Pro fanoušky, kteří stále nemají své permanentky na nejvyšší fotbalovou soutěže, navíc vedení hradišťského klubu připravilo možnost zakoupit si je se slevou.

Další ze seriálu Slováckých férovek se na Městském fotbalovém stadionu Miroslava Valenty uskuteční ve středu od 17 hodin. Neproběhne ovšem jako obvykle na hlavní tribuně, ale ve Slovácké dědině pod tribunou B. Fanoušci se zde budou moci zeptat na dění v klubu ředitele 1. FC Slovácko Vladimíra Krejčího, připraven na všetečné dotazy bude i útočník Petr Švancara.

Další novinkou je obnovení prodeje permanentek. „Pokud někdo z fanoušků prováhal její zakoupení, teď mám šanci. Před zápasem s Baníkem Ostrava si ji ve středu a v pátek může zakoupit s dvacetiprocentní slevou,“ prozradil Marek Jurák z 1. FC Slovácko.

V prodeji jsou permanentky na západní tribunu A a místa na tribuně východní C3, C4 a C5 za 1320 korun (původní cena 1650,– Kč) i za 960 korun (původní cena 1200,– Kč) na ostatní místa. Nákupem permanentky bude každý její nový majitel zařazen do věrnostního programu a automaticky tak získá výraznou slevu na nákup permanentky na další sezonu.