Aktuální lídr Štítná nad Vláří klopýtl s rezervou Brumova, kterou spasil dvěma zásahy hráč divizního áčka Bartozel. Ve skupině B si o skóre první Boršice vylepšily střeleckou bilanci pěti góly v Březolupech. Střelecké hody viděli diváci i v Kvasicích, které nasázely půltucet branek Přílukám.

Skupina A
VLACHOVICE - ZUBŘÍ 1:1 (0:0)

Vlachovice měly od počátku mírnou územní převahu a v první půlce si vypracovaly tři gólové šance, které však neproměnily. I ve druhém poločase byli domácí aktivnější, šanci měli ale i hosté, kteří v 64. minutě Jurajdou nastřelili břevno. Devět minut před koncem šli domácí do vedení, po rohu otevřel skóre hlavou Vavrys. Vlachovičtí si ale vítězství nedokázali pohlídat a pět minut před koncem srovnal Jurajda z rychlého protiútoku.
Branky: Vavrys - Srnka. Rozhodčí: Walner, 100 diváků. Vlachovice: Fojtík - Kovařík, Horáček J., Horáček D., Koulouch, Šuráň, Faldík, Míča, Šimoník A., Drábík, Vavrys. Střídali: Šimoník O., Hlavica, Pavlůsek.

BRUMOV B - ŠTÍTNÁ N. VL. 2:1 (2:1)

Valašské derby sledovala pěkná návštěva 420 diváků, kteří viděli drama do posledních chvil. Parádní utkání rozhodli svými výkony brankáři Vypušťák a Vaculík, kteří byli ještě nedávno kolegy v brumovském áčku. Již v 5. minutě podcenil trestný kop hostující Vaculík a Bartozel otevřel skóre - 1:0. Po necelé půlhodině hry prošel centr přes celé pokutové území hostů a nejmenší hráč na hřišti Bartozel poslal míč do protipohybu gólmana. Ovšem ve 38. minutě podcenil Vypušťák standardní situaci, míč mu vypadl a domácímu brankáři nezbylo nic jiného, než faulovat. Penaltu proměnil Liška. Lídr ze Štítné měl výškovou i herní převahu a hrozil především ze standardních situací, které však domácí s přehledem ubránili. Naopak Brumov mohl své vedení navýšit, jenže Petrík trefil tyč. Štítná byla blízko vyrovnání po špatném odkopu Vypušťáka. Míč se odrazil od jednoho z hráčů a zastavil se až o tyč domácí branky.
Branky: Bartozel 2 - Liška z pen. Rozhodčí: Dokoupil - Skalický, Rovenský, 420 diváků. Brumov B: Vypušťák - Miklas, Strnad, Šindler, Trnavský, Staník, Smolka, Petrik, Zvoníček, Juřica, Bartozel. Střídali: Ritter, Šenkeřík, Filo. Trenér: Miroslav Vaněk. Štítná nad Vláří: Vaculík - Sloboda, Kořenek, Šuřáň P., Šurýn J., Juřík, Vaculík M., Machuča, Zvoníček, Hnaníček, Liška. Střídali: Polách, Pinďák. Trenér: Pavel Vaculík.

SK VIZOVICE - DOLNÍ BEČVA 1:1 (0:1)

Utkání ve Vizovicích probíhalo za mírné převahy domácího týmu. Hosté ze zabezpečené obrany čekali na svoji šanci a ve 29. minutě se dočkali a z přímého kopu se ujali vedení. Domácí svoje příležitosti neproměnili, a proto se šlo do šaten za stavu 0:1. Do druhé půle nastoupili hráči Vizovic se snahou průběh zápasu otočit a po pěti minutách po faulu v pokutovém území z penalty vyrovnali. Hosté byli i s nerozhodným stavem viditelně spokojeni a nijak se netlačili do útoku. Domácí se snažili o vítěznou branku, ale i přes několik vyložených šancí ji nedali.
Branky: 50. Laciga z pen. - 29. Šena J. Rozhodčí: Rovenský - Skalický, Poláček. SK Vizovice: Kafka - Kolařík (70. Valenta), Dvořák (73. Řepa), Cahyna, Novák, Kudrnáč, Polách, Velev, Laciga, Lukáš (86. Světlík), Machač. Trenér: Kolenič. Dol. Bečva: Rauscher - Adamec, Skalík, Šena V., Růčka, Šena J., Vojkůvka, Stavinoha, Vašek (89. Trna), Růčka (83. Filka), Paprskář. Trenér: Maléř.

NEDAŠOV - HRACHOVEC 3:0 (1:0)

Nedašov začal dobře a v 19. minutě se ujal vedení po standardní situaci. Odražený míč si našel Alois Fojtík a mířil přesně. O dvě minuty později se po dlouhém autovém vhazování otřela hlavička Petra Šuráně o břevno Vajglovy branky. Hrachovec v první půli nevyužil šance z kopaček Konvičného a Mizery. Vedení Nedašov zvýšil dvě minuty po přestávce po akci Marka Kolínka, na jejímž konci stál opět Alois Fojtík. Hrachovec ve druhém poločase plnil roli statisty a v 85. minutě se potrestal gólem po skrumáži Jakub Fojtík. O minutu později neudržel po banální situaci při autovém vhazování nervy na uzdě Tvarůžek a Hrachovec dohrál utkání o deseti.
Branky: 19. a 47. Alois Fojtík, 85. Jakub Fojtík. Rozhodčí: Perutka - Holub, Kneisl. Nedašov: Fojtík R. - Vaněk, Novák M., Novák J., Fojtík Jakub - Fojtík Jiří (68. Novák D.), Novák P. (80. Macháč O.), Fojtík A., Macháč M. - Kolínek, Šuráň (87. Holba). Trenér: Ladislav Fojtík.

VAL. MEZIŘÍČÍ B - P. LHOTA 2:3 (0:1)

Rezerva Meziříčí nenašla recept na destrukci Podkopné Lhoty, která se po celých 90 minut zakopala na vlastní polovině. Nevydařený zápas domácích odstartovala hrubka obranné čtyřky a sólový únik na Petrnka. V 55. minutě napálil Martin Výmola míč do spojnice břevna a tyče. Po hodině hry se Výmola dočkal a konečně protrhl střeleckou smůlu domácích. Jenže v 85. minutě chyboval Petrnek po střele z přímého kopu. Domácí brankář byl smutným hrdinou utkání a v 89. minutě obdržel červenou kartu za urážku hlavního rozhodčího. Domácí ještě mohli střídat a do branky šel Vondrák. Ten hned inkasoval z následného nepřímého kopu. Ve třetí minutě nastavení se hlavou trefil Škorňa, ale to byla domácí labutí píseň.
Branky: Výmola, Škorňa - Holeňák 2, Minařík. Rozhodčí: Ondo - Stodůlka, Chlevišťan. Valašské Meziříčí: Ivo Petrnek - Badošek, Polách, Škorňa, Gromus (89. Vondrák) - Soukup (60. Kundrát), Baroš, Výmola, Vajgl - Ondruch (72. Orság), Luboš Horák. Podkopná Lhota: Zmeškal - Psota, Čunek, Staněk, Mahďák, Hrdlička, Holeňák, Bečica, Smetana, Minařík, Červenka, Srovnal, Tkáč.

JUŘINKA - LUKOV 0:1 (0:1)

Domácí byli na měkkém terénu od začátku aktivnější a do první vážnější šance se dostali po čtvrt hodině hry. Po akci po levé straně lízla střela ze 12 metrů břevno Joklovy branky. Ve 28. minutě pak hráč Juřinky pálil v nadějné pozici do boční sítě. Těžké chvíle prožívali hosté ve 31. minutě a o dvě minuty později. Lukovská defenziva totiž nestačila zastavit akce domácích, ale mohla se spolehnout na brankáře Jokla, který dvě šance akrobaticky zlikvidoval. Hosté se po těchto varováních probudili a ve 34. minutě poprvé vážněji zahrozili. Po akci Šumšala s T. Teplým zachránil Juřinku od pohromy gólman. O minutu později se ale hosté již radovali, když centr T. Teplého poslal do sítě přesnou hlavičkou Košař. Ve druhé půli vycházeli hosté ze zabezpečené obrany a snažili se hrozit rychlými brejky. Domácí se sice několikrát pokusili překvapit Jokla, ale ten působil jistě a svými zákroky bral domácím hodně sebevědomí. Nakonec nejblíže ke změně skóre měl v 62. minutě lukovský Macík, který pohotovou střelou orazítkoval břevno. Samotný závěr pak hosté takticky zvládli.
Branka: 35. Košař. Lukov: Jokl - Brázda, L. Vítovský, Šimčík, M. Teplý, Kovář, Štěpán, Košař, Šumšal, T. Teplý, Macík (85. D. Drábek). Trenér: Zdislav Richtr.

DALŠÍ VÝSLEDEK: Vidče - Hutisko-Solanec 2:4, Nerad, Dobeš - vlastní, Macíček, Mikulenka, Křenek.

Skupina B
PRAKŠICE - OŘECHOV 1:0 (1:0)

V sobotním hodovém odpoledni se hrál jen průměrný fotbal. Bojovalo se, ale pouze uprostřed hřiště. Jedinou branku vstřelil domácí Ondra, když v 36. minutě hlavou přeloboval vyběhnutého brankáře Fornůska. Ve 45. minutě viděl po druhé žluté červenou hostující Sklénka.
Branka: 36. Ondra. Rozhodčí: Slavík, Daněk, Šumšal. Rozhodčí: Slavík - Vlašic, Fabián, 100 diváků. Prakšice: Marášek - Matulík, Zálešák, Bartek, Němeček, Sychra, Ondra, Vráblík, Chaloupka, Přecechtěl, Bičan. Střídali: Drábek O, Drábek L. Trenér: Svatopluk Bičan. Ořechov: Fornůsek - Herič, Blatecký, Štefka, Pavlíček, Žák, Brim, Sklénka, Trlida, Hruboš, Zlatý. Na střídání: Flašar, Váňa, Kapetanovič, Kuchař. Trenér: Matoušek Libor.

VIKTORIA OTROKOVICE B - LUŽKOVICE 3:1 (2:1)

Domácí byli prakticky po celé utkání lepším týmem, i když se nevyvarovali chyb. Lužkovice však dokázaly potrestat pouze jednu, a tak si rezerva Viktorie připsala s posledním celkem tabulky tři body, o které se dvěma trefami zasloužil hlavně Novák.
Branky: Novák 2, Varga - Pastyřík. Rozhodčí: Toman - Janča, Doležal. 100 diváků. V. Otrokovice B: Křížek - Chlachula, Močička, Mařák, Ondráš, Novák, R. Juráň, Šuranský, Dvořáček, Cvešper, Caudr. Na střídání: Varga, Sedlář, Dostál, Mičuda. Lužkovice: Vrla - Masařík, Čala, Holý, Polepil, Pastyřík, Novotný, Šimera, Batík, Albert, Škrabal. Na střídání: Šuba, Kovařík, Gajdošík, Procházka, Jenček.

1. FC SLOVÁCKO C - MLADCOVÁ 1:0 (1:0)

Od úvodních minut bylo patrné, kdo bude v utkání pánem. Nicméně střelecké kopačky si obul jedině Lukáš Paška, který se po přihrávce od Mikulčíka obtočil na hranici šestnáctky okolo obránce hostů a přízemní ranou nedal Hrnčiříkovi šanci. Hosté zahrozili pouze jednou, když střelu ze standardní situace Juřička neudržel, ale dorážka šla pouze do břevna. Po přestávce pokračoval festival zahozených šancí ze strany domácích, kteří nedokázali přidat pojistku v podobě druhé branky. A protože hosté byli směrem dopředu bezzubí, utkání skončilo hubeným vítězstvím zálohy Slovácka.
Branka: 11. L. Paška. Rozhodčí: Mikoška - Vitásek, Družbík. 100 diváků. 1. FC Slovácko C: Juřička - Martinec, Chytil, Dočkal, Blažek - Šišák, Vašek, Mikulčík, Perůtka - Sánchez, L. Paška. Střídali: Hořeňovský a Bučák. Trenér: L. Pochylý. Mladcová: Hrnčiřík - J. Struška, Dlabač, L. Struška, Hruška, Vývlečka, Toman, Petlach, Pindryč, Koiš, O. Struška. Střídali: Pantlík, Čerký. Trenér: J. Křapa.

KNĚŽPOLE - NEDACHLEBICE 0:2 (0:1)

Do Kněžpole zavítal těžký soupeř z čelních příček tabulky. Nedlouho po zahájení utkání se domácí dostali pod tlak a Nedachlebice je nutily dělat chyby. Po jednom z faulů v 25. minutě Nedachlebice zahrávaly trestný kop, balon doplachtil na hlavu Trebatickému, který ho poslal do vlastní sítě. Kněžpole se snažila o vyrovnání marně, hosté zkušeně bránili. Domácí si vypracovali i několik šancí, ale nedokázali žádnou využít. Nedachlebice nakonec své vedení Krčmářem ještě pojistily.
Branky: 25. vlastní, 88. Krčmář. Rozhodčí: Zpěvák, Schürmacher. Kněžpole: Hančík - Uhlíř, Trebatický - Cingel (85. Kozelek), Řezník, Fišer, Šustr, Bělaška (59. Válek), Hlahůlek, Bihári.

KVASICE - PŘÍLUKY 6:0 (3:0)

Od začátku utkání měli domácí herní převahu, která ve 3. minutě vyústila v branku Darebníčka. Ve 12. minutě přidal gól tvrdou přízemní střelou Potočný a o osm minut později zvýšil Prešnajder po pěkné herní kombinaci už na 3:0. Ve druhé půli utkání tlak domácích pokračoval a v 64. minutě se podruhé trefil Prešnajder. V 75. minutě se po průniku prosadil Stodůlka a šestou branku domácích vstřelil v 85. minutě Darebníček.
Branky: Darebníček 2, Prešnajdr 2, Potočný, Stodůlka. Rozhodčí: Havránek - Schmid, Daněk, 200 diváků. Kvasice: Vymazal, Stodůlka, Droběna, Večerka, Krejčiřík, Prešnajder, Otýpka, Darebníček, Foltýn, Ambruz, Potočný. Střídali: Foltýn, Navrátil, Večerka, Štěpáník. Příluky: Dubec, Kolínek, Machalíček, Strachoň, Polanský, Zedníček K., Zedníček D., Frolek D., Dederle, Nesvadba, Krumpolc. Střídali: Ondroušek, Pavelka. Trenér: Záhora.

BŘEZOLUPY - BORŠICE 1:5 (0:2)

Boršice si v Březolupech s chutí zastřílely a již v prvním poločase určily ráz střetnutí dvěma góly. Po změně stran úřadovaly ještě třikrát a odvezly si jednoznačné vítězství. Na boršickém triumfu se podíleli dvěma góly exligový Činčala a Dufek. Čestný úspěch domácích zaznamenal Kundrt.
Branky: Kundrt - Činčala 2, Dufek 2, Brzica. Rozhodčí: Novák - Olša, Polaštík, 150 diváků. Březolupy: Doušek - Michálek, Procházka, Vávra, Jevický, Uhlík (80. Bernatík), Zelík, Kundrt, Johaník, Soška, Pavlík. Na střídání: Hoferk, Trizuliak. Boršice: Remeš - Brzica (Horký), Hikl, Zach, Vojtěšek, Vlček, Hromada, Konrád, Dufek, Kuzma (81. Náplava), Činčala (85. Knap). Na střídání: Dvořák.

ÚJEZDEC - ŽALKOVICE 3:1 (2:0)

Domácí byli od počátku aktivnější a jejich snaha byla odměněna už po deseti minutách, kdy se poprvé trefil Pilka. Poté se hrál pohledný a otevřený fotbal, který se divákům musel líbit. A když hosté své šance neproměnili, dostal se ke slovu opět Pilka - tentokrát se trefil z volného přímého kopu. Druhý poločas se nesl ve stejném duchu jako první. Hosté se snažili vyrovnat, naráželi však na pozornou obranu Újezdce. Domácí vstřelili po další standardní situaci třetí branku, když dorážel Novosad. Žalkovice už stačily pouze korigovat výsledek Svačinou.
Branky: Pilka 2, Novosad - Svačina. Rozhodčí: Vlašic - Filipenský, Chramcov. Újezdec: Malaska - Šmíd ml., Novosad, Vystrčil, Kobzinek - Uher, Popelka, Mařica, Zemánek, Findura - Pilka. Střídali: Roder, Vacula. Žalkovice: Jemelka, Sanislo, Jankola, Nakládal, Bouchal, Samsonek, Janečka, Sova, Tabara, Svačina, Horák F. Na střídání: Horák P., Zatloukal, Kožuch.