Základní třída skupina A

UH. OSTROH B - TUPESY B 4:3 (1:1)

Vyrovnané a bojovné utkání. Rozhodující moment zápasu přišel v 50. minutě, kdy domácí trenér Šulc poslal na hřiště Knotka. Ten za pouhých čtyřicet minut stačil do sítě soupeře nasázet hattrick a stal se tak hlavním strůjcem vítězství domácích.

Branky: Knotek 3, Novotný - J. Polášek 2, Šimek. Uh. Ostroh B: Konečný - Bouřa, Jestřabík (68. Procházka), Mrkva, Hanák, Jurásek, Novotný, Žák (50. Knotek), Pištol (60. Kočiš), Mozga, Lukáš. Tupesy B: B. Polášek - Albrecht, Hanáček, Křemeček, Madzya, Grebeň, J. Polášek, Hvožďa, Mikula, Oslzla, Šimek.

JALUBÍ B - JANKOVICE 2:1 (1:1)

Hosté bylI fotbalovější, avšak jejich hra ztroskotávala na důrazu domácích a proměňování šancí.

Branky: M. Dobiáš, Doseděl - De Pace. Jalubí B: Večeřa - Vrábl, Horák, Hruška, M. Zapletal, Doseděl, Chvíla (Gajdorus), Mar. Zapletal (A. Dobiáš), P. Horák, Racek, Hanáček, M. Dobiáš. Jankovice: Bilíček - Bartek, Stuchlík, Ošívka, Silný, Janoušek, Mach, Bilíček, Zich, Šilc, De Pace, Bartošek.

MEDLOVICE - BABICE 0:1 (0:1)

Na začátek sezony se domácí příliš nepředvedli. Babičtí hráči měli celý zápas pod kontrolou. Medlovičtí měli štěstí, že inkasovali jen jeden gól, protože jejich výkon byl velice slabý.

Branka: 30. Věrný. Rozhodčí: Vlašic. Medlovice: Šilhavík - Panáček, Chludil, Černoch, Gottwald, Hlačina, Dvouletý, P. Elis, Bartoněk, Holomčík (85. Ryška), Sklenka. Na střídání: Tesař, Ryška, Horsák, Andrýsek. Babice: Fusek - Maňásek, Lahola, Mrázek (46. Soldán), Lahola, Věrný, Morava, Smělík, Říha, Forró, Stojaník (85. Horníček). Na střídání: Horníček, Fusek, Tomaštík, Kovařík, Soldán.

STŘÍBRNICE - O. N. VES B 1:4 (1:2)

Stříbrnice se sice v domácím prostředí ujaly vedení, hosté ale ještě do poločasu vývoj střetnutí otočili. I po změně stran bylo béčko Ostrožské Nové Vsi fotbalovějším týmem a po zásluze svůj náskok ještě navýšilo.

Branky: Balíček - Štěrba 2, Silnica, Chmelař. Stříbrnice: Zach - Vařečka, Šustek, F. Polášek, Balíček (55. Zahradník) - Zmrhal, Sabo, Vaculík, Kovařík - Vycudilík, Moulík. O. N. Ves B: Boček - Silnica, Cmelař, Kosík (20. Kusák), Jirásek - Zumr, Hábl (60. Štefaník), Hlůšek, Slezák - Pavlas, Štěrba

TUČAPY – BÍLOVICE B 4:1 (2:0)

Premiérové utkání nováčků základní třídy vyznělo lépe pro domácí. Po opatrném začátku si hlavně domácí začali vytvářet šance a ve 30. minutě po tečované střele Machynky vedli. Ještě do poločasu zvýšil Šoustek na 2:0. Začátek druhé půle vyšel lépe domácímu mužstvu, které v rozmezí pěti minut zásluhou Spišiaka (přímý kop) a Hrančíka (hlavou) upravili skóre na 4:0. Hosté dokázali pouze snížit, domácí ještě navíc neproměnili dvě penalty.

Branky: 30. Machynka, 33. Šoustek, 48. P. Spišiak, 52. P. Hrančík - 55. Janků. Tučapy: Hlaváček – Šmit, L. Hrančík, Machynka, Zapletal - Šoustek, P. Hrančík, P. Spišiak - Zbořil, Šesták, Gola. Střídali: Pochylý, Kročil, Horák.

BŘEZOVÁ B - TOPOLNÁ 6:3 (2:1)

Zápas se zlomil ve prospěch domácích po půlhodině hry, kdy se poprvé trefil M. Janků. Těsně před přestávkou pak Miškář zvýšil na 2:0, jenže ještě před odchodem do kabin snížil z penalty Ostrožík. Ve druhém poločase domácí dvakrát odskočili na dvoubrankový rozdíl, Topolná se ale vždycky dokázala přiblížit na dostřel. V závěrečné desetiminutovce se ale trefili domácí Pomajbík a M. Janků, který uzavřel svůj hattrick, a bylo definitivně rozhodnuto.

Branky: 30., 58. a 87. M. Janků, 44. Miškář, 71. D. Čaňo, 82. Pomajbík - 45.+2 z pen. a 61. Ostrožík, 75. Mikulka. Rozhodčí: Řihák. Diváci: 70. Březová B: Majer - Kubiš - T. Janků, Ondřejka (45. Provodovský), O. Janků - Matějíček (70. D. Čaňo), Miškář, Kubiš - Moravčík (75. Pomajbík), Zetík, M. Janků.

ČÁSTKOV - PODOLÍ A 0:4 (0:2)

V prvním poločase měli hosté více ze hry a po pěkné kombinaci se dostali do vedení. Druhou branku jim pak domácí po nedorozumění v obraně darovali sami. Po změn stran se hra vyrovnala, jenže pak hosté vstřelili třetí gól a bylo rozhodnuto.

Branky: Hezucký, Michalec, Junaštík, Tvrdoň. Částkov: Soukup (46. M. Schuska) - Bílý, Flekač, M. Kubíček, Obdržálek, Říha, Jakšík, Poul, Dostál, Kročil, Křižka. Podolí A: Mahdal - A. Elfmark, Kolacia, Autrata, Junaštík, Michalec (80. F. Elfmark), Tvrdoň, Dočkal, Hezucký, Beneš, Pavlík.

ZÁKLADNÍ TŘÍDA SK. B

SUCHÁ LOZ - PODOLÍ B 6:3 (3:3)

Domácí vedli v první půli již 3:1 a zdálo se, že je rozhodnuto. Jenže hosté se nevzdali a ještě do přestávky srovnali na 3:3. Druhý poločas však jasně patřil domácím, kteří dalšími třemi brankami rozhodli o svém vítězství.

Branky: Vítek 2, Tomanec 2, Bujáček, Mahdal - Potomák, Haluza, Kadlčík. Rozhodčí: Zámečník. ŽK: Gazdík - Kryštof, Rathouský, Snopek. Diváků: 80. Suchá Loz: P. Mahdal - J. Bradáč, Velecký, Jiří Mahdal, P. Gazdík, R. Bradáč, M. Gazdík, Jan Mahdal, Tomanec, Bujáček, Vítek. Trenér: J. Janík. Podolí B: Mahdal - Haluza, Rathouzský, Podškubka, Křivák, A. Elfmark, Snopek, Potomák, Kryštof, Štauber, Kadlčík. Trenér: P. Polevoj.

VLČNOV - BORŠICE U BLATNICE B 5:0 (1:0)

Jasným pánem zápasu byli od začátku domácí. V první půli se ještě hosté stačili bránit, po změně stran ale kapitulovali.

Branky: 32. z pen. Koníček, 50. Mikulinec, 58. Slovák, 72. J. Tomala, 79. K. Tomala. Vlčnov: Janča - Kužela, Slovák, P. Zemek ml., Podškubka, Bartošek, P. Zemek st., J. Tomala, Koníček, Mikulinec, Kašpařík. Střídali: K. Tomala, Mikulec, Chmelina. Trenér: I. Šimčík. Boršice u Bl. B: Doležal - Žufánek, Bartoš, Halík, Zemčík, Motyčka, Chudík, Mlčuch, Tureček, Galuška, Rybnikář. Střídali: Gál, Růžička, Kusenda.

STARÝ HROZENKOV - ZÁHOROVICE 0:4 (0:2)

Domácí nastoupili pouze v desíti hráčích a již po pěti vteřinách prohrávali, kdy chytrým lobem rovnou z rozehrávky zostudil spícího brankáře Šabršula. Obranu Hrozenkova hosté v první půli překonali ještě jednou, když z malého vápna skóroval Šust. Po změně stran se hrálo především mezi šestnáctkami, domácí ale doplatili na zbytečné fauly v okolí šestnáctky, které dvěma přesnými trestňáky dokonale zužitkoval Šabršula, jenž tak v utkání zaznamenal hattrick.

Branky: 1., 60. a 75. Šabršula, 42. Šust. Rozhodčí: Milička. ČK: T. Keňo. Diváci: 75. St. Hrozenkov: Šedivý - R. Husařík, T. Keňo, Šotník, Orság - Vaculík, Lebánek, Blaho, Janků - Lupták. Trenér: Novák. Záhorovice: Andrlík - Machara, Přerovský, Šašinka, Grunděl - Šust, Polanský (55. M. Dvořák, 80. Pohan), Klesnil - Šabršula, P. Dvořák (70. Ondrůšek), Hamšík. Trenér: Andrlík.

RUDICE - KRHOV 3:2 (0:1)

Domácí začali dobře a během úvodní čtvrthodiny prakticky nepustili soupeře z jejich poloviny. Jenže ani jednu ze čtyř šancí nevyužili a ve 30. minutě přišel trest v podobě vedoucí branky hostí. Po přestávce se ale probudil domácí střelec Rubík, který třemi góly strhl vedení na stranu domácích. Hosté v závěrečném náporu ještě snížili, a dokonce byli blízko vyrovnání, míč odražený od břevna ale nepřešel brankovou čáru celým objemem. Rudice si tak opět po roce mohly vychutnat pocit z vítězství.

Branky: Rubík 3 - Hanke, Martínek. Rudice: Bažela - Kratěna, R. Gavenda, P. Gavenda, Kubáň, V. Houba, Rubík, Lux, Priessnitz, Sviták, Jurásek. Krhov: Kovář - A. Hodulík, Surý, Valter, Martínek, Hrnčár (63. Stolarz), Hanke, Lysoněk, J. Hodulík, Kala, Švorčík (84. Šopík).

STRÁNÍ B - KOMŇA 0:4 (0:0)

Utkání se hrálo v obráceném pořadí v Komni. Po vyrovnaném prvním poločase poslal „hosty“ střelou z 35 metrů do vedení Machara, pak navíc během deseti minut Palkovič stihl hattrick a bylo rozhodnuto.

Branky: Palkovič 3, Machara. Strání B: Láska - R. Zderčík, Houšť, Kratochvíl, P. Zderčík (70. Zámečník), Havlík, D. Popelka, J. Zderčík, Motola, Málek, Smetana. Komňa: J. Urbánek - Šašinka - Staník, Navrátil, P. Urbánek - Menšík, Králík, Glajch, Machara - Palkovič, prchlík. Střídali: Šupák, Velecký.