OSVĚTIMANY - DRSLAVICE 1:1 (0:0)

Zatímco domácí odehráli poslední zápasy ve výborné formě, hostům se příliš nedařilo, a tak trenér Stojaspal udělal několik změn v sestavě. Drslavice nastoupily s defenzivní taktikou, a přestože to domácí zkoušeli, k přímému ohrožení Hrocha se nedostali. Deset minut po přestávce nejlepší střelec domácích i celé soutěže Březina zužitkoval Drobilův centr a domácí rázem vedli. Hosty ovšem inkasovaný gól nepoložil a začali se tlačit dopředu. Čtvrt hodiny před koncem se dočkali zasloužené odměny, když se hlavou trefil Kočica. V závěru ještě měly oba celky šanci strhnout zápas na svoji stranu, stav se však již nezměnil.

Branky: 54. Březina - 75. Kočica. Rozhodčí: Z. Vlčnovský. Diváci: 100. Osvětimany: Juřík – Psotka, Máčal, L. Machala I., L. Machala II. (88. Hlačina), Latina, R. Křemeček, Korvas, Drobil, Březina, Brhel. Trenér: L. Křemeček. Drslavice: Hroch – Říha, Ševčík, Zapletal (63. Šrámek), Přecechtěl, Orlovský, Moravanský, Lux (75. Šobán), Kočica (90. Sehnal), Dýmal, Bureš. Trenér: Tomáš Stojaspal.

SUŠICE - TRAPLICE 3:2 (0:1)

Sušice sice byly podle postavení v tabulce favoritem, ale všichni vědí, jak to v derby chodí… Ani tentokrát tomu nebylo jinak. Hosté před parádní návštěvou pozorně bránili a pět minut před přestávkou nečekaně uhodili. Na standardku si naběhl nikým nekrytý Slavík a nedal Dúbravovi šanci - 0:1. Domácím se sice parádně vydařil vstup do druhé půle, když hned z první akce vyrovnal Šur, o pět minut později už ale opět vedli hosté. Sušice pak vrhly všechny síly do útoku a hosté nakonec jejich tlak neustáli. Nejprve vyrovnal Šlechta a tři body, které znamenají postup na první příčku, sedm minut před koncem zařídil M. Švejčara.

Branky: 46. Šur, 70. J. Šlechta, 83. M. Švejčara - 40. Slavík, 51. Matoušek. Rozhodčí: V. Mahdal. Diváci: 300. Sušice: Dúbrava – M. Švejčara, Šur, S. Šlechta, T. Skopal, L. Skopal, M. Machlík (46. Kowalczyk), Kaštánek, Hejda (88. P. Švejčara), Hastík. Trenér: L. Huťka. Traplice: M. Skopal – Štefka, Trávníček (48. M. Matoušek), Slavík (69. Blecha), Pekárek, Obdržálek, Krist (78. Valér), Konrád, Kolínský, Gelien, Čevela. Trenér: J. Růžička.

BŘESTEK - POLEŠOVICE 2:0 (0:0)

Břestečtí stále drží svou šanci na záchranu za pačesy. Po podzimní jízdě už ztrácí jen minimum bodů a zbývající čtyři kola ještě budou hodně zajímavá. V první půli byla hra unavená, každé mužstvo si vytvořilo pouze jednu šanci. S přibývajícími minutami ovšem úměrně stoupala snaha domácích, kteří se nakonec dočkali. Čtvrt hodiny před koncem vstřelili dva slepené góly Zelinka se Zámečníkem, v závěru pak dvoubrankový náskok i přes tlak soupeře Břestečtí uhájili.

Branky: 75. Zelinka, 79. M. Zámečník. Rozhodčí: B. Čikl. Diváci: 150. Břestek: Janečka – Zelinka, M. Zámečník, Vojtěšek, Martinák, Latýn (75. Souček), Konečný, Hromada, Duchtík, Bílek, M. Andrýsek. Trenér: L. Matoušek. Polešovice: J. Andrýsek – Trněný (78. Z. Korvas), Tomeček, Svoboda, Stupka, Kunt (79. S. Korvas), Kotek, Konečný, M. Janík, Černoch, Bartošík. Trenér: K. Přibyl.

TUPESY - HAVŘICE 4:2 (2:1)

Záchranářská bitva měla pořádně divoký začátek, za prvních jedenáct minut viděli fanoušci hned tři góly, z toho dva v hostující síti. Důležitý okamžik přišel krátce po zahájení druhé půle, kdy domácí Vávra svou druhou brankou v utkání zvýšil na 3:1. Když pak ještě přidal další gól Kubíček, bylo rozhodnuto. Hosté, kteří tak klesli na předposlední příčku, se už zmohli pouze na kosmetickou úpravu stavu.

Branky: 3. a 46. P. Vávra, 11. z pen. Bureš, 67. Kubíček - 9. Šmotek, 79. Masařík. Rozhodčí: Z. Vlčnovský. Diváci: 100. Tupesy: Hurdes – P. Vávra, Tříska (84. Březina), Molek (77. Bilík), Matějka, Maňásek, Kubíček, Gajdoš(79. Kostílek), Chramcov, Bureš, Burda. Trenér: S. Travenec. Havřice: T. Rachůnek I. - Šmotek, Zálešák, Smrtka, M. Slavíček, P. Slavíček, J. Rachůnek, Masařík, Krajsa, Dlapa, Beníček. Trenér: A. Jurča.

POPOVICE - ZLÁMANEC 2:5 (0:2)

Domácí fotbalisté odmítli klidný závěr soutěže, když si pořádně zkomplikovali situaci. Hosté sice nebyli v první půli lepším týmem, díky svému důrazu před brankou ale dvakrát dopravili míč do Šestákovy sítě. Po deseti minutách druhé půle sice vykřesal domácím jiskřičku naděje Tetera, ta ale brzy definitivně zhasla, když se trefil hostující Damborský a vzápětí zkompletoval svůj hattrick David Novák.

Branky: 55. Tetera, 89. Rochovanský - 28., 43. a 68. D. Novák, 63. Damborský, 82. Hubáček. Rozhodčí: L. Hladiš. Diváci: 170. Popovice: Šesták – Šácha, Tetera, Smolík, Prajza (76. Tureček), Omelka, Nováček, Hladný, Dufka, Bureš (46. Šuránek), Bičan (80. Rochovanský). Trenér: Jegla. Zlámanec: Melichárek – R. Šurmánek (73. Stašek), Šuranský, Štefka, R. Novák (29. Tyl), D. Novák, Mišurec, Hubáček, Holoubek, Černý, Damborský. Trenér: Řezníček.

BÍLOVICE - MAŘATICE 0:0

V hlučné atmosféře se hrál svižný fotbal, pověstné koření v podobě branek ale chybělo. Příležitostí ke vstřelení gólu si přitom obě mužstva vytvořila dostatek, jenže střelci neměli svůj den. Nejlépe jejich zmar dokumentoval domácí střelec Šenk, který v polovině prvního poločasu po faulu na Vyorálka ze značky pokutového kopu vůbec netrefil bránu.

Rozhodčí: P. Zpěvák. Diváci: 200. Bílovice: Grygar - Říha, Šenk, Zlámal, Vyorálek, Tomeček, Pastyřík, Otáhal, Kováč, Jankůj (46. Mazáč), Achilles. Trenér: M. Kerbr. Mařatice: Rössler – Šproch, Zerzáň, Večerka (75. Halík), Rídl, Mikuš (55. Králík), Kuvačič, Kroča, Knapčík, Jevický, Bída. Trenér: V. Chvojka.

BORŠICE u BL. - HLUK B 2:0 (0:0)

V derby se na straně domácích opět potvrdilo, jak je důležité míti ne Filipa, ale Hotaře. Domácí záložník po bezbrankové první půli poslal nádhernou bombou svůj tým do vedení. O pět minut později navíc Jankůj zvýšil na 2:0. Hosté si pak, stejně jako v prvním poločase, vytvořili velký tlak, jenže v útoku byli tentokrát sterilní.

Branky: 64. Hotař, 70. Jankůj. Rozhodčí: J. Houdek. Diváci: 100. Boršice u Bl.: Hlůšek – Zimčík, Rybnikář (40. Slaník), Lukáš, Kusenda, Ježek, Jankůj (75. Ondra), Hotař, Halík (82. J. Kaštánek), Bilík, Andrášek. Trenér: V. Kaštánek. Hluk B: Janča - Žajdlík, Šafařík, Tinka, Straka, Miroš, Málek, Loutocký, Klabačka, Chytil, Botek (71. Marek). Trenér: Z. Horák.