VIGANTICE - UHERSKÝ BROD 2:3 (1:2)
Rohový kop ze 2. minuty poslal domácí Mohyla na přední tyč a Petr Gálik jen do míče hlavou ťukl - 1:0. Jenže to bylo v prvním poločase ze strany Modré hvězdy prakticky vše, co předvedla. Hru totiž ovládli Broďané. Jenže i jejich aktivita končila před pokutovým územím. Ve 12. minutě zabrnkal spoluhráčům na nervy hostující gólman Ondrůšek, když si dovolil na útočníka Vokáče kličku, a potom horko těžko míč dostal do zámezí. Hosté převahu v poli zužitkovali v 18. minutě. Trestný kop Dvořáka propadl mezi obránci a Hroch stál na správném místě - 1:1. Domácí odpověděli nadějným volejem Chumchala, který ale mířil nad branku. Brod i nadále diktoval tempo hry a ve 24. minutě Drápala zakončil brejk střelou vedle. O dvě minuty později zatočil Dvořák technickou střelu do tyče. Po půlhodině hry se domácí obrana nechala zaskočit rychlým brejkem a Slinták vyslal do uličky Drápalu. Proti jeho křižné střele neměl Blabla šanci - 1:2. Také druhý poločas měl podobný průběh. Hosté si v poklidu hlídali vedení a čekali na domácí chybu. Ta přišla po hodině hry z dílny Ondřeje a Drápala dával do prázdné branky - 1:3. V 70. minutě měli domácí možnost vstřelit kontaktní branku, ale Ondrůšek si poradil s hlavičkou Radima Vokáče a stejně i s dorážkou Kožušníka. Teprve dvě minuty před koncem zkušený Porubský vyslal do uličky Radima Vokáče, který střelou z úhlu snížil na 2:3. Více už Vigantice nestihly.

Branky: 2. Petr Galík, 88. R. Vokáč - 30. a 60. Drápala, 18. Hroch. Rozhodčí: Mrázek, 100 diváků. Vigantice: Blabla - Kožušník, Z. Vokáč, Ondřej, Petr Galík - Náměstek, Chumchal, Pavel Galík, Mohyla - R. Vokáč, Štreit. Střídali: Porubský, Šturala. Uh. Brod: Ondrůšek - L. Ligas, P. Ligas, Hroch, Kukuča - Bičan, David, Slinták, Dvořák - Drápala, Lukeš.

DOLNÍ NĚMČÍ - 1. VALAŠSKÝ FC 1:2 (1:1)
Mladý celek hostí v posledních čtyřech kolech inkasoval celkem 16 branek, a tak se zdálo, že domácí budou mít cestu k zisku bodů snadnou. Slibně pro domácí začal i zápas a v 7. minutě dal Krchňáček vedoucí gól a hráči si mysleli, že vítězství bude snadnou záležitostí. Jenže Dolní Němčí nepochopitelně přestalo hrát, přenechalo iniciativu soupeři a ten ve 25. minutě vyrovnal L. Maléřem na 1:1. Spokojenost Valachů mohla být ještě větší, kdyby po půlhodině hry proměnili pokutový kop. Po přestávce domácí pokračovali v matném výkonu a přenechali iniciativu soupeři. Ten nabídkou nepohrdnul a v 70. minutě vstřelil vítězný gól hostů Kalod. Závěrečná snaha Dolního Němčí o vyrovnání se proměnila v křeč.

Branky: 7. Krchňáček - 25. L. Maléř, 70. Kalod. Rozhodčí: Batík, 100 diváků. Dol. Němčí: Kadlček Radek - Salát, Stojaspal K., Zimčík R., Skopal, Polášek, Zimčík M., Stojaspal R., Poruban, Pochylý, Krchňáček. Střídali: Jančář, Stojaspal M. 1. Valašský FC: Sypták - Žitník, Maléř L., Bolcek, Bortl, Karban, Maléř J., Kalod, Balejík, Vintr, Jurča. Střídal: Dibelka.

MORKOVICE - OSTR. N. VES 4:1 (0:1)
Domácí v posledních zápasech sbírají body a stoupají v tabulce vzhůru. V první půli ale Morkovičtí roli favorita nepotvrdili, jejich hra neměla šťávu a jedinou kloudnou šanci si připravil Firych. Hosté pozorně bránili a po čtvrthodině hry využil Klvaňa nedorozumění mezi zadáky domácích a poslal Ostrožany do vedení. Po přestávce se ale Morkovičtí zvedli a dokonale otočili vývoj utkání. V 52. minutě z trestného kopu vyrovnal Černý a o chvíli později Hlaváček prostřelil gólmana podruhé - 2:1. Vzápětí mohli hosté srovnat, ale Máčala spálil vyloženou šanci, následně Klvaňa trefil tyč. V 66. minutě střídající Kroutilík vyhrál hlavičkový souboj a pro Přecechtílka nebylo problémem skorovat - 3:1. Definitivní podobu výsledku dal Žourek.

Branky: 52. Černý, 57. Hlaváček, 66. Přecechtílk, 78. Žourek - 15. Klvaňa. Rozhodčí: Dokoupil, 200 diváků. Morkovice: Veselý - Vymazal, Slavíček, Bleša, Holub, Černý, Hlaváček, Majda, Přecechtílek, Firych, Žourek. Střídali: Jablunka, Petroš, Kroutilík. O. N. Ves: Hájek - Kreisl, Kudr, Jurásek, Klavaňa, Šálek, Galuška, Máčala, Janoušek, Pokorný M., Straka R. Střídali: Blažek, Čápek.

HLUK - HOLEŠOV 3:1 (1:0)
Domácí byli v první půli aktivnější, ale soupeř dobře bránil a nedovolil jim prosadit se. To se nakonec povedlo až chvíli před přestávkou Dohnalovi, který vyzrál na obranu Holešova. Po přestávce hosté ožili a snažili se o vyrovnání, kterého dosáhli v 54. minutě Vávrou. Pak opět převzali taktovku Hlučané, výsledkem čehož byla vedoucí branka Sopůška, vzápětí spálil vyloženou šanci Minařík. Od tohoto momentu domácí zcela ovládli hru a v 74. minutě se po individuální akci prosadil opět Sopůšek.

Branky: 63. a 74. Sopůšek, 44. Dohnal - 54. Vávra. Rozhodčí: Vrána, 120 diváků. Hluk: Fojtík - Šimčík, Hlaváček, Zalubil, Machala A., Minařík, Sopůšek, Botek, Dohnal, Machala J., Vaněk. Střídali: Dufka, Horák. Holešov: Krejčí - Belza, Bačík, Charuza, Ohlídal, Odstrčilík, Marek, Slováček, Vávra, Bejtkovský, Munster. Střídali: Čižmár, Šimík.