JABLONEC B– 1.FC SLOVÁCKO 1:2 (0:2)

Trenér Kalvoda dal vutkání prostor všem hráčům, až na gólmana Marka se mužstvo vpoločasové přestávce kompletně vyměnilo. Lépe se vedlo první partii, která svůj minizápas vyhrála 2:0, když se střelecky prosadili Radek Görner a LukášMatůš.

Ve druhé půli chyběla na straně Slovácka přesnější souhra, soupeř dokonce snížil na konečných 2:1. „Shrou jsem byl spokojený hlavně vprvním poločase,“ uvedl pro internetové stránky klubu trenér 1.FC Slovácko Leoš Kalvoda. „Po změně stran bylo kvidění několik zbytečných a hlavně zákeřných faulů, což fotbalu určitě neprospělo," dodal zkušený kouč, který nemohl využít služeb dvojice Činčala, Lysoněk. „Činčala má problémy se svalem a Lysoněk ještě nabírá fyzickou kondici po zranění ze začátku přípravy, takže dnes měl naordinovaný běh," prozradil Kalvoda.

Slovácko: 1.poločas: Marek– Čtvrtníček, Vrba, Ineman, Němčický– Gonda, Görner, Grim, Filipský– Matůš, Chmelíček. 2.poločas: Marek– Kaspřák, Šimáček, Spazier, Eismann– Racko, Fischer, Stýskala, Šilinger– Šturma, Šultes.