1. VALAŠSKÝ FC - O. N. VES 0:1 (0:1)

Mladý domácí tým dostal facku již v první minutě. Hosté rozehráli od lajny trestný kop a nabíhající Klvaňa se mohl brankáře Syptáka zeptat: Kam to chceš? Rychlá branka měla vliv na celý první poločas. Ostrožská Nová Ves zatáhla obranu a nikam nespěchala. Vyrovnat mohl po čtvrthodině Balejík, ale trefil jen brankáře. Ostrožané se o slovo přihlásili ve 35. minutě, ale s pěknou hlavičkou Pokorného si Sypták poradil. Druhý poločas již přinesl lepší hru ze strany Valachů a přišly také jejich šance. Jenže Balejíka dvakrát vychytal výborný gólman Hájek a stejně si poradil i s tutovkou Kaloda.

Branka: 1. Klvaňa. Rozhodčí: Veselský, 50 diváků. 1. VFC: Sypták - Strkač, Bortl, Bolcek, T. Karban - Kubáň, Melichařík, J. Maléř, Žitník - Balejík, Kalod. O. N. Ves: Hájek - L. Pokorný, Franta, Makara, Kudr - M. Pokorný, Straka, Šálek, Klvaňa, Jurásek, Šustr. O. N. Ves: Hájek, Pokorný Lukáš, Makara, Franta, Kudr, Pokorný Michal, Straka Radim, Šálek, Klvaňa, Jurásek Josef, Šustr. Střídali: Galuška, Blažek, Máčala.

VLACHOVICE - HLUK 3:1 (1:0)

Vlachovice začaly aktivně a Vavrys trefil břevno. Do vedení šel nováček po půlhodině hry, kdy standardní situaci zakončil Šimoník. Poté uviděl červenou kartu hostující Šimčík. Po přestávce domácí T. Olejníkem zvýšili už na 2:0, ale hlucký Dohnal v 52. min. snížil a oslabení hosté začali zlobit. Přesto se Vlachovickým podařilo pojistit své vedení Z. Míčou. Když byl ale v 85. min. vyloučen domácí Tomeček, hostující nápor ještě zesílil, ale Hluku se branku už vstřelit nepodařilo.

Branky: 30. Šimoník, 46. T. Olejník, 74. Z. Míča - 52. Dohnal. Rozhodčí: Rovenský. ČK: 85. Tomeček - 30. Šimčík, 200 diváků. Vlachovice: Škovran - Hodulík, T. Olejník, Tomeček, Dorůška, Vavrys, Gabriš, Šuráň, Z. Míča, Šimoník, Faldík. Střídali: Kadlec, D. Olejník. Hluk: Fojtík - Hlaváček, Zalubil, Šimčík, Ježek, Dohnal, Sopůšek, Minařík, Dufka, Miroš, Vaněk. Střídali: Tinka, Machala.

CHROPYNĚ - UHERSKÝ BROD 5:2 (1:1)

Již od samého začátku utkání byli Chropyňští častěji před brankou Ondrůška, který se vyznamenal při střelách Bosáka, Buksy a Šimka. Na ránu Pagáče už byl krátký. Hosté ale rychle srovnali Popelkou. To však bylo z jejich strany na dlouhou dobu vše. Orli sice ještě v prvním poločase nebezpečně zahrozili hlavičkou Zdražila a střelou Panáčka, kanonádu však spustili až po přestávce. Po dvou trefách Bosáka a jedné Šimka vedli už v 58. minutě 4:1. Uherský Brod ještě v 70. minutě korigoval po dorážce Drápaly na 4:2, ale konečnou podobu výsledku stanovil opět Pagáč, který si perfektně zpracoval dlouhý pas Bosáka a na jeho střelu k tyči brankář Ondrůšek nestačil ani zareagovat. Chropyňští fotbalisté se tak omluvili za předchozí vysokou porážku v Ostrožské Nové Vsi.

Branky: 8. a 80. Pagáč, 48., 56. Bosák, 58. Šimek - 16. Popelka, 70. Drápala. Rozhodčí: Březáček, 250 diváků. Chropyně: Večeřa - Polách, Lejsek, Zdražil, Buksa, Vaňhara, Lacina, Bosák, Panáček, Šimek Pagáč. Střídali: Polášek, Novák, Zatloukal. Uherský Brod: Ondrůšek - L. Ligas, Popelka, P. Ligas, Hroch, Drápala, David, Daněk, Dvořák, Lukeš, Slinták. Střídali: D. Bičan, Kukuča, Škrabal.

DOLNÍ NĚMČÍ - HOLEŠOV 1:1 (0:0)

V první půli začaly oba celky opatrně, vyčkávalo se na chybu soupeře, ta však nepřišla. Domácí zahrozili samostatným nájezdem T. Stojaspala, na straně hostí nebezpečnou střelu kryl Kadlček. Po přestávce si vypracovali domácí mírnou převahu, kterou korunovali v 56. min. gólem T. Stojaspala. Domácí pak ještě měli několik slibných šancí, po gólu volaly hlavně tutovky T. Stojaspala a Krchňáčka. Když už se zdálo, že domácí dotáhnou zápas do vítězného konce, přišel šok v podobě vyrovnávací branky Holešova ve čtvrté minutě z kopačky Belzy.

Branky: 56. T. Stojaspal - 90.+4. Belza. Rozhodčí: Jelínek, 200 diváků. Dol. Němčí: Kadlček Radek - Cmol, Kubica, R. Zimčík, Kadlček Robin, Polášek, M. Zimčík, K. Stojaspal, Poruban, Pochylý, T. Stojaspal. Střídali: Bída, Krchňáček, Salát. Holešov: Krejčí - Belza, Charuza, Odstrčilík, Hlobil, T. Čižmár, Šimík, Olša, Barták, Bejtkovský, Munster. Střídali: Marek, Slováček.