Základní třída skupina A

MISTŘICE - TOPOLNÁ 1:2 (1:0)

V prvním poločase se hrál pohledný fotbal na obě strany. Domácí se už ve 12. minutě ujali vedení, když síť napnula Trčkova bomba z voleje – 1:0. Po vstřelené brance se ale domácí stáhli do obranné ulity a přenechali iniciativu soupeři. Ten si vypracoval několik šancí, které ale neproměnil. Ve 44. minutě ale naděje na úspěch hostí pořádně stouply, když se po druhé ŽK nechal zbytečně vyloučit domácí Vávra. Hosté využili přesilovku v 60. minutě, kdy chybu domácí zálohy potrestal nekompromisní střelou pod břevno Polášek – 1:1. O deset minut později sice viděl červenou kartu i hostující T. Huňka, přesto Topolná stav otočila. Hoferek na hranici velkého vápna vystřelil bodlem a mezi nohama domácího obránce se míč dostal do branky – 1:2. Domácí pak vrhli všechny síly do útoku. Bilavčík už běžel sám na hostujícího brankáře, Stuchlík ale zatáhl záchrannou brzdu a byl také vyloučen. Poslední šanci na vyrovnání promarnil Mikulčík, a tak si z derby odvezli všechny body hosté.
Branky: 12. Trčka - 60. Polášek, 78. Hoferek. Rozhodčí: Němec. ČK: 44. Vávra – 70. Huňka T., 82. Stuchlík. Diváci: 200. Mistřice: Garba - Huňka M., Jánoš, Vašek, Mikulčík – Vyoral P. (55. Sládek), Ondroušek, Trčka, Abrhám – Bilavčík (80. Janás), Vávra. Topolná: Janeček D. - Huňka T., Polášek R., Stuchlík M., Ostrožík - Foltýn J., Hoferek, Foltýn P., Foltýn M. - Stuchlík M., Gajdošík.

KUNOVICE – SLOVÁCKO-VÁŽANY 5:0 (1:0)

Od úvodního hvizdu udávali tempo hry domácí, hosté se dostávali do útoky jen dlouhými nákopy, se kterými si ale pozorná obrana Kunovic věděla rady. Skóre otevřel již v 8. minutě Balaštík, na další gól se ale čekalo až do druhého poločasu. V něm se projevila lepší fyzická připravenost domácích, kterou korunovali čtyřmi góly.
Branky: 8. Balaštík, 52. Baný, 64. a 67. Remeš, 80. Abrhám. Rozhodčí: Kostelník. ČK: 76. Straka - 57. Šuba. Kunovice: Kulhavý – Mareček, Lahodný, Klvaňa (71. Beránek Vl.), Straka – Abrhám, Šuranský (46. Juřík), Baný, Černý R. (64. Černý L.) – Balaštík, Remeš. Slov.-Vážany: Roubalík – Gottwald, Hlaváček, Pavlíček R., Bilík, Machynka, Šebora, Vaculík, Pavlíček M., Filípek (68. Měšťánek), Šuba.

TUČAPY – KNĚŽPOLE B 2:4 (1:3)

Vyrovnané utkání s větší uspěšností proměňování šancí na straně hostů, kde se střelecky blýskl R. Kašný, autor všech branek svého týmu.
Branky: 29. Šesták, 53. Kovář - 18., 22., 34. a 58. R. Kašný. Diváci: 70. Tučapy: Fryšták - Šmít R., Hrančík R., Hrančík L., Zapletal, Machynka, Hrančík P., Spišiak Pav., Malina - Kovář, Šesták. Střídali: Rožek, Pešl, Osoha. Kněžpole B: Hančík – Varga, Hruboš, Pastyřík, Kašný, Janík, Kašný P., Kašný R., Flíbor, Juřena, Malina. Střídali: Brázdil, Lapčík V., Lapčík P.

JAROŠOV B - TUPESY B 6:0 (3:0)

Hned z prvního útoku otevřel skóre domácí Vaňo a svou rychlou brankou jako by určil ráz střetnutí. Domácí o svém vítězství rozhodli ještě do poločasu dvěma přesnými zásahy Gála. Po změně stran byli k hostům dlouho milosrdní, když neproměňovali ani ty nejvyloženější šance. Další branky přidali až v závěru, kdy se střelecky prosadili střídající Bartoň se Sedláčkem (2x).
Branky: Gál, 2, Sedláček 2, Vaňo, Bartoň. Jarošov B: Kolaja - Vondráček, Strachota, Martin Žáček, Hamrlík, Zajíc, Zatloukal, Vaňo, Halík, Oharek, Gál. Střídali: Sedláček, Bartoň, Mir. Žáček. Tupesy B: Blaha - Kolařík, Albrecht, Grebeň, Jánošík, Mikula, Hvožďa, Sedlák, Hruška, Vaculík, Šmatelka. Střídal: Omelka.

STŘÍBRNICE - PODOLÍ 1:0 (0:0)

Oba celky podaly dobrý výkon, domácí ale byli přece jen o kousíček lepší a po zásluze vyhráli.
Branka: 85. Kovařík. Stříbrnice: Valenta - Horák, Polášek, (56. Buchtík) Sabo, Balíček, Tříska, Zmrhal, Pondělek, Březina (84. Bukvald), Kovařík, Reinberk (38. Gája).Trenér: V. Martinák. Podolí: Vagdal - Kolacia, Otto, Hezucký, Elfmark, Pavlík, Kryštof, Švejcar, Hráček, Dočkal, Tvrdoň. Na střídání: Autrata, Haluza, Štauber, Malina, Kryštof. Trenér: F. Elfmark.

JALUBÍ B - TRAPLICE B 3:2 (2:1)

Derby začali lépe domácí, kteří díky brankám Gajdoruse a Horáka vedli po necelé půlhodině hry už 2:0. Další šance ale neproměnili a hosté ve 32. minutě snížili na 2:1. Jalubí tlačilo i po změně stran, třetího gólu se ale dočkalo až deset minut před koncem. Závěr hosté ještě zdramatizovali kontaktním gólem, zaslouženou výhru ale domácí udrželi.
Branky: 18. a 79. Gajdorus, 28. Horák - 32. Zich, 88. Horký. Jalubí B: Engler - Vrábl, Žaluda, Horák P., Horák L., Inger, Chvíla, Zapletal, Novák, Dobiáš, Gajdorus. Střídali: Slavík, Hruška, Schreier. Traplice: Blecha - Zich L., Váverka, Kubina, Lahola, Válek, Trávníček, Mikulaštík, Růžička, Blecha L., Zich V. Střídali: Hanák, Bičánek.

ČÁSTKOV - JANKOVICE 5:0 (0:0)

Domácí potvrdili výbornou formu a vysoko zvítězili, hattrickem se blýskl Petr Kubíček.
Branky: P. Kubíček 3, Krejčiřík, Jakšík.

STRÁNÍ B - PODOLÍ B 2:0 (0:0)

Domácí začali utkání velkým náporem, ale z mnoha šancí nedokázali vstřelit branku, která by je uklidnila. Postupem času jejich tlak gradoval, na bezbrankovém stavu se ale i díky výborně chytajícímu Mikelovi nic neměnilo. Po přestávce ale hned ve 46. minutě zlomil střelecké prokletí Nuzík a domácí začali hrát klidněji. Podolané občas zahrozili z rychlých brejků, ale domácího gólmana nepřekonali. Po hodině hry naopak přidal druhou branku Josef Zderčík – 2:0. Stráňané tak i v dalším zápase dokázali udržet neporazitelnost.
Branky: 46. Nuzík, 60. J. Zderčík. Rozhodčí: Mlček. Straní B: Děcký - Zámečník, Bušo, Popelka O., Zderčík R. (60. Popelka D.), Janovský (45. Grebík), Popelka R., Málek, Motola, Nuzík (80. Láska), Derčík J. Podolí B: Mikel - Rathouzský, Haluza, Kryštof M., Podškubka, Elmaník, Kryštof Mich., Kryštof J., Pavlík, Kadlčík, Stauber.

RUDICE - OSTROŽSKÁ NOVÁ VES B 0:8 (0:4)

Hosté byli po celý zápas o třídu lepším mužstvem, což vyjádřili i gólově. Domácí sice také několikrát zahrozili, ale ani čestný úspěch se jim vstřelit nepodařilo.
Branky: 9. a 49. Slezák, 17. a 72. Kusák, 21. a 45. Vařecha, 27. Němec, 65. Jurásek. Rudice: Bažela - Kubáň, Gavenda P., Houba V., Jurásek - Jahoda, Vyoral, Csoka (80. Minařík), Houba O. (68. Sviták) - Schnurmacher (71. Chupík), Rubík. O. N. Ves B: Boček - Szabó, Jirásek, Kosík, Zumr, Němec, Hábl, Slezák (63. Chmelař), Jurásek, Kusák (73. Kvapil), Vařecha.

ST. HROZENKOV - SUCHÁ LOZ 2:3 (1:1)

Skóre otevřel přesnou hlavičkou po rohovém kopu Husařík, hosté však ještě do poločasu vyzráli na ofsajd systém domácích a vyrovnali na 1:1. Osudným se Hrozenkovu stalo zaspání začátku druhé půle, když Bradáč s Vítkem zajistili Suché Lozi dvoubrankový náskok. Ze závěrečného náporu domácí vytěžili jen Luptákovo snížení, takže si všechny body odvezli hosté.
Branky: Husařík, Lupták - Gazdík, Bradáč, Vítek. St. Hrozenkov: Bětík - Husařík, Michalec, Šotník, Martínek (46. Orság) - Vaculík, Hodulík, Keňo, Lebánek (68. Šebeň) - Blaho, Lupták.

UH. OSTROH B - BYSTŘICE P/L. 7:2 (4:1)

Domácí vedli po pěti minutách o dvě branky, pak sice hosté snížili, jenže další dva góly je srazily do kolen. Ve druhé půli Ostrožané kontrolovali hru a zvyšovali svůj náskok až na konečných 7:2.
Branky: Větříšek 2, Knotek 2, Buchta 2, Iš - Hanke, Baný.

ŽÍTKOVÁ - ZÁHOROVICE 0:2 (0:1)

Na začátku si hosté vytvořili tlak, který korunovali Duf〜kovým gólem. Poté domácí hru vyrovnali, jenže jejich snaha končila před šestnáctkou. Druhý poločas Záhorovice dobře bránily a vyrážely k rychlým brejkům. Po jednom z nich v 78. minutě překonal domácího brankáře Michalčík.
Branky: Dufka, M. Michalčík. Rozhodčí: Mahdal. Diváci: 40. Žítková: Mojžíšek - Hargaš M., Guga, Kopuň, Hodulík - Bulejko V. (36. Šedivý), Horváth, Repa, Krovina - Bulejko M. (75. Mikušinec), Hargaš R. Záhorovice: Andrlík - Klesnil, Dufka, Michalčík R. (78. Přerovský), Šuránek, Ondrůšek (46. Surý), Janíček, Polanský (56. Šust), Šabršula, Michalčík M., Dvořák.

KOMŇA - BORŠICE U BLATNICE B 3:2 (1:0)

V první půli dlouho kralovali brankáři, až těsně před přestávkou po centru Kříže rozvlnil síť hostů Palkovič. Po změně stran přidal druhý gól Kříž, jenže hostům se díky dvěma zásahům Bilíka podařilo vyrovnat. V závěru dokonce sahali po všech bodech, jenže na druhé straně se naopak trefil znovu Kříž a všechny body tak zůstaly v Komni.
Branky: Kříž 2, Palkovič - Bilík 2. Komňa: Urbánek - Sochor, Králík, Prchlík, Valter (80. Špíšek) - Menšík, Glajch, Lisoněk, Navrátil - Kříž (88. Šupák), Palkovič. Boršice u Bl. B: Kadlček - Žufánek, Kusenda, Bilík, Gál, Nožička, Libosvár, Stojaspal, Tureček B., Šimek, Tureček.

1. Záhorovice 5 5 0 0 13:3 15
2. Ostr. N. Ves B 5 4 1 0 21:4 13
3. Komňa 4 3 0 1 14:4 9
4. Přečkovice 4 2 2 0 10:8 8
5. Strání B 5 2 1 2 13:10 7
6. Suchá Loz 5 2 1 2 13:13 7
7. St. Hrozenkov 4 2 0 2 15:9 6
8. Žitková 4 2 0 2 9:8 6