Janová – Vel. Karlovice B 1:2 Měrka – Vrážek, Vašut,
Zašová – Val. Polanka 2:1 Martínek, Petřek – Řezníček,
Hor. Lideč – Lhota u Vs. 2:1 Trochta, Sporek – Kurtin,
Val. Příkazy – Pr. Bečva 4:1 Švajka, Vaculka 2, Gabriš – Drong,
Poličná – Val. Meziříčí B 2:2 Kundrát 2 – Vaigl 2,
Val. Bystřice – Podlesí 1:1 Filgas – Švec,
Choryně – Hovězí 1:6 Hadvičák L. – Kučera R. 2, Zámečník, Šrámek, Kocurek, Kováč.

FRYŠTÁK – RUSAVA 3:0 (1:0)

Fryšták byl po celou dobu utkání lepším mužstvem. Hrál velice pěknou útočnou kombinační hru, díky které se dostával do častých gólových situací, ale nebyl přesný v koncovce. V prvním poločase skončila pouze jedna z šancí za zády gólmana Paláta. Ve 12. minutě přesně zakončil Dvořák. Hned po změně stran se po pěkném průniku Velikovského dostali domácí do dvoubrankového vedení. Pohledný fotbal pokračoval i v dalších minutách. Fryšták svoji převahu korunoval třetí trefou v81. minutě se prosadil Petráš.

Branky: 12. Dvořák, 46. Velikovský, 81. Petráš. Fryšták: Sebera – Matějíček, Bednařík, Dvořák, Pančocha, Hubáček, Málek, R. Velikovský, Rozum, Petráš. Střídali: T. Chudý, D. Chudý, Tallarini, Sušila, Mikel. Rusava: Palát – Pavelka, Štefek, Vaculík, Krajcar, Vaculík, Gomola, Vaněk, Pavelka, Liška, Zelený. Střídali: Kulaja, Škarpich.

SLAVIČÍN B – HULÍN 0:2 (0:1)

Hosté z Hulína se ukázali jako zkušené mužstvo. Od první minuty hráli ze zajištěné obrany a po chybách defenzivy rezervy Slavičína dvakrát skórovali z brejků. Domácí sice měli převahu, ale ta končila po soupeřovo velké vápno. Jediné dvě gólové šance Slavičína měl Bureš, ale v těsné blízkosti vždy minul.

Branky: Hradil, Simerský. Rozhodčí: Daněk – Kozubík,Vobořil, 100 diváků. Slavičín B: Talčík – Fojtík, Lukáš, Bureš, Krajíček, Bartoš, Frolo, Floreš, Korvas, Struhař, Both. Střídali: Pekárek, Šála. Trenér: M. Dorúšek.

MALENOVICE – ŠTÍTNÁ N. VLÁŘÍ 0:0

Domácí opět ukázali, proč jsou na chvostu tabulky. O lepší výsledek se připravili svou střeleckou neschopností. Třebaže Malenovičtí hráli od 60. minuty s výhodou jednoho muže navíc, ani to jim nepomohlo. Štítné nad Vláří stačil průměrný výkon k získání cenné remízy a s tím spojeného bodu.

Rozhodčí: Mičkal. Malenovice: Juráň – Zbranek, Válek, Brázda, Vítek, Dyšlevský, Kolařík, Kostaka, Střelec, Vichorec, Piňos. Na střídání: Rak, Novák, Putna, Plachý.

LUBNÁ – LOUKY 1:0 (1:0)

Na domácím trávníku se Lubné daří a chtěla svoji formu potvrdit i v utkání s Loukami. Domácí začali velkým náporem a během 20 minut nastřelili dvě tyčky. Ve 25. minutě se už domácí radovali, když se trefil Bačinský, který šel sám na brankáře. Po vstřelené brance ale domácí přestali hrát, naštěstí pro ně ani hosté v prvním poločase brankáře Lubné výrazněji neohrozili. Druhé dějství bylo utrápené. Obě mužstva si neodpustila spoustu nepřesností a ztracených míčů. Domácí však mohli svůj náskok zvýšit, když se pěknou střelou blýskl Musil. Gólman Louk však míč robinsonádou vytáhl na roh. Poté šel sám na brankáře Bačinský, ale jeho lob nebyl přesný. Hosté v závěru vrhli všechny síly do útoku s přáním vyrovnat, ovšem místo gólu se dočkali pouze nastřelené tyče.

Branka: B. Bačinský. Rozhodčí: Olša – Zicháček, Novák, 100 diváků. Lubná: Blažek – Běťák, A. Piškula, Valach, Kadlčík – Piškula M., Jirásek, Musil, Skácel – Bačinský, Kroupa. Střídali: Ančinec, Rybenský, Polišenský.

KELČ – SK VIZOVICE 2:0 (1:0)

Fotbalisté Kelče udělali svému trenérovi Jursíkovi i doma radost nejen výhrou, ale hlavně bezchybnou defenzivou. Hosté nastoupili do utkání až s příliš velkým respektem vůči favoritovi a ve 3. minutě toho využil k vedoucí brance Srkala – 1:0. Jinak Vizovice po celý první poločas bránily a soupeře do šancí prakticky nepouštěly. Ve druhé půli hosté vzhledem k aktuálnímu stavu zvýšili aktivitu, ale pouze dvakrát nastřelili břevno. Kelč šťastně přestála nápor a přešla do ofenzivy. V 68. minutě vyšel David Pitrun ze dvou osobních soubojů jako vítěz a připravil druhou branku pro Martina Pastrnka – 2:0. Střelec druhé branky domácích mohl odcházet po závěrečném hvizdu jako autor hattricku, ale v dalších možnostech minul branku anebo vyprášil rukavice hostujícímu brankáři. Kelči se v nové sezoně daří, stále nepoznala hořkost porážky.

Branky: 3. Srkala, 68. Martin Pastrnek. Rozhodčí: Blažek.

HOLEŠOV B – TĚŠNOVICE 1:1 (0:0)

Rezerva účastníka krajského přeboru sehrála s Těšnovicemi naprosto vyrovnaný zápas, kdy si obě mužstva zaslouženě rozdělila po bodu. Holešov se ve druhém poločase ujal vedení Markem, ovšem hned o tři minuty později se prosadil těšnovický Bernatík a určil konečný stav. Třebaže oba celky se v závěru snažily rozhodnout utkání pro sebe, na místě vždy byli spolehliví gólmani.

Branky: Marek – Bernatík. Rozhodčí: Kotačka. Holešov B: Sedláček – Grajcar, Novák (Topič), Charuza, D. Hrudík – Sedlařík, Lukáš Marek, Jirda, Snopek – Bakalík, Uruba.

SLAVKOV POD HOSTÝNEM – MÍŠKOVICE 0:3 (0:1)

V prvním poločase byli hosté hnáni silným větrem dopředu, čehož však zpočátku nedokázali využít. Snaživí domácí měli mírnou převahu, ovšem vedoucí branky se nedočkali. O tu se postaral míškovický Mrázek, který se po centru z pravé strany prosadil hlavou. Po změně stran se výhoda podpory větru obrátila, a tak diváci čekali, že výsledek domácí otočí ve svůj prospěch. Opak byl však pravdou. Slavkovští začali laxně, bez pohybu, čehož využil soupeř. V rozmezí pěti minut dalšími dvěma brankami Kopřivy a Zapletalíka rozhodli o osudu střetnutí. Domácí předvedli katastrofální výkon, z jejichž řad snesl přísnější měřítko pouze brankář Neradil, který zabránil dalším dvěma gólům.

Branky: 27. Mrázek, 60. Kopřiva, 65. Zapletalík. Rozhodčí: Křenek – Zicháček, Hachala, 150 diváků. Slavkov: Neradil – Kužel (Sadil), Mikulčák, P. Krajcar, Josinek (Janečka), Františák, Kostov, Kušík (Z. Krajcar), Ondoušek, Horák, Románek. Trenér: Melichárek. Míškovice: Hložek – Herodes, Javora (Mikara), Prokop, Sieklik, Mrázek, Kopřiva, Matulík, Závrbský, Zapletalík, Stoklasa.

OSVĚTIMANY – STRÁNÍ 1:0 (0:0)

Souboj předních celků přinesl vyrovnanou podívanou s minimem vyložených šancí na obou stranách. Zápas se odehrával převážně mezi šestnáctkami a většina akcí končila střelou z dálky. O výsledku rozhodl ve 35. minutě Drobil, který překonal Popelku v bráně hostí z trestného kopu. Atmosféra utkání byla hlavně v hledišti pořádně nervózní.

Branka: 35. Drobil. Rozhodčí: Filipenský. Diváci: 150. Osvětimany: Brázdil – Říha, J. Blecha (46. A. Blecha), Macek, Březina, Drobil (81. Palica), R. Křemeček, Brhel, Korvas, Černoch, Dobeš. Strání: A. Popelka – Vintr, Janiga, Straňák, Janík, Kolaja, M. Adámek, Mimochodek, Pomajbík, Bruštík, Frühauf.

JALUBÍ – KUDLOVICE 2:0 (0:0)

Před slušnou návštěvou se hrál v sousedském derby v prvním poločase líbivý fotbal, ovšem bez vyložených šancí. Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí, kteří se ujali vedení brankou Ulmana. Hosté si poté vytvořili územní převahu, ale Večeřovu branku vážněji neohrozili. Jalubí pojistilo své vedení dvě minuty před koncem zápasu. Po výkopu domácího brankáře všem utekl Lukáš Gajdorus a zpečetil výhru svého týmu.

Branky: 49. Ulman, 88. L. Gajdorus. Diváci: 220. Jalubí: Večeřa – Kříž Jar., Huťka, Hrňa, Novák (75. Gajdorus L.), Doseděl, Gajdorus T., Bičánek, Dobiáš, Janeček, Ulman (82. Kříž Jan). Trenér: R. Šilc. Kudlovice: Tomaštík – Kraváček, Chmelař, Najbrt, Bohun P., Klajn (69. Vaculík), Ježek, Maňásek, Cakl (80. Silný), Hložný, Gabriel (63. Hruška M.). Trenér: J. Litoš.

UHERSKÝ OSTROH – JISKRA OTROKOVICE 3:2 (1:1)

V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal, snad jen mírnou převahu si vytvořili hosté. Přesto se jako první radovali domácí, kteří otevřeli skóre Ondrouškem, jenž zužitkoval pěknou přihrávku Lopaty. Do poločasu se ale stav utkání srovnal, neboť domácí si po rohovém kopu dali vlastní branku. Ve druhém poločase tahali za delší konec Ostrožané a deset minut po přestávce je poslal podruhé do vedení Jurčeka. I napodruhé se ale domácí o svůj náskok připravili vlastní brankou, jak jinak než po rohovém kopu. Nakonec se v Ostrohu přece jen slavily tři body, o výhře v 81. minutě rozhodl střídající Zdeněk Jurásek.

Branky: 17. Ondroušek, 55. Jurčeka L., 81. Jurásek Z. – vlastní 2. Uh. Ostroh: Matuška – Jurčeka L., Zajíček, Čápek, Kolář, Mrkva, Ondrušek, Hlůšek, Kunovjánek (70. Jurásek), Durna (86. Kočiš), Lopata (90. Bouřa). J. Otrokovice: Zavadil – Zimčík, Zvonek, Spurný, Martinec, Šnajdr V., Koplík (46. Žárský, 85. Štěpaník), Sotolář, Kameník, Janeba, Z. Šnajdr.

KORYČANY – SLAVKOV 0:0

Převahu domácích zahájil už ve 3. minutě spálenou šancí Věžník, když po centru zprava hlavičkoval těsně nad. Další tutovku neproměnil po ostrém centru Samsonka Lysko, který těsně před brankovou čárou poslal míč ve skluzu nad bránu. Hosté poprvé zahrozili ve 26. minutě, chybu Marka ale nepotrestali. A když další čtyři příležitosti domácích pochytal Pochylý, šlo se do kabin za bezbrankového stavu. Své skvělé představení vyšperkoval gólman Slavkova v 68. minutě, kdy Věžníkovi dokonce chytil pokutový kop. I ve zbytku zápasu se domácí útoky rozbíjely o pevnou obrannu Slavkova v čele s Pochylým, takže si hosté odvezli cenný bod.

Rozhodčí: Pokorák. Diváci: 150. ŽK: Foltýn, Posolda, Lysko – Švardala, Zimčík. Koryčany: Vrba – Marek, Mušálek, Samsonek, Věžník K., Posolda, Foltýn, Kvita, Lysko (85. Pouska), Koval S., Jančík. Slavkov: Pochylý – Salát, Zimčík, Rožnovský (35. Šimek), Vyzváry, Habarta (80. Fibichr), Stojaspal, Švardara, Zajíc, Polášek, Kostelník.

BOJKOVICE – SUŠICE 0:0

Už ve 3. minutě z dvaceti metrů hezky napřáhl domácí Floreš a Dúbravu zachránilo až břevno. Domácí se snažili kombinovat, ale přes zhuštěnou obranu se prosazovali jen těžko. Hosté zahrozili v první půli jedinkrát, po Fojtáškově centru z pravé strany ale pálil Šur z voleje nepřesně. Pak měl dvakrát blízko ke vstřelení gólu domácí Lebánek, Pavlíkův a Vargův centr ale poslal nad sušickou bránu. Po změně stran domácí přitlačili na pilu, výraznou převahu ale nedokázali zužitkovat. Gólman Dúbrava totiž svoji branku zřejmě začaroval, a i kdyby se hrálo do setmění, domácí střelci by vítězný gól stejně nevstřelili.

Rozhodčí: Vlašic. Diváci: 200. Bojkovice: Koběrský – Pavlík, Valter, Krč, Prachař – Spáčil (71. Kúdela), Hořák L., Floreš, Lebánek (82. Zýka) – Varga, Hanke (62. Kulíšek). Trenér: J. Hořák. Sušice: Dúbrava – Fojtášek, Skopal, Kaštánek, Hastík – Chybík, Urbanec, Šur (58. Hejda A.), Šlechta, Mikulík – Hejda M. (71. Omachlík). Trenér: Surý.

ZLÁMANEC – ZLECHOV 4:0 (2:0)

Domácím vyšel skvěle vstup do zápasu. Hned v 1. minutě po závaru před hostující bránou přiťukl Šurmánek míč Hubáčkovi, který propálil vše, co mu stálo v cestě – 1:0. Ve 25. minutě navíc hosté zahráli ve vápně rukou a nařízenou penaltu bezpečně proměnil Damborský. Hosté sice nehráli špatně, ale jen po šestnáctku. Jejich šance na dobrý výsledek definitivně zhasla mezi 60. a 70. minutou, kdy inkasovali další dva góly.

Branky: 1. a 70. Hubáček, 25. z pen. Damborský, 60. Stašek. Zlámanec: Noha – Šuranský, Sadil, Šuta, Jirsák, Hubáček, Brázdil, Damborský, Němec, Šurmánek, Stašek. Střídali: Fridrich, Jančar. Zlechov: Vendel – Machala, Kedra, Šebák, Matějka, Zajíc, Tománek, Bureš, Kotek, Jakoubek, Zich. Střídali: Ondrůšek, Velcr.

HLUK B – ŠUMICE 2:3 (1:3)

Domácí povzbuzeni první výhrou z minulého kola začali dobře a Tinka je už v 10. minutě poslal do vedení. Jenže hostům stačila povedená desetiminutovka a gólman Kovařík hned třikrát lovil míč ze své sítě. Domácí si po přestávce vytvořili stálou převahu, jenže snížit se jim podařilo až v nastaveném čase, takže si Šumice odvezly všechny body.

Branky: 10. Tinka, 90.+2 Dohnal – 20. Kunovský, 25. Zajíc, 30. Kandrnál. Hluk B: Kovařík – Šafařík (70. Klabačka), R. Chytil, T. Horák, M. Chytil – Tinka (46. Janča), Botek, Z. Horák, Minařík – Dohnal, Hanák. Šumice: Šidlo – Novák, Juřeník, Jakub Tlach, Jiří Tlach, Synčák, Mikulec, Kunovský, Gregor, Zajíc, Kandrnál. Střídali: Marek, Velecký.

1. Strání 9 7 1 1 30:8 22
2. Osvětimany 9 6 1 2 34:9 19
3. Koryčany 9 5 3 1 22:12 18
4. Slavkov 9 5 2 2 10:4 17
5. Sušice 9 4 2 3 19:15 14
6. J. Otrokovice 9 4 1 4 13:12 13
7. Uh. Ostroh 9 4 1 4 15:26 13
8. Jalubí 9 3 4 2 13:22 13