Ani druhý celek Štítná nad Vláří nedokázal zaváhání konkurenta využít, jelikož s rezervou účastníka MSFL ze Slavičína uhrál dvoubrankovou remízu.

Skupina A

DALŠÍ VÝSLEDKY: Vel. Karlovice B - Choryně 4:2 Vrážel 2, Škrobák, Pinkava - Janošek, Tvrdoň, Hovězí - Val. Bystřice 2:1 Zádilský, Kovář - Kremel, Podlesí - Poličná 3:2 Tydlačka 2, Drozd - Marek, Příleský, Val. Meziříčí B - Val. Příkazy 2:1 Polách, Výmola - Gabriš, Prostř. Bečva - Hor. Lideč 5:1 Pečiva 3, Fiurášek M., Křenek L. st. - Buček, Lhota u Vs. - Zašová 1:1 Zgarba - Pobořil, Val. Polanka - Janová 0:2 Sacher 2.

TĚŠNOVICE - SLAVKOV P. H. 2:1 (1:0)

Domácí fotbalisté sehráli průměrné utkání, ve kterém svého soupeře podcenili a v závěru si jej zbytečně zdramatizovali. Již v 6. minutě mohl skórovat Svačina po centru Veselého, ale z malého vápna přestřelil. V 19. minutě poslal Veselý opět balon do šestnáctky a Židlík se z voleje již nemýlil. Do konce poločasu měla ještě obě mužstva po jedné slibné šanci, ale oba aktéři mířili hlavou vedle. Druhý poločas začali Těšnovičtí náporem a během patnácti minut si dokázali vytvořit tři gólové šance, ale bez konečného efektu. Po hodině hry naopak hosté nejprve nastřelili břevno a odražený míč pak Kušík poslal hlavou do branky a vyrovnal. Domácí fotbalisté měli po obdržené brance sice dále převahu, ale jejich hra byla hodně utrápená. V 83. minutě poslal Veselý do brejku Bernatíka, ten obešel i brankáře a rozhodl o domácím vítězství.
Branky: 19. Židlík, 83. Bernatík - 61. Kušík. Rozhodčí: Blažek, 200 diváků. Těšnovice: Valoušek - Valášek, Vrzal, Pluhař, M. Pochylý, Veselý, Bartůšek, Židlík, Svačina, Bernatík, Suchánek. Střídali: Štěpánik, Kunc, Janoštík. Slavkov: Neradil – Kužel, Mikulčák, P. Krejcar, Z. Krejcar, Františák, Kostov, Sadil, Ondroušek, Horák, Kušík, Střídal: Janečka.

ADMIRA HULÍN - KELČ 0:0

Kelč přijel do Hulína jako vedoucí tým tabulky a jeho cílem bylo naplno bodovat. Velmi dobře organizovaná hra Admiry však hosty nepustila do vážnějšího ohrožení branky. Naopak velkou šanci jít do vedení měl domácí Spáčil, ale trefil pouze břevno branky hostí. I Kelč se dostala do šance, kdy útočník hostů využil nedorozumění brankáře s obranou a hlavou těsně minul branku Admiry. V Hulíně se po celé utkání hrál kvalitní fotbal, kterému chyběly pouze góly.
Rozhodčí: Družbík - Dundová, Adamkovič, 250 diváků. Admira Hulín: Zygar - Janda, Jurášek, P. Nedbal (46. Kytlica), Spáčil, R. Simerský, Hradil, Burda, M. Simerský, Šenkyřík (71. Štoll), M. Nedbal. Trenér: Dorazín. Kelč: Kubját - Novák, Hlavica (92. Škuřapa), Pitrun (77. P. Minář), Vinklar, R. Pastrnek, Machač, Hegar, Srkala (88. Tsiligkaridis), M. Pastrnek, R. Minář. Trenér: Jursík.

SK VIZOVICE - FRYŠTÁK 0:0

Utkání začalo úvodní šancí hostí, kterou však neproměnili. Celý první poločas se odehrával většinou mezi šestnáctkami. Do střeleckých pozic se obě mužstva dostávala sporadicky. Ve druhé půli byli domácí mírně aktivnější, ale nedokázali svoje akce dovést do brankové koncovky. Čtvrt hodiny před koncem byl vyloučen hráč hostí Lošťák za protesty. Protože ani tato situace nevedla k rozhodnutí, zápas skončil bezbrankovou remízou.
Rozhodčí: Zubek - Kozubík, Hruška, 100 diváků. ČK: Lošťák. SK Vizovice: Kafka - Surý (67. Světlík), Bravenec, Novák (75. Machač), Kudrnáč, Gerža, Valenta, Velev, Studeník, Laciga, Suchomel (87. Drga). Trenér: Kolenič. Fryšták: Sebera - Bednařík, Dvořák (90. Matějíček), Pančocha (46. Petráš), Šobáň, Hubáček, Lošťák, Málek, Velikovský, Křenek (81. Tallarini), Rozum.

RUSAVA-HOLEŠOV B 4:1 (3:0)

První půle byla klíčovou pro celý zápas. Již v 10. minutě se domácí dostali do vedení Bílkem, o pět minut zvýšil vedení Zelený. Rusava hrála přesně, co potřebovala. Pět minut před přestávkou vstřelil třetí branku P. Pavelka. Přestože hosté po přestávce přikovali domácí fotbalisty na vlastní polovinu, rusavská defenziva fungovala spolehlivě. Stínem utkání bylo zranění Mir. Vaculíka, jehož odvezla záchranka pro těžký otřes mozku. Naštěstí se však nepotvrdilo podezření na zlomený nos.
Branky: 10. Bílek, 15. Zelený, 40. P. Pavelka, 89. Liška - 79. Uruba. Rozhodčí: Chramcov, 170 diváků. Rusava: Palát - Štefek, L. Vaculík, P. Pavelka, Mir. Vaculík (46. Krajcar - 86. Gomola)-J. Pavelka, Šimčík, Mich. Vaculík, Liška - Zelený, Bílek (89. V. Pavelka). Holešov: Sedláček Belza, Hrudík (46. Krajcar), Frýbort, Novák, Uruba, Vávra, Snopek (46. Roubalík), Sedlařík, Jirsa, Soldán.

MÍŠKOVICE - LUBNÁ 3:0 (1:0)

Domácí tentokrát nenechali nic náhodě a pustili se do soupeře hned od začátku utkání. V 6. minutě unikl z levé strany Zapletalík a střelou pod vybíhajícím brankářem otevřel skóre. Celý první poločas měly Míškovice navrch, ale opět zahodily i ty nejvyloženější šance. Hráči Lubné se jen ojediněle dostávali do šancí. Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté a vytvořila si i několik šancí, ale postupem času začali přebírat iniciativu domácí hráči, kteří opět trestuhodně zahazovali vyložené šance, když i ze 3 metrů dokázali přestřelit branku. Udeřili až po hodině hry, když střelou z hranice šestnáctky zvyšoval Kopřiva. Pak se útoky střídaly na obou stranách. Největší šanci ke snížení zahodili hosté o deset minut později, když minuli prázdnou branku. Na konečných 3:0 zvýšil dvě minuty před koncem Gazdoš, když dorazil do branky centr z pravé strany.
Branky: Zapletalík, Kopřiva, Gazdoš. Rozhodčí: Minarčík - Hušek, Benda, 90 diváků. Míškovice: Hložek, Herodes, Javora, Prokop, Sieklík, Mrázek, Kopřiva (88. Z. Pospíšil), Matulík, Závrbský, Zapletalík (80. Gazdoš), Stoklasa. Lubná: Blažek, Bečinský, Valach, Kadlčík (86. Ševčík), A. Piškula, Rybenský (67. Ančic), Holada (75. Kroupa), Musil, Skácel, M. Piškula, Jirásek.

ŠTÍTNÁ NAD VLÁŘÍ - SLAVIČÍN B 2:2 (2:2)

Derby nenabídlo pohledný zápas. Z obou stran byl k vidění většinou boj. Vše důležité se odehrálo již v prvním poločase. Domácí vždy šli do vedení, ale béčko Slavičína dokázalo pokaždé srovnat skóre. Ve druhém poločase se hra odehrávala mezi šestnáctkami a ani jedno mužstvo si už nedokázalo vytvořit pořádnou gólovou šanci. Proto zápas skončil zaslouženou remízou.
Branky: 14. Sloboda, 30. Šuráň - 21. Fojtík, 44. Struhař. Rozhodčí: Olša, 115 diváků. Štítná: Malaník - Kořenek - Machuča, Lorenc (76. Polách), Řemeslníček - Šuráň, Vaculík, Tkadlec, Liška - Holba, Sloboda. Slavičín B: Talčík - Fojtík, Ocelík, Bureš, Lukáš - Korvas (46. Krajíček), Bartoš, Frolo, Both - Struhař (46. Šála), Floreš (82. Pekárek).

LOUKY - MALENOVICE 3:1 (1:1)

V derby začali lépe Malenovičtí, kteří do utkání vlétli bez respektu a už v 5. minutě mohli vést 2:0. Poté hru domácí vyrovnali a postupem času si vytvářeli tlak na soupeře, který bohužel přibrzdila chyba v obraně, kdy se ocitl na šestnáctce úplně volný Vichorec a nikým neatakován pohodlně skóroval. Domácí se však rychle vzpamatovali a ještě do poločasu vyrovnal po rohovém kopu hlavou Malota. Do druhého poločasu nastoupili domácí jako vyměnění. Zatlačili soupeře na jeho polovinu a vytvářeli si stále více šancí. Hlavním hrdinou zápasu byl výborně hrající Malota, se kterým si malenovičtí zadáci nevěděli rady. Na konci ukázkové kombinace to byl právě on, kdo strhl vedení na stranu domácích. O pár minut později navíc přistrčil šikovně míč v šestnáctce Michalovskému a ten nechytatelnou střelou pojistil zasloužené vítězství Louk.
Branky: Malota 2, Michalovský - Vichorec. Rozhodčí: Kotačka. Louky: Uhlár, P. Janků, Machala, Pisklák, Šimurda, J. Laciga (62. Machů), Mičola, Štěpánek, Landt (83. Goldefus), Malota, Michalovský (73. Koudela).

SUŠICE - HLUK B 1:2 (0:1)

Hlučané vstoupili do zápasu aktivněji a ve 12. minutě se po chybě domácí obrany ujali vedení, když branku vstřelil Gál. Hosté byli nadále přesnější a nebezpečnější, ale další dvě šance jim pochytal Dúbrava. Po změně stran se domácí snažili o vyrovnání, ale z brejků hrozilo hlucké béčko. Od 65. minuty se Sušičtí nastěhovali do vápna soupeře, leč dobře hrající obrana hostů jim toho příliš nedovolila. A tak v 90. minutě přišel trest, kdy po brejku skóroval hostující Polášek. V první minutě nastavení Sušice alespoň snížily, když penaltu proměnil Skopal.
Branky: 90.+1 z pen. Skopal - 12. Gál, 90. Polášek. Rozhodčí: Kotačka. ŽK: Fojtášek, Hejda M., Hejda A., Kaštánek - Chytil M. Diváci: 100. Sušice: Dúbrava - Kaštánek, Mikulík, Hejda M., Hastík, Skopal, Šur, Vyorálek (74. Omachlík), Chybík (46 Hejda A.), Fojtášek, Urbanec. Trenér: Surý J. Hluk B: Kovařík - Šafařík, Chytil R., Chytil M., Tinka, Horák T., Janča, Horák Z., Žajdlík (78. Klabačka), Dohnal, Gál (88. Polášek). Trenér: Marek V.

KUDLOVICE – KORYČANY 0:0

Bojovné utkání, ve kterém dominovaly obranné řady obou celků. Útočné akce obou celků končily na hranici šestnáctky, z několika málo šancí gólově nezapršelo. Blíže k vítězství měli nakonec domácí, kteří ale jedinou vyloženou příležitost promarnili.
Kudlovice: Tomaštík - Kraváček, Chmelař, Najbrt, Bohun, Klajn, Vaculík (78. Hruška), Maňásek, Cakl, Hložný, Gabriel, Silný. Koryčany: Vrba - M. Věžník, (56. Hanák), Marek, J. Věžník, Samsonek, K. Věžník, Posolda, Foltýn, Lupínek (69. Smetana, Kvita, Pouska (66. Vybíral).

ŠUMICE - ZLÁMANEC 7:0 (5:0)

Domácím vyšel úvod zápasu a během pěti minut vedli o dvě branky. Po celou první půly soupeře přehrávali a poločasové skóre bylo 5:0. V druhém poločase se hra vyrovnala, domácí si ale vytvořili větší množství šancí a přidali další dva góly. Hosté, kteří přijeli bez šesti hráčů základní sestavy, své příležitosti nevyužili.
Branky: Synčák 3, Gregor 2, Mikulec, Marek. Šumice: Šidlo - Juřeník P., Tlach Jakub (45. Marek), Tlach Jiří, Novák, Zajíc, Synčák (70. Juřeník M.), Mikulec, Kandrnál (60. Ďurďa), Gregor, Kunovský. Zlámanec: Noha - Jančar, Šuranský, Šuta, Vlčnovský, Brázdil, Němec, Mišurec, Tureček, Damborský, Stašek. Střídali: Mimránek, Duda.

JISKRA OTROKOVICE - JALUBÍ 3:0 (0:0)

Od začátku zápasu bylo vidět, že si hosté přijeli pro bod. A domácí Jiskra jim jejich úsilí v první půli usnadňovala, neslanýnemastný výkon ke gólu nevedl. Po změně stran ale domácí zabrali, na bránu hostů se valil jeden útok za druhým. Otrokovičtí o svém vítězství rozhodli v rozmezí pěti minut, když se mezi 61. a 66. minutou trefili Karlík a Zdeněk Šnajdr. Čtvrt hodiny před koncem ještě zpečetil výsledek znovu Lukáš Karlík.
Branky: Karlík 2, Šnajdr Z. Rozhodčí: Pokorák. ŽK: Janeba, Šnajdr Z. - Hrňa. J. Otrokovice: Zavadil – Martinec, Krkoška (46. Kameník), Zimčík, Šnajdr Z. (86. Rek) – Spurný D., Ištvánek, Koplík, Šnajdr V. – Janeba (79. Stoklásek), Karlík. Trenér: J. Penner. Jalubí: Sedláček – Kříž Jar., Hrňa, Doseděl, Gajdorus – Bičánek, Dobiáš, Janeček, Grebeníček - Ulman, Hanáček (74. Kříž Jan). Trenér: R. Šilc.

ZLECHOV - OSVĚTIMANY 1:1 (1:1)

Domácí začali náporem, ten ale k úspěchu nevedl. Hosté postupně vyrovnali hru a Blecha je poslal do vedení. Zlechov ještě do přestávky vyrovnal ranou z trestného kopu. Hosté hráli od 25. minuty bez vyloučeného L. Křemečka, domácí se ale už prosadit nedokázali.
Branky: nehl. - Blecha. Rozhodčí: Pochylý.

STRÁNÍ - UHERSKÝ OSTROH 8:0 (5:0)

Domácí na svého soupeře, který nastoupil hodně odevzdaně, vletěli jako velká voda, v 9. minutě vedli už o tři branky. Utkání se hrálo v poklidu a domácí v závěru poločasu přidali další dva góly. I po přestávce si domácí vytvářeli šance jako na běžícím páse, ale mezi střelce se už zapsalo jen jediné jméno. Ovšem hned třikrát. Střídající Mikláš totiž během deseti minut nasázel čistý hattrick.
Branky: 76., 79. a 86. Mikláš, 6. a 7. Pomajbík, 9. Kolaja, 44. Straňák, 45. Frühauf. Rozhodčí: Chramcov. Strání: A. Popelka - Mimochodek, Straňák, M. Adámek, Vintr - Tóth (58. Mikláš), Motola (78. Janiga), Motola, Frühauf, Kolaja - Pomajbík, Janošík (46. Bruštík). Uh. Ostroh: Matuška - Roubal, Čápek, Mrkva, Ondrůšek, Kočiš, Kunovjánek, Durna, L. Jurčeka, Vlk, Kovařík (24. Procházka).

SLAVKOV - BOJKOVICE 2:0 (1:0)

Utkání dvou sousedů v tabulce vyznělo lépe pro domácí, kteří si vypracovali více střeleckých příležitostí a častěji ohrožovali branku soupeře. Výhru jim dvěma trefami zařídil Kostelník.
Branky: Kostelník 2. Rozhodčí: Jos. Chamcov.

1. Strání 8 7 1 0 30:7 22
2. Koryčany 8 5 2 1 22:12 17
3. Osvětimany 8 5 1 2 33:9 16
4. Slavkov 8 5 1 2 10:4 16
5. J. Otrokovice 8 4 1 3 11:9 13
6. Sušice 8 4 1 3 19:15 13
7. Bojkovice 8 3 2 3 13:8 11