OSTROŽSKÁ LHOTA – STRÁNÍ 7:1 (5:0)

Famózní začátek fotbalistů Lhoty začal už po dvou minutách, kdy Patrik Štergenich po přihrávce Ondřeje Zalubila poslal domácí ranou z patnácti metrů do rychlého vedení. A když o pět minut později zvýšil Martin Zalubil už na 2:0, bylo rozhodnuto. Straňané totiž v prvním poločase zaostávali za domácími fotbalisty prakticky ve všem a všude byli o krok později. Nebylo proto divu, že se do kabin odcházelo za stavu 5:0. Druhá pětačtyřicetiminutovka už se hrála o poznání v klidnějším tempu. Hosté sice brzy vstřelili alespoň čestný úspěch, domácí pak ovšem jejich drtivou porážku vyšperkovali dalšími dvěma góly. Nejprve uzavřel svůj hattrick Martin Zalubil, na konečných 7:1 uzavřel pět minut před koncem Kusák.

Branky: 7., 29. a 75. M. Zalubil, 2. P. Štergenich, 27. J. Štergenich, 43. Hubík, 85. Kusák – 48. Vintr. Rozhodčí: Daněk. ŽK: J. Štergenich, P. Štergenich – Janík, Motola. ČK: Janík. Diváci: 353. Ostr. Lhota: Šicha – Doležal, Machala, J. Štergenich, S. Zbořil - Hubík, P. Štergenich (62. Kuban), O. Zalubil, Kusák - M. Zalubil, F. Zbořil (Žajdlík). Trenér: B. Zalubil. Strání: A. Popelka – Kolaja, Janiga, Motola, Janík – S. Popelka, Vintr, Tóth, P. Adámek, M. Bruštík (Adámek) - O. Popelka, T. Adámek. Trenér: A. Popelka.

SLAVKOV - HLUK B 4:1 (3:0)

Po nedobrých výsledcích v letní přípravě domácí vlétli na nováčka jako velká voda a polevili až po hodině hry, když už ovšem byl stav utkání 4:0. Pak se osmělovali i hosté, čemuž pomohlo i vyloučení domácího Zimčíka, kteří ovšem už pouze v 70. minutě zkorigovali na konečných 4:1.

Branky: Borýsek, Zámečník, Šimek, Zajíc - Dufka. Slavkov: Pochylý - Rožnovský (75. Karlík), Zámečník, Zimčík, Mančík - Švardala (30. Šimek), Zajíc, Habarta (70. Kovačovič), Borýsek - Mahdalík, Bahulík. Hluk B: Kovařík - Říha - Klabačka (35. M. Dufka), Šimčík, Žajdlík - Tinka, Horák, J. Dufka, Loutocký (55. Rybnikář) - Jurásek (40. Gál), Miroš.

JALUBÍ - ZLÁMANEC 2:2 (2:0)

Hostující hráči z Kroměřížska v dresu domácích sice po defektu na Bunči přijeli k utkání opožděně, na vstup Jalubí do zápasu to však nezanechalo žádný stín. Naopak, hned první vyloženou šanci proměnila posila ze Spyti– hněvi, jalubský odchovanec Tomáš Ulman, ve vedoucí branku - 1:0. Na domácí kopačky se dostala jistota a nováčka soutěže k ničemu nepouštěli. Další dvě slibné šance Ulman a Dobiáš neproměnili, ve 41. minutě si ale Bičánek vyměnil míč s Janečkem a ideálním centrem vybídl Dobiáše ke zvýšení náskoku - 2:0. Po změně stran a hlavně po vystřídání nevybíravě okopávaného Ulmana přišel nečekaný obrat. Hosté převzali taktovku a v 63. minutě se jim podařilo snížit. Čtvrt hodiny před koncem už bylo vyrovnáno, když se po centru do vápna prosadil Jirsák. V závěru si ještě obě mužstva vypracovala po jedné obří šanci, stav se však již nezměnil.

Branky: Ulman, Dobiáš - Martíšek, Jirsák. Jalubí: Kegler - Jar. Kříž, Hejda, Zich, Gajdorus - Bičánek, Dobiáš, Janeček, Jan Kříž, Ulman (50. Najbrt), Horák (73. Hanáček). Zlámanec: Hanák - Abrahám, Štefka, Sadil, Mišurec, Řezníček, Tyl (74. Šuta), Damborský, Mimránek (85. Šurmánek), Novák, Jirsák.

KUDLOVICE - ZLECHOV 0:0

Utkání jen průměrné úrovně, bez vyložených šancí na obou stranách. V závěru byli spíše iniciativnější hosté. Domácí po dobrých výkonech v přípravě svou hrou diváky zklamali.

Kudlovice: Tomaštík - Kraváček, Chmelař, Kegler, P. Bohun, Večeřa (63. Bohun), Klajn, (53. Baštinec), Maňásek, Vaculík, Hložný, Hruška (68. Gabriel). Zlechov: Vendel - Ondříšek, Kedra, Slavík, Šebák, Tománek (90. Velcr), Zajíc, Ondrůšek, Machala, Bureš, Matějka (60. Kotek).

KORYČANY - BÁNOV 0:2 (0:0)

Po utkání, ve kterém se střetla bojovnost se zkušeností, se nakonec radoval zkušenější tým Bánova. V první půli byla hra vyrovnaná, jedinou šanci spálil po Mušálkově přihrávce domácí Hajda. Zápas prakticky rozhodl úvod druhého poločasu. Hned ve 46. minutě využil zaváhání domácí obrany Machalík, který nadvakrát překonal Foltýna - 0:1. Domácí pak vrhli všechny síly do útoku, vyrovnání jim ale nebylo souzeno. Poté, co zahodili čtyři gólové šance, se ke slovu opět dostali hosté. Střídající Tomáš Mahdal tváří v tvář domácímu gólmanovi nezaváhal a stanovil konečný výsledek na 0:2.

Branky: 46. Machalík, 90.+1 T. Mahdal. Rozhodčí: Dostálek. Diváci: 150. Koryčany: L. Foltýn - J. Věžník, Kvita, P. Foltýn, Hlaváček - K. Věžník, Marek, Jančík (85. Posolda), Hajda - Leoš Machala, Mušálek. Bánov: Franc - O. Polanský (80. Bulesko) - Brnka, L. Mahdal, Hrnčíř - L. Polanský (65. M. Polanský), Machalík, Pavlíček, Zálešák, T. Polanský (53. T. Mahdal), Gurica.

UHERSKÝ OSTROH - BOJKOVICE 2:0 (2:0)

Domácí začali náporem a už ve 3. minutě je Čápek poslal hlavou do vedení. Hosté se z úvodního šoku postupně otřepali a vyrovnali hru. Ve 35. minutě mohl vyrovnat Varga, jeho střelu do opuštěné brány ale v poslední chvíli vykopl Kunovjánek. O čtyři minuty později se tak opět potvrdilo otřepané nedáš – dostaneš a Nováček zvýšil na 2:0. Druhá půle byla znamení velkého tlaku hostí, kterému ale domácí odolali. Černou kaňkou zápasu bylo nezaviněné zranění domácího Jurčeky, který bude se zraněným kotníkem svému týmu měsíc chybět.

Branky: 3. Čápek, 39. Nováček. Rozhodčí: Valner. Uh. Ostroh: Matuška - Hlůšek (63. Kočiš), Čápek, Lukáš, Nováček, Jurásek, Kunovjánek, Durna, J. Jurčeka (23. Kovařík, 73. Majerčík), Straka, Kusák. TRener: F. Studénka. Bojkovice: Mendl - Michalec, Husařík (60. Koběrský), Liška, Pavlík, Valter, Balíček, Varga, Prachař, Hanke, Kovář (46. Vysocký). Trenér: J. Červíček.

OSVĚTIMANY - KNĚŽPOLE odloženo

Utkání bylo odloženo z důvodu infekčního onemocnění a pracovní neschopnost pěti hráčů TJ Sokol Kněžpole.