1. FC SLOVÁCKO - KRČ 2:0 (2:0)
Slovácko nastoupilo se čtyřmi novými hráči v základní sestavě a chvíli se na hřišti hledalo. Hledání ale skončilo už po čtyřech minutách. Gonda na pravé straně vybojoval ztracený míč, zpětnou přihrávkou našel volného Stýskalu, který chytrou střelou poslal kulatý nesmysl přesně k tyči. S ukazatelem skóre mohli domácí podruhé pohnout po čtvrthodině hry. Po akci Chmelíčka a centru Racka ale Matůšovi scházelo pár centimetrů.

Snahu nebylo možné upřít ani hostům, jejich pokusy ale díky včasnému přístupu domácích většinou končily v dostatečné vzdálenosti od Bolkovy brány. Naopak Slovácko bylo pořád nebezpečné. Po necelé půlhodině si na ideální Stýskalův pas naběhl Chmelíček a přes vyběhnuvšího Diviše propasíroval míč do brány.

Duo Chmelíček ­ Stýskala bylo na hřišti hodně vidět i po změně stran. Tentokrát se ovšem do role zakončovatele dvakrát vtělil maličký záložník, jednou mu ale obrana Krče střelu zablokovala, podruhé mířil přesně do Divišovy náruče. Hosté sice v poslední půlhodině trochu zlobili, Bolkovu bránu ale vážněji ohrozili pouze jednou. Na hranici šestnáctky dostal až příliš volného prostoru Pikl, jeho střela ale jen těsně minula levou tyč. Slovácko tak na jaře poprvé udrželo čisté konto a i díky tomu se konečně mohlo radovat ze zisku veledůležitých tří bodů.

Branky: 5. Stýskala, 29. Chmelíček. Rozhodčí: Hrubeš. ŽK: Chmelíček, Racko - Soukup. Diváci: 4007.

Slovácko: Bolek – Němčický, Šimáček, Ineman, Lysoněk – Racko (84. Čtvrtníček), Grim (61. Fischer), Stýskala, Gonda – Matůš, Chmelíček (68. Šturma). Trenér: L. Kalvoda.

Krč: Diviš - Kounovský (83. Bureš), Waldhauser, Nešpor, Soukup - Kordiak, Šmerda, Pikl, Viskup - Matějka, Dejmek (81. Jedinák). Trenér: J. Šimurka.