JANÁČEK CUP

Skupina A

OSTROŽSKÁ NOVÁ VES - VELKÁ NAD VELIČKOU 2:2 (1:0)

Novovešťané začali velmi dobře a po brance Svobody vedli, po změně stran se ale role otočily a oba soupeři se nakonec rozešli smírně.

Branky: Svoboda 2 - Valášek, Kučera. O. N. Ves: Kucharovič - R. Šálek, Svoboda, B. Šálek, Vaněk, Jurásek, Máčala, Lahodný, Pokorný, A. Straka, R. Straka. Střídali: Boček, Soldán, Voráč.

HLUK - ÚJEZDEC 0:0

Oba celky jen potvrdily slabou střeleckou produktivitu na turnaji.

Hluk: Rybníkář - Horák, A. Machala, Martin Zalubil, Michal Zalubil, Matyáš, J. Machala, Dufka, Jurásek, Hlaváček, Bahula. Střídali: Zimčík, Říha, Fojtík, Gál. Újezdec: Mikulec - Prchlík, Mařica, Novosad, Rapant, Jančář, Slinták, Vystrčil, Coufalík, Jevčák, Štěrba. Střídali: Findura, Mikliš.

UH. BROD - DOLNÍ NĚMČÍ 2:0 (1:0)

Domácí ke třem bodům v prvním poločase přiblížil Lukeš, vítězství pak proměněnou penaltou zpečetil gólman Uh. Brodu Miroslav Ondrůšek.

Branky: Lukeš, Ondrůšek. Uh. Brod: Ondrůšek - P. Ligas, David, Hroch, Hráček, Uherek, R. Masařík, Trecha, Daněk, Skočovský, M. Masařík. Střídali: Pomajbík, Škrabal, Lukeš, L. Ligas, Mikulinec, Nyiko. Dolní Němčí: Radek Kadlček - Martin Stojaspal, Kubica, R. Stojaspal, Bída, Cmol, Pochylý, K. Stojaspal, Skopal, Michal Stojaspal I., Robin Kadlček. Střídali: D. Stojaspal, Salát, Michal Stojaspal II., Bahulík.

Skupina B

KORYČANY - UHERSKÝ BROD dorost 4:0 (0:0)

Brodští dorostenci byli Koryčanům více než hodinu vyrovnaným soupeřem. Uklidnění na kopačky favorita přinesl až dvěma góly Marek.

Branky: Marek 2, Tesař, Posolda. Koryčany: Maceja (Koval) - Gejdoš, Foltýn, Prokeš, M. Věžník, K. Věžník, Tesař, Marek, Lysko, Souček, Mušálek. Střídali: J. Věžník, Posolda.

JEŽOV - BOJKOVICE 2:4 (1:1)

Po vyrovnaném poločase se přece jen prosadila větší kvalita i zkušenost na straně Bojkovic, které se tak rázem vyšplhaly na druhou příčku tabulky.

Branky vítězů: Prachař, Pomajbík, Ryška, Zoubek. Bojkovice: Koběrský - Polanský, Valter, Prachař, Pavlík, Hodal, Ryška, Valíček, Varga, Zoubek, Pomajbík. Střídali: Šabršula, Hanke. Mlček, Michalec, Sedlačík.

Skupina C

V. OŘECHOV - KORYTNÁ 1:1 (1:1)

Korytnou dostal do vedení po samostatném průniku z křídla Šimek, soupeř ale těsně před přestávkou vyrovnal. Po změně stran si Korytná vytvořila velkou převahu, z řady šancí se ale žádná neujala.

Branky: Kura - Šimek. Korytná: Mich. Málek - Vacula, Navláčil, Mar. Málek, Josefík, Suchý, Popelka, Medůsek, Šimek, Bublík, Růžička.

PIPELIFECZECH CUP

BŘEZOLUPY - SLOVÁCKO-VÁŽANY 6:0 (4:0)

Březolupy konečně nastoupily v solidním složení a hned se to projevilo nejen na hře, ale i na výsledku.

Branky: Kundrt 2, Chaloupka, Stašek, Michálek, Zelík. Březolupy: Jablonický - Blažek, Procházka, Drga, Johaník - Michálek, Zelík, Kundrt, Foltýn - Stašek, Chaloupka. Střídali: Bernatík, Hubáček, Šopík. Slovácko-Vážany: Juřík - Machynka, Vaculík, Pavlíček, Šoc, Měšťánek, Roubalík, Kolář, Trlida, Březina, Galetka. Střídali: Švihra, Máčala.

STARÉ MĚSTO - JALUBÍ 1:1 (0:0)

První poločas se odehrál převážně mezi šestnáctkami, hra byla poznamenána řadou nepřesností. Po změně stran poslal domácí Jiskru do vedení Tomáš Vaněk, čtvrt hodiny před koncem zápasu pak Jalubí srovnalo na konečných 1:1, když se k tyči trefil Patrik Najbrt.

Branky: Vaněk - Najbrt. Staré Město: Koutný (46. Kubík) - Žajdlík, Abrhám, Šobáň - Horák, Svoboda, Kubík, Panáček, Vaněk - P. Vlček, Rosůlek. Střídali: Řimák, Ilík, T. Vlček, Müller. Jalubí: Sedláček (46. Večeřa) - Jar. Kříž, Burián, Vrábl, Janeček, Bičánek, Z. Horák (Novák), Dobiáš (Jan Kříž), Huťka, Gajdorus, Nabrt (Chudoba).

BŘESTEK - BÍLOVICE 4:4 (2:1)

Břestek byl lepším mužstvem, Bílovice stále jen dotahovaly. Na konečných 4:4 vyrovnaly až v době, kdy jejich soupeř dohrával bez zraněných hráčů v devíti lidech.

Branky: Zelinka, Hromada, Duchtík, Cimbálník - Jankůj 2, Mazáč 2. Břestek: Kníž - Andrýsek, Zelinka, Stuchlík, Čagánek, Martinák, Ševčík, Duchtík, Cimbálník, Matoušek, Zámečník. Střídal: Bumbálek. Bílovice: Slavík - Vicudilík, Achiles, Hlaváček, Zemánek, Tomeček, Pastyřík, Strapina, Knot, Jankůj, Mazáč. Střídal: Vlasatík.

ZLECHOV - HUŠTĚNOVICE 1:1 (1:0)

Zlechovští doplatili na neproměňování šancí, když vyrovnávací gól inkasovali deset minut před koncem utkání.

Branky: Kalmus - Šuranský. Zlechov: Jakoubek - Ondříšek, Šebák, Kedra, Matějka - Kalmus, Ondrůšek, Kment, Bureš - Slavík, Tománek. Střídali: Kotek, Velcr. Huštěnovice: Střítecký - Hruboš, Adamík, T. Váverka, A. Váverka - Zlámalík, Petrželka, Černý, Umlauf - Puškáč, F. Silný. Střídali: J. Silný, Přívara, Býček, Šuranský.