté, do šance se ale neprosadili, takže poločas skončil bez branek. Do druhé půle opět naskočili lépe domácí, hrozenkovská obrana byla ovšem neprostupná. Hosté se do konce utkání snažili jen udržet nerozhodný stav a do útočení se příliš nehrnuli. Za svou pasivitu byli pět minut před koncem potrestáni. K centrovanému míči se dostal Tomanec, před vyběhnuvším gólmanem z malého vápna přesně přihrál Bujáčkovi, pro kterého už nebyl problém trefit prázdnou branku – 1:0.

Branky: 85. Bujáček. Rozhodčí: Vaculík. Diváků: 80. Suchá Loz: P. Mahdal - J. Bradáč, Zbyněk Velecký I., Zbyněk Velecký II., P. Gazdík, R. Bradáč, M. Gazdík, J. Mahdal, Tomanec, Bujáček, Vítek. Trenér: J. Janík. St. Hrozenkov: Šedivý - Lupták, R. Husařík, Vaculík, Šodník, Šebeř, Hodulík, Blaho, Kročil, Orsák, Lebánek. Trenér: P. Novák.

PŘEČKOVICE - RUDICE 1:4 (0:1)

Za celou minulou sezonu získaly Rudice pět bodů za pět remíz, teď mají po dvou kolech plný počet bodů! V Přečkovicích se hrálo vyrovnané utkání, hosté na rozdíl od domácích dokázali zužitkovat své šance, které se rodily převážně po rychlých brejcích. Hattrickem se blýskl Jahoda.

Branky: Sviták - Jahoda 3, P. Gavenda. Přečkovice: Buráň - Gottfried, Dolina, Slovák, Nevěřil - havelka, Valíček, Sviták - Dostál, Kalina, Ambroz. Rudice: Bažela - Kubáň, R. Gavenda, P. Gavenda, Jurásek, Rubík, Lux, Priessnitz, Vyoral, Jahoda, Procházka.

KRHOV - STRÁNÍ B 1:3 (0:1)

O d začátku byl k vidění vyrovnaný fotbal, spokojeněji ale odcházeli do šaten hosté, kteří se krátce před koncem první půle ujali vedení. Domácí Kala sice po přestávce srovnal, jenže Straňané opět strhli vedení na svou stranu. Domácí pak vrhli všechny síly do útoku, za což ale před koncem zaplatili třetím inkasovaným gólem.

Branky: Kala - Radim, Haloda, Jarošík. Krhov: Kovář - Hrnčář, Svoboda, Valtr, Brenk, Martínek, T. Hanke, Lysoněk, Švorčík, Šopík, Kala. Střídal: Stolarz. Strání B: Smetana - Houšť, R. Zderčík, Havlík, Málek, P. Zderčík, Tinka, L. Janovský (J. Janovský), Haloda, J. Zderčík, D. Popelka.

PODOLÍ B - KOMŇA 0:2 (0:1)

Utkání mělo jen průměrnou úroveň. Hrálo se takticky, ani jedno družstvo nechtělo udělat chybu. Více šancí v prvním poločase měli domácí, žádnou ale nedotáhli do kýženého konce. Na víc měli i smůlu, když už jistý gól zastavila kaluž u branky hostí. Naopak Komňa z jedné z mála šancí otevřela účet utkání – 0:1. Druhý poločas se odvíjel ve stejném duchu, hosté však byli šťastnějším celkem a zvítězili 0:2.

Branky: Navrátil, Palkovič. Podolí B: Kabát - M. Kryštof, Haluza, Podškubka, Křivák (64. Kadlčík), Snopek, J. Kryštof, A. Elfmark, J. Kadlčík, Potomák (70. Pištěk), Štaubr (29. Pavlík). Trenér: L. Haluza st. Komňa: Chmela - Šašinka, Staník, Machara (83. Spišek), Palkovič, Navrátil, Glajch, Prchlík, Vaverka, Menšík, Šupák (86. Velecký).