BOJKOVICE - UHERSKÝ BROD 0:0, na pen. 7:8

V prvním poločase, který poznamenal prudký liják, si obě mužstva vytvořila několik slibných příležitostí, oba gólmani ale byli vždy na místě. Po změně stran už se aktivita přestěhovala na kopačky favorizovaných Broďanů. Jedna šance střídala druhou, jenže gól nikde. Proti byl totiž domácí čaroděj Mendl, který tak zápas poslal do penaltového rozstřelu. Z první pětice střelců se mýlili hráči z každého týmu jen jednou – za domácí trefil tyč Pavlík, za hosty nepřekonal Mendla Lukeš. Muselo se tedy pokračovat a o postupujícím rozhodla až 9. série. Domácího Prachaře vychytal Ondrůšek, brodskému Popelkovi se pak kolena nerozklepala a přesným zásahem poslal favorita do dalšího kola.

Rozhodčí: Tomanec - Kotačka, Janča. Diváci: 230. Bojkovice: Mendl - Krč, Valter, Liška, Michalec (80. Hodal) - Hanke (56. Vysocký), Valíček, Varga, Pavlík - Husařík (90. Spáčil), Prachař. Uherský Brod: Ondrůšek - L. Ligas, Popelka, P. Ligas, Kukuča (83. Josefík) - Dvořák, David, Škrabal (46. J. Bičan) - Lukeš, Drápala, Slinták.

KNĚŽPOLE - BORŠICE 1:1 (1:1), na pen. 3:2

Favorizovaní hosté začali lépe a brzy je nádhernou technickou střelou poslal Dufek do vedení. Domácí ale do přestávky vyrovnali, když si hosté po Coufalíkově střele vstřelili polovlastní gól. Po změně stran měli o něco více ze hry hosté a deset minut před koncem vstřelil Dufek jejich druhý gól. Ten ovšem pro údajný ofsajd neplatil, takže musely rozhodnout penalty. Při nich měli o něco pevnější nervy domácí, kteří po trefách Coufalíka, Palčíka a Vávry jdou dál.

Branky: Coufalík - Dufek. Kněžpole: Křivánek - Trebatický, Palčík, Řezník, P. Hruboš, Flíbor, Bednařík, Vávra, Vojtek, Blaha, Coufalík. Střídali: Bilavčík, L. Hruboš. Boršice: Mlčák - Hykl - Bačák, Budík, Hromada - Zach, Vlček, Papay - Kuzma - Dufek, Tříska.

OSVĚTIMANY - OSTROŽSKÁ LHOTA 6:2 (2:1)

V posledních dvou vzájemných utkáních těchto soupeřů padlo celkem sedmnáct branek a bohatou gólovou nadílku viděli diváci na osvětimanském hřišti i tentokrát. Většiny z nich tentokrát padla do lhotské sítě. Úvod zápasu vyšel přitom hostům parádně, v úvodní čtvrthodině je poslal do vedení Kusák. Ještě do poločasu ale domácí zápas otočili a do kabin šli s jednobrankovým vedením. Druhý poločas už byl jednoznačnou záležitostí domácích, kteří zaslouženě postoupili do 2. kola.

Branky: Blecha 2, Drobil, L. Křemeček, Hála, Trávníček - Kusák, M. Zalubil. Osvětimany: Mlčák - Udržal - Kordula, R. Křemeček, L. Křemeček - J. Blecha, Hála, Trávníček, Brhel - Drobil, A. Blecha. Střídali: Leoš Machala, V. Brázdil. Ostr. Lhota: Goliáš – Doležal, Machala, J. Štergenich, S. Zbořil – P. Štergenich, Žajdlík, O. Zalubil, Kusák – M. Zalubil, O. Kotačka. Střídali: Ratajský, Hanáček.

1. FC SLOVÁCKO C - SPYTIHNĚV 1:3 (0:2)

Hosté měli lepší vstup do utkání a ve 23. minutě se zaslouženě dostali do vedení. Pak se domácí zvedli, jenže místo vyrovnání inkasovali gól do šatny. Ten je ovšem příliš nepoznamenal a hned v nástupu do druhé půle Pyclík snížil na rozdíl jediné branky. Pak céčko Slovácka svého soupeře sevřelo před jeho šestnáctkou, vyloženou šanci si ale nevytvořilo a z žádného závaru nezapršelo. Hosté se spoléhali na rychlé brejky a po jednom z nich pojistili své vedení, které si zkušenou hrou pohlídali až do konce.

Branky: Pyclík – Polášek 2, Sedláček. Slovácko C: P. Remeš - Perůtka, Slezák, Višváder, Měrka - Pyclík, Vašek, Hromek, Šilinger - M. Remeš, Sánchéz. Střídali: Štěrba, Blažek, Svoboda.

LUHAČOVICE - DOLNÍ NĚMČÍ 4:0 (1:0)

Celý první poločas byl k vidění vyrovnaný fotbal, jen domácí byli úspěšnější v koncovce. Zlom nastal až v úvodu druhého poločasu, kdy hosté inkasovali rychlý druhý gól ze zbytečné penalty, a když vzápětí dostali třetí branku, bylo vymalováno. Hosté se představili ve značně oslabené sestavě, vedle osmi skončivších hráčů chyběli trenéru Bednaříkovi ještě tři fotbalisté ze základní sestavy.

Branky: Bernátek 2, O. Červenka O. 2. Dolní Němčí: Radek Kadlček (70. Martin Bobčík) - Polášek, M. Stojaspal, Cmol, Salát, Krchňáček, Bída, K. Stojaspal, Jančář, Poruban, T. Stojaspal.

OSTROŽSKÁ NOVÁ VES - HLUK 2:0 (1:0)

Vyrovnané utkání rozhodla lepší produktivita domácích. Už v první půli se šance střídaly na obou stranách, trefil se ale pouze domácí Jurásek, který efektně zužitkoval Pokorného oblouček za obranu. Po změně stran se hosté snažili o vyrovnání, jenže ve vlastní šestnáctce zahráli rukou a z nařízené penalty dal A. Straka razítko na postup.

Branky: J. Jurásek, A. Straka. O. N. Ves: Hájek - Kudr, Makara, A. Straka, Janoušek - M. Pokorný, R. Straka, Šálek, Klvaňa - J. Jurásek, Šustr. Střídali: Galuška, L. Pokorný, Franta. Hluk: Kovařík - Zalubil, A. Machala, J. Machala, P. Šimčík - Sopůšek, Dufka, Dohnal, Minařík - Botek, Vaněk.

Ostatní výsledky 1. kola: Dol. Bečva – Vigantice 2:2 na pen. 1:4, Zubří – Poličná 4:2, Fryšták – Lhota u Vs. 4:1, Nedašov - Vlachovice 4:1, Lukov – Vsetín 2:0, Mladcová – Slušovice 1:3, Míškovice – Provodov 1:5, Těšnovice – Chropyně 4:0, V. Otrokovice B – Morkovice 0:2.