HUŠTĚNOVICE – BUCHLOVICE 5:1 (2:1)

Až do poloviny první půle se hrál zcela vyrovnaný zápas, pak jej ale ovlivnilo zranění hostujícího brankáře Štokmana. Ten si při obranném zákroku poranil nohu, míč se dostal k domácímu Sklenářovi, pro kterého nebyl problém trefit prázdnou bránu –1:0. Jelikož hosté neměli k dispozici náhradního gólmana, musel se mezi tyče postavit jeden z klíčových hráčů Bedřich Marek, čímž utrpěla hra celého týmu. Navíc domácí v závěru poločasu přidali Puškáčem druhý gól, a když se po hodině hry trefil stejný hráč znovu, bylo rozhodnuto. Buchlovice sice vzápětí snížily, deset minut před koncem ale domácí dalšími dvěma brankami stvrdili své jasné vítězství.

Branky: 23. Sklenář, 45. a 59. Puškáč, 80. Černý, 82. Silný - 62. Březina. Rozhodčí: Vlčnovský. Diváci: 50. Huštěnovice: Střílecký – Zlámalík (80. Hruboš), Váverka, Sklenář (85. Kryška), J. Silný, F. Silný, Puškáč, Malenovský, Černý, Adamík. Trenér: P. Černý. Buchlovice: Štokman (25. J. Marek) – Strakoš (80. Šarata), Procházka, Papay, B. Marek, Kovařík, Janík, Grebeň, Dvořák (61. Schuster), Březina, Blažek. Trenér: V. Martinák.

HAVŘICE – BŘESTEK 0:2 (0:2)

Průběh utkání hodně ovlivnil jeho úvod. Už po několika desítkách vteřin se totiž na domácí branku řítil Hromada a své sólo dokázal dotáhnout do úspěšného konce – 0:1. Inkasovaný gól domácí neprobral a otěže zápasu tak nadále pevně svírali hosté. V polovině první půle jejich aktivitu proměnil ve druhý gól Zelinka, který se trefil krásně pod břevno Rachůnkovy svatyně. Obraz hry se nezměnil ani po přestávce, domácí se přes důraznou a dobře fungující obranu Břestku vůbec neprosadili. A když čtvrt hodiny před koncem přišli po druhé žluté kartě o vyloučeného Vrágu, nebylo co řešit.

Branky: 2. Hromada, 24. Zelinka. Rozhodčí: Hladiš. ČK: 75. Vrága (Havřice). Diváci: 100. Havřice: T. Rachůnek I. – Zapletal, Vrága, Smrtka, Šmotek, M. Slavíček (46. Řezníček), T. Rachůnek II., Masařík, Krajsa, Kadlčík, Křivan (46. P. Rachůnek). Trenér: P. Masařík. Břestek: Kníž – Zelinka, Zámečník, Vojtěšek, Stýskal (71. Martinák ), Ševčík (89. Cimbálník), M. Matoušek (84. Stuchlík), Hromada, Čagánek, Duchtík, Andrýsek. Trenér: L. Matoušek.

MISTŘICE – NEZDENICE 0:5 (0:2)

V zimní přestávce zkoušel jasně nejlepší kanonýr okresní soutěže Dušan Skočovský štěstí v mateřském Uh. Brodu, v přípravných zápasech ale nepřesvědčil. Proto se vrátil do Nezdenic a hned v prvním mistráku ukázal, že střílet góly rozhodně nezapomněl. Mistřicím nasázel hattrick a hlavně díky němu mohli hosté slavit další vysoké vítězství.

Branky: 22., 44. a 82. Skočovský, 70. z pen. a 79. Marek. Rozhodčí: Ševčík. Diváci: 55. Mistřice: Matoušek – Vyorálek, Sedláček (67. Vašek ), Pastyřík, Kozelek, P. Kašný, Haša, Bilavčík (71. Blaha), Janík (14. T. Kašný), Červinka, R. Kašný. Trenér: J. Vašek. Nezdenice: Malaska – Uličník, Sviták, Stružka, Skočovský (82. Jančařík), Michalec, Marek, Kolínek, Kociňák, Bušo, Adámek. Trenér: J. Pospíchal.

STARÉ MĚSTO – HORNÍ NĚMČÍ 3:0 (1:0)

Před startem jarní části se očekávalo, že Horní Němčí bude chtít promluvit do hry o druhé postupové místo. Domácí se ale ambicí svého protivníka nezalekli a s přehledem jej porazili. Klíčovou postavou utkání se stal nejlepší střelec domácích Petr Rosůlek, který dvěma brankami zaokrouhlil svůj sezonní účet na deset. Uklidňující první gól vstřelil po půlhodině hry, druhý zásah přidal čtvrt hodiny před koncem. Tečku za utkáním pak udělal Tomáš Vaněk.

Branky: 30. a 75. Rosůlek, 81. Vaněk. Rozhodčí: Milička. Diváci: 98. St. Město: Adamík – Žajdlík, Vaněk (87. T. Vlček), Svoboda, Rosůlek (84. Sháněl), Pavlík, Kubík, Horák (60. Fiala), Botek, Abrhám, Panáček. Trenér: Z. Cebula. H. Němčí: Macháček – Zámečník, P. Tureček, M. Tureček, Srnec, Špaček, Malík, V. Kadlček, Huňka, Horsák, Kohoutek. Trenér: L. Kadlček.

NIVNICE – BYSTŘICE POD LOPENÍKEM 3:2 (2:1)

Utkání začalo ofenzivními manévry a fanoušci tak během úvodních šestnácti minut viděli hned tři góly. Ke spokojenosti většiny z nich dva v hostující síti. Pak se hra přece jen přesunula více mezi šestnáctky a další gólový zápis přišel až v 72. minutě. Na 2:2 vyrovnal Koktavý, který se trefil i na podzim v prvním vzájemném zápase. I tentokrát však nakonec všechny body brali Nivničtí, jejichž těsné vítězství zařídil tři minuty před koncem utkání střídající Vystrčil.

Branky: 6. Mahdal, 16. Kalina, 87. Vystrčil – 9. Vasiljevič, 72. Koktavý. Rozhodčí: m. Strapina. Diváci: 100. Nivnice: Gregor – Zámečník (67. Holboj), Velecký, Šlapal, Pijáček, Nuzík (55. Vystrčil), Mudrák (57. Vychodil), Mahdal, Kalina, Jahoda, Hladiš. Trenér: P. Mudrák. Bystřice p. L.: Hodulík – Velecký, Vasiljevič, Novotný, Mahdal, Roman Machala (61. Rajsa), Radek Machala, Koktavý, Horňák, Dornica, Brázda. Trenér: J. Borák.

VLČNOV – BŘEZOVÁ 1:1 (0:1)

Domácí potřebují v boji o záchranu každý bod, do utkání proti Březové ale nastoupili značně oslabení. Od 21. minuty navíc prohrávali, když se efektně patičkou trefil Pomajbík. Pak se domácí zvedli, svého soupeře zatlačili před jeho šestnáctku, dlouho se ale nemohli střelecky prosadit. Jejich nápor ještě narostl po vyloučení hostujícího Janků a deset minut před koncem se dočkali vyrovnání. Ruku jednoho z hostujících obránců v pokutovém území potrestal proměněnou penaltou Huráb.

Branky: 80. Huráb – 21. Pomajbík. Rozhodčí: Turchan. ČK: 65. Janků (Březová). Diváci: 100. Vlčnov: Hájek – Zemek, Tomala, Miroš, Mikulinec, K. Mikulec, D. Mikulec (65. Křapa), Kašpařík, Huráb, Dufka, Chmelař (80. Kožela). Trenér: I. Šimčík. Březová: Bruštík – Vojtek, Uher, Ševčík, Pomajbík, Plášek (70. P. Čaňo), Machala, Křeháček, Janků, Havlík, D. Čaňo (80. Moravčík). Trenér: J. Majer.

TOPOLNÁ – OSTROŽSKÁ NOVÁ VES B 1:0 (0:0)

Záchranářský souboj vyzněl lépe pro domácí, kteří se tak odpoutali ze dna tabulky. Šťastnou ruku měl domácí trenér Šubík, který v 55. minutě poslal na hřiště Dohnala. Ten si krátce po svém příchodu na plac naskočil na centrovaný balon a hlavou jej uklidil za záda bezmocného Vodného. Ve zbytku utkání si už domácí těsný náskok pohlídali.

Branky: 60. Dohnal. Rozhodčí: V. Mahdal. Diváci: 200. Topolná: Stašek – Řehák, Šubík (46. Pavlica), Pavelec, Ostrožík, Mašláň, Hoferek, Čechmánek, Blaho, Bartoš, Mikulka (55. Dohnal). Trenér: V. Šubík. O. N. Ves B: Vodný – Slezák (70.Bršlica), Silnica, Kusák, Jurásek, Jirásek, Jakub Hlůšek, J. Hlůšek, Hábl, Franěk (69. Štěrba), Chmelař. Trenér: M. Kusák.