DRSLAVICE – KOSTELANY NAD MORAVOU 5:2 (2:1)

Na vedoucí branku Dýmala hosté rychle odpověděli a zdálo se, že se domácí budou trápit. Jenže v závěru poločasu je vyvobodil Lux, a když na začátku druhé půle dvakrát skóroval Vystrčil, bylo rozhodnuto.
Branky: 44. a 70. Lux, 28. Orlovský, 51. a 60. Vystrčil, 16. Dýmal – 20. a 87. Dvouletý. Rozhodčí: Pálka. ČK: 65. Panáček (Kostelany n. M.). Diváci: 150. Drslavice: Hroch - Vystrčil, Rapant (65. Ševčík), Orlovský (46. Šobáň), Mikulinec, Machálek, Lux (70. Věrný), Kopták, Kupec, Dýmal, Bureš. Trenér: Přecechtěl. Kostelany n. M.: Vávra - Ventrča, Šťastný, Šopík, Šimík, Panáček, Procházka (70. Tomášů), Mojžíš Josef, Mojžíš Julius, Marek, Dvouletý. Trenér: Samsonek.

NIVNICE – HAVŘICE 0:4 (0:2)

Před rekordní návštěvou obě mužstva předváděla pohledný fotbal, efektivněji si však vedli hosté, kteří si v rozmezí pěti minut vypracovali dvoubrankový náskok. Havřice od té chvíle na hřišti dominovaly a Tomáš Rachůnek po změně stran dalšími dvěma zásahy završil nejen svůj hattrick, ale i debakl domácích.
Branky: 14. Gajdůšek, 19., 64. a 80. T. Rachůnek II. Rozhodčí: Drozdy. Diváci: 410. Nivnice: Koktavý - Velecký, Skočovský, Šimek (62. Mudrák), Navláčil, Máčalík (46. Ryšávka), Karlík (75. Hladiš), Krajčovič, Holboj, Bortel, Boďa. Trenér: Bršlica. Havřice: T. Rachůnek I. - Vrága A. (55. Doležálek), Ulčík, Šmotek, Slavíček P., Rachůnek T. II. (84. Masařík P.), Masařík M., Krajsa (82. Vrága J.), Kadlčík, Gajdůšek, Dlapa. Trenér: Gajdůšek.

BŘESTEK – NEDAKONICE 4:3 (2:1)

V Břestku se hrál parádní fotbal, kterému nechybělo snad vůbec nic. Domácí se v první půli dostali do vedení 2:0, jenže vzápětí za velkého přispění gólmana Koryčánka, který si srazil míč do brány, snížil přímo z rohu Klečka. Po hodině hry se krásně pověsil do vzduchu Zámečník a Gavenda lovil míč ze sítě potřetí. Náskok domácích ale hosté vymazali, a tak rozhodnutí přinesla až 86. minuta, kdy po faulu na Sonntaga proměnil penaltu Čagánek – 4:3.
Branka: 25. a 60. Zámečník, 34. Lahola, 86. z pen. Čagánek – 35. Klečka, 65. Sklenář, 78. Bilavčík. Rozhodčí: Mahdal. Diváci: 200. Břestek: Koryčánek - Zelinka, Zámečník (90. Stuchlík), Vojtěšek, Sonntag, Plevák, Lahola (46. Matoušek M.), Frühauf, Čagánek, Daňhel, Andrýsek. Trenér: Matoušek L. Nedakonice: Gavenda - Vojtek, Stupka, Sklenář, Král (77. Petek), Maurer (85. Dvouletý), Mazůrek (73. Trubačík), Klečka, Jurášek, Bilavčík, Belák. Trenér: Sklenář.

OSTROŽSKÁ LHOTA - JAROŠOV 2:2 (1:1)

Domácí dvakrát prohrávali, v závěru obou poločasů ale dokázali vždy vyrovnat. Po druhé brance se hosté hodně zlobili na asistenta rozhodčího, který měl podle nich odmávat ofsajd.
Branky: 42. Zalubil M., 90.+3 Hubík – 30. Strapina, 52. Vaculík. Rozhodčí: Mikulka. Diváci: 120. Ostr. Lhota: Šicha – Štergenich P., Štergenich J., Pešík, Zbořil S., Zalubil O., Zalubil M., Žajdlík (75. Bayarkhuu), Kusák, Hubík, Doležal (25. Zbořil F.). Trenér: Dominik. Jarošov: Ševčík - Vyorálek, Vaculík, Šproch (84. Kaštánek J.), Strapina, Komárek, Kolaja, Kaštánek M., Hotař, Bobčík, Brozica (90. Malina J.). Trenér: Kaštánek V.

NEZDENICE – POLEŠOVICE 2:1 (2:1)

vyrovnané utkání rozhodla lepší produktivita domácích.
Branky: 24. a 38. Bušo – 30. Svoboda. Rozhodčí: Kostelník. Diváci: 80. Nezdenice: Malaska – Uličník, Sviták, Šmíd, Šašinka (67. Szymurda), Michalec, Marek (30. Jančařík), Kandrnál (52. Zapletal), Kalina, Bušo, Adámek. Trenér: Pospíchal. Polešovice: Pavela - Svoboda, Lubojacký (72. Chmelař L.), Patka, Kunt, Kordula, Janík, Hasoň D., Chmelař T. (61. Bednařík), Běhávka, Bartošík. Trenér: Přibyl.

BORŠICE U BLATNICE – BÁNOV 0:3 (0:2)

Hosté zvítězili podruhé za sebou a v našlapané tabulce se rázem posunuly až na osmou příčku tabulky.
Branky: 6. a 39. Dalajka, 86. vlastní. Rozhodčí: Tureček. Diváci: 100. Boršice u Bl.: Kadlček - Zimčík, Stojaspal, Nožička, Němeček, Kusenda P., Ježek T., Ježek J. (47. Huspenina), Halík, Bilík (46. Libosvár), Gál. Trenér: Pospíšek. Bánov: Franc - Suchánek, Polanský T. (55. Bulejko P.), Polanský L., Mahdalíček P., Mahdal P., Mahdal L., Machalík (80. Mikyska), Guryča, Kočica, Dalajka. Trenér: Vasiljevič.

TUPESY – TRAPLICE 2:0 (1:0)

Důležité utkání i díky vyloučení traplického Krista zvládli domácí a odpoutali se z posledního místa tabulky.
Branky: 10. Večeřa, 81. Kubíček. Rozhodčí: Čikl. ČK: 42. Krist (Traplice). Diváci: 100. Tupesy: Oslzla - Večeřa (78. Andrýsek), Vávra P., Vávra O., Tříska, Maňásek, Kubíček, Drška (63. Vaculík), Chramcov, Březina (61. Křemeček), Burda. Trenér: Kubíček. Traplice: Vávra - Trávníček, Štefka, Slavík (46. Kamarád), Pekárek R. I., Pekárek R. II. (54. Vaverka), Kolínský, Krist, Gelien, Zich, Čevela. Trenér: Růžička.