Proč jste opět prohráli?
Dostali jsme rychlý gól, a to byl začátek našeho konce. Sice jsme si v průběhu utkání vytvořili nějaké šance, ale když nedáme branku, tak nemůžeme vyhrát. Ve druhé půlce jsme otevřeli hru a inkasovali podruhé. Je to kruté, ale soupeř dal dvě branky, my ani jednu. Proto nemůžeme pomýšlet na slušný výsledek.

Šance ke vstřelení gólu jste přitom měli…
Určitě! Mohl skórovat Michal Gonda a v prvním poločase Formánek. Neskutečně se nadřeme na jeden vstřelený gól.

Při první brance Bohemky jste uklouzl?
Ne. Dostal jsem míčem ránu do hlavy a spadl jsem. Ještě na zemi jsem se snažil balon odkopnout. Než jsem se ale vzpamatoval, tak jejich útočník míč propálil a my jsme prohrávali.

V závěru poločasu jste nehráli špatně, vyrovnání viselo na vlásku. Co k němu chybělo?
Je pravda, že po nevydařeném začátku jsme Bohemku přitlačili. Chyběl nám ale důraz v koncovce a ani štěstí nebylo dneska na naší straně.

V kabině je po zápase ticho, že?
Není to nic veselého. Určitě jsme si to tak nepředstavovali, ale takový už je fotbal. Musíme se z toho dostat sami. Sice to zní jako klišé, ale v naší situaci nám nikdo nepomůže.

Ani diváci vám příliš nepomohli. Pět minut před koncem dokonce odešel celý kotel. Všiml jste si toho?
Ano. Možná tomu nahráváme my svými výkony. Ne možná, ale určitě jsme k tomu dneska přispěli. Já k tomu víc nemám co dodat. My se snažíme, dřeme, ale bohužel nám to nejde. Jak se diváci dneska zachovali, tak to je jejich věc a jejich názor, já jim ho neberu.

Jaká je z toho cesta ven. Pomohla by výměna trenéra?
Tak s výměnou kouče na mě vůbec nechoďte. To není náš problém. Víme, že naše situace není vůbec dobrá, scházejí výsledky. Jiná cesta, než dřít na tréninku a v každém zápase bojovat, k lepším výsledkům nepovede.

Stanislav Dufka