SLOVÁCKO-VÁŽANY - ZLÁMANEC 1:4 (1:3)

Fotbalisté Zlámance nechtějí nic ponechat náhodě a své soupeře nadále válcují. Tentokrát to odnesly Vážany. Domácí se sice už po necelých dvou minutách hry ujali vedení, byla to však jejich poslední radost v zápase. Krátce na to totiž vyrovnal Váňa a od té chvíle už stříleli branky pouze hosté. Domácí se sice snažili, jenže do přestávky dvakrát inkasovali a po změně stran už si hosté výhru s přehledem pohlídali.

Branky: 2. M. Pavlíček - 4. Váňa, 21. z pen. Damborský, 43. tyl, 75. Šurmánek. Rozhodčí: Němec. Diváci: 80. Slovácko-Vážany: Verbík – Vaculík (78. Měšťánek), Trlida, Šuba (71. Roubalík), Šoustek, Šoc, M. Pavlíček, Machynka, Kolář, P. Hrančík, Čevora (78. Černota). Trenér: M. Soustružník. Zlámanec: Hanák – Řezníček, Váňa, Tyl (66. Šurmánek), Šuranský, R. Novák, D. Novák, Mišurec, Mimránek, Holoubek, Damborský (78. Mrva). Trenér: C. Řezníček.

BORŠICE U BLATNICE - DRSLAVICE 2:1 (2:0)

Boršičtí nenápadně šplhají tabulkou a i díky tomu, že mají odehraný o jeden zápas víc, jim v tabulce patří už třetí příčka. O výhře nad Drslavicemi rozhodli v prvním poločase, kdy se za Hrochova záda trefil Ježek a těsně před přestávkou Slaník. Hosté ovšem nesložili zbraně a krátce po zahájení druhého poločasu je vrátil do hry Lux. Stejný hráč měl v závěru na kopačce i vyrovnání, na stranu domácích se ovšem postavilo štěstí, takže tři body zůstaly u Blatnice.

Branky: 29. Ježek, 45. Slaník - 48. Lux. Rozhodčí: Dostálek. Diváci: 150. Boršice u Blatnice: Kadlček – Slaník, Němeček, Kusenda (33. Nožička), Halík (90. Tureček), T. Ježek, P. Ježek, Huspenina, Hotař, Bilík, Andrášek. Trenér: V. Kaštánek. Drslavice: Hroch - Říha (60. Věrný), Vacula, Ševčík, Sehnal, Přecechtěl, Orlovský, Lux, Kadleček, Dýmal, Bureš. Trenér: P. Přecechtěl.

KORYTNÁ - TRAPLICE 0:5 (0:2)

Domácí už jsou bez šance, naproti tomu hosté, jestli nechtějí svého soupeře doprovodit o soutěž níž, museli bezpodmínečně vyhrát. To se jim také po jednoznačném průběhu podařilo. Zápas byl vyrovnaný pouze do úvodní branky, pak už na hřišti existovalo pouze jedno mužstvo. Hosté si nakonec v Korytné s chutí zastříleli, když domácím nadělili „bůra“.

Branky: 17. Trávníček, 31. Kolínský, 72. Štefka, 75. z pen. Slavík, 80. Vaverka. Rozhodčí: Uherek. Diváci: 80. Korytná: Krejčík – Vacula, Suchý (46. Michalec), Růžička, Popelka (36. Flasar), Persona (46. Filipský), Navláčil, Medůsek, M. Málek, Haloda, Zemek. Trenér. P. Persona. Traplice: Vávra – Trávníček, Vaverka, Štefka, Slavík (79. Blecha), Pekárek, Obdržálek, Kolínský, Kamarád, Gelien (65. Skopal), Čevela (46. Růžička). Trenér: J. Růžička.

HLUK B - POPOVICE 3:3 (2:2)

Body více potřebují hosté, jejichž situace je pět kol před koncem nezáviděníhodná. V Hluku se jim ale podařilo třikrát zlikvidovat těsný náskok domácího mužstva a odvezli si zasloužený bod. Konečnou remízu zajistil v 85. minutě Omelka, který skóroval po spolupráci s Havlíkem.

Branky: 11. Loutocký, 20. z pen. T. Horák, 68. Straka - 18. Tetera, 33. Hladný, 85. Omelka. Rozhodčí: Pálka. Diváci: 50. Hluk B: Rybníkář – Svadbík (55. Miroš), Straka, Marek, Ježek, Loutocký, Konečný, T. Horák, Gál, Chytil, Matyáš. Trenér: Z. Horák. Popovice: Šesták – Tetera, Šuránek (75. Hanáčak), Smolík, Šácha, Omelka, Musil, Hladný, Havlík, Dufka, Bičan, Havlík. Trenér: L. Jegla.

KOSTELANY NAD MORAVOU - SUŠICE 4:1 (2:0)

Kostelany doma opět potvrdily pověst jednoho z nejlépe střílejících celků v soutěži. Už v prvním poločase jim získali dvoubrankový náskok Dvouletý a Julius Mojžíš, hosté ale po přestávce kontrovali Švejčarou. Domácí si však výhru nenechali vzít a opět u toho byli Dvouletý s Mojžíšem, který zaznamenal svou jubilejní dvacátou branku v ročníku.

Branky: 18. a 65. Dvouletý, 36. a 79. Julius Mojžíš – 49. M. Švejčara. Rozhodčí: Katrňák. Diváci: 100. Kostelany n/M.: Koryčánek – Ventrča (37. Chrástek), Panáček (80. Tomašů), Šimík, Němec, Julius Mojžíš, Lahola, Krupa, Horký (60. Chmelař), Gabriel, Dvouletý. Trenér: A. Šimon. Sušice: Dúbrava – M. Švejčara, Šur, T. Skopal, L. Skopal, P. Omachlík (79. Chybík), M. Omachlík, Mikulík, Kaštánek, Hastík, Grebeníček (60. Kaštánek J.). Trenér: J. Surý.

BÍLOVICE - MAŘATICE 0:0

Obě mužstva nabídla početnému publiku solidní podívanou, které ale chybělo to nejdůležitější – branky.

Rozhodčí: Mahdal. Diváci: 200. Bílovice: Slavík – Říha (43. Jankůj), Zlámal, Vyorálek (83. Ondrůšek), Vycudilík, Strapina, Pekárek, Pastyřík, Otáhal, Ondroušek (74. Knot), Mazáč. Trenér: M. Kerbr. Mařatice: Bílka – Zedek (86. Stránský), Mikuš, Kroča, Knapčík (46. Zerzáň), Jevický, Janků, Gregor, Gajdošík, Engler (58. Žáček), Bída. Trenér:V. Kieryk.

POLEŠOVICE - TUPESY 2:0 (0:0)

Obě mužstva proti sobě nastoupila podruhé ve čtyřech dnech. V prvním případě byli úspěšnější hosté, kteří v semifinále Poháru OFS Polešovice vyřadili (více na jiném místě této strany – pozn. aut.). V odvetě se ovšem z výhry radovali domácí. Po vyrovnaném prvním poločase se jako rozhodující ukázala 51. minuta, kdy domácí Bartošík proměnil penaltu. Čtvrt hodiny před koncem pak tvrdou ranou pod břevno uzavřel Běhávka na konečných 2:0.

Branky: 51. z pen. Bartošík, 75. Běhávka. Rozhodčí: Zpěvák. Diváci: 100. Polešovice: Kubičík – Trněný, Lubojacký (46. Svoboda), Korvas (65. Kotek), Konečný, Z. Janík, M. Janík, Jandásek (82. Bednařík), Černoch, Běhávka, Bartošík. Trenér: K. Přibyl. Tupesy: Hurdes – Večeřa, P. Vávra (33. Gejdoš), O. Vávra, Tříska, Molek, Maňásek, Kubíček, J. Churý (61. Šimek), Chramcov, Bureš (46. Březina). Trenér: S. Travenec.