I. B třída

BOJKOVICE - ZLECHOV 0:1 (0:0)
Do první velké šance se dostal ve 20. minutě hostující Slavík, jeho samostatný nájezd ale bravurně zneškodnil gólman Koběrský. Domácí poprvé zahrozili deset minut před přestávkou. Krč s Hankem připravili tutovku Prachařovi, ten ale zblízka přestřelil. Za malou chvíli našel přesným centrem zprava Mlček Hankeho, Vendel ale nebezpečnou hlavičku zlikvidoval. Vzápětí mohli pro změnu otevřít skóre hosté, Tománka ale ve 100% šanci výborným zákrokem vychytal Koběrský. Po změně stran se dlouho nic nedělo. Až v 85. minutě vysunul Krč do uličky Valíčka, včasný pád brankáře Vendela pod jeho nohy však hrozící nebezpečí odvrátil. Rozuzlení přišlo v úplném závěru. V poslední minutě se na domácí šestnáctce uvolnil Kremr, připravil tutovku Tománkovi, který křížnou přízemní střelou k tyči rozhodl o osudu utkání - 0:1! V nastaveném čase ještě dlouhým nákopem našel ve zlechovském vápně Krč Gřunděla, jeho střelu zblízka dorážel Spáčil, Vendel byl ale na místě i tentokrát.
Branka: 90. Tománek. Rozhodčí: Škubal. Bojkovice: Koběrský - Michalec, Spáčil, Pavlík - Mlček (72. Zýka), Valíček, Varga, Krč, Gřunděl - Hanke, Prachař. Trenér: Dolina. Zlechov: Vendel - Machala, Kedra, Ondříšek, Smolek - Bureš, Tománek, Ondrůšek, Šebák - Kremr, Slavík (90. Kalmus). Trenér: Kraml.

JALUBÍ - OSTROŽSKÁ LHOTA 2:2 (1:1)
V zápase mužstev z dolní poloviny tabulky se neradoval nikdo. Lhoťané sahali po prvním vítězství venku, ale v nastaveném čase rozhodl domácí Janeček o tom, že se body v sotva průměrném zápase dělily. Hosté vedli v jalubském „dolíčku“ hned dvakrát, domácí ale v závěrech obou poločasů vždy dokázali srovnat krok.
Branky: 39. T. Gajdorus, 90.+2 Janeček - 22. F. Zbořil, 76. O. Zalubil. Rozhodčí: Uherek. ŽK: T. Gajdorus, Jan Kříž – M. Zalubil, O. Zalubil, M. Žajdlík. Diváci: 150. Jalubí: Večeřa –Jan Kříž, Huťka, Hrňa, Doseděl - T. Gajdorus, Bičánek, Dobiáš, Janeček – Jaromír Kříž, L. Gajdorus. Trenér: V. Kovařík. Ostr. Lhota: Šicha – Doležal, Kusák, Hájek, S. Zbořil – Hubík, Štergenich, O. Zalubil, M. Žajdlík (74. S. Žajdlík) – M. Zalubil, F. Zbořil (90. Machala). Trenér V. Chaloupka.

BÁNOV - HLUK B 3:0 (1:0)
V utkání průměrné úrovně byli domácí důraznější v koncovce a zaslouženě zvítězili. Jako první se prosadil Petr Mahdal, který po individuální akci obešel i brankáře a poté už pro něj nebyl problém skórovat. Ve druhém poločase domácí hrozili z rychlých protiútoků. Po jednom z nich a následném faulu kopal Vasiljevič trestný kop a ukázkovou ranou z hranice vápna nedal Kovaříkovi šanci. Třetí branku přidal po individuální akci Zálešáka střídající Holderik.
Branky: 19. P. Mahdal, 65. Vasiljevič, 87. Holderik. Rozhodčí: Měšťánek. Diváci: 80. Bánov: T. Polanský - Brnka, L. Mahdal, Mahdalíček, Vasiljevič, Machalík, Pavlíček, Zálešák (Kumpa), P. Mahdal (L. Polanský), Guryča, Hrnčíř (Holderik). Trenér: L. Chovanec. Hluk B: Kovařík - Klabačka (Šafařík), R. Chytil, T. Chytil, Horák, Janča, Matyáš, Straka, Žajdlík, Tinka, Gál. Trenér: Z. Loutocký.

UHERSKÝ OSTROH - STRÁNÍ 0:0
Domácí Uherský Ostroh nedokázal navázat na předchozí vítězné zápasy a v utkání proti Strání se musel spokojit s dělbou bodů. Většina zápasu se odehrávala ve středu pole a útočníci se nedokázali prosadit. Pochvalu si zaslouží oba brankáři, jak domácí Matuška, tak hostující Popelka, kteří měli hlavní zásluhu na tom, že diváci neviděli žádný gól.
Uh. Ostroh: Matuška – Hlůšek (65. Novotný), Jurásek, Zugar, Zajíček, Jurčeka, Čápek, Kunovjánek, Jestřabík, Knotek (73. Mrkva), Nováček. Strání: A. Popelka - T. Adámek, Janiga, Straňák, Janík, Kolaja, M. Adámek (61. Mimochodek), Tóth, S. Popelka, Frühauf, Vyzváry (76. Bruštík).

SLAVKOV - KUDLOVICE 1:0 (1:0)
Domácí Zajíc už v 5. minutě neproměnil pokutový kop, vše ale napravil po půlhodině hry Šimek, který dal vítězný gól. Po změně stran převzali aktivitu hosté, jenže domácí obrana fungovala bezchybně. Nejblíže k vyrovnání byl v 75. minutě Hruška, jeho střela se ale pouze otřela o břevno domácí brány.
Branka: 33. Šimek. Slavkov: Pochylý - Rožnovský, M. Stojaspal, R. Stojaspal, Skopal - Zajíc, Zimčík, Mančík, Habarta - Kostelník Šimek. Střídali: Kovačovič, Ondra. Kudlovice: Tomaštík - Cakl - Chmelař, Maňásek, Kraváček - Večeřa (70. Ježek), Vaculík, Baštinec, Hruška - Hložný, Gabriel.

KORYČANY - OSVĚTIMANY 3:4 (1:2)
Utkání mělo divoký začátek. Už v 10. minutě poslal domácí do vedení Koval, chvíli nato ale už bylo vyrovnáno. Velmi důležitý okamžik přišel ve 44. minutě, kdy hosté vstřelili gól do šatny. Po změně stran svůj náskok postupně navýšili až na 4:1, pak se ale začaly dít velké věci. Domácí se během deseti minut přiblížili na rozdíl jediné branky a favorizovaní hosté měli co dělat, aby o výhru nepřišli.
Branky: Koval, K. Věžník, J. Věžník - Dobeš 2, Říha, Drobil. Rozhodčí: Chramcov. Diváci: 250. Koryčany: Vrba - Samsonek, Foltýn, M. Věžník, Mušálek, Jančík, Marek, Hochmann (67. J. Věžník), Koval, Lysko, K. Věžník. Osvětimany: Brázdil - Mrkůs, A. Blecha, L. Křemeček, Drobil, Říha, R. Křemeček, Brhel, Trávníček, Udržal, Dobeš. Střídali: Machala, Strýček, J. Blecha.

ZLÁMANEC - KNĚŽPOLE 2:4 (2:2)
Domácí se sice ujali vedení, ale hosté dokázali stav otočit. Zlámanec ale nesložil zbraně a ještě do přestávky se mu Damborského zásluhou podařilo vyrovnat. Po přestávce přidal Tomek svůj druhý gól z penalty, náskok hostí pak ještě zvýšil střídající Bednařík. Domácí ve vynikající atmosféře sice do soupeře nadále bušili, nejlepšího muže zápasu - brankáře Křivánka - se jim však už překonat nepodařilo.
Branky: Hubáček, Damborský – Tomek 2, Šustr, Bednařík. Diváci: 300. Zlámanec: Hanák - Šuranský, Jirsák, Sadil, Mišurec, Hubáček, Řezníček, Damborský, Šuta, Novák, Abrhám. Střídali: Duda, Šurmánek, Mimránek. Trenér: C. Řezníček. Kněžpole: Křivánek - Trebatický, Palčík, Řezník, Cingel, Dujka, Vávra, Tomek, Blaha, Šustr. Střídali: Bednařík, Hruboš, Kozelek. Trenér: P. Jurník.