Po delší době nastala změna v čele celkového pořadí, kde Josefa Horkého vystřídal Libor Odstrčil. Jakékoliv připomínky či reklamace týkající se Fortuna ligy můžete zasílat na e–mail: michal.sladky@denik.cz nebo volat na mobil 724 965 026.

Liga mistrů

1. místo: SN0043 Libor Odstrčil st. (Uh. Brod) 11/73.
2. místo: SN0061 Josef Horký (Nedakonice) 5/70.
3. místo: SN0029 Rostislav Gregor (Uherský Brod) 11/64, SN0013 Margit Janečková (Tupesy) 8/64.
5. místo: SN0030 Radek Hasoň (Uh. Brod) 11/61, SN0024 Zdeněk Brož (Jarošov) 5/61.
7. místo: SN0009 Pavel Bartoň (Buchlovice) 8/58, SN0052 Petr Ševčík (Uh. Brod) 8/58, SN0056 Štefan Kret (Uh. Ostroh) 5/58, SN0041 Pavlína Odstrčilová (Uh. Brod) 5/58.

Extraliga

11. místo: SN0035 Karel Salvet (Pitín) 11/55, SN0027 Petr Salvet (Bojkovice) 11/55, SN0014 Jan Bartoň (Buchlovice) 8/55, SN0011 Aleš Bartoň (Uh. Hradiště) 8/55, SN0051 Alena Ševčíková (Uh. Brod) 8/55.
16. místo: SN0003 Martin Řimák (Staré Město) 8/52, SN0006 Markéta Mrázková (Uh. Hradiště) 5/52, SN0054 Josef Tureček (Kněžpole) 5/52.
19. místo: SN0021 Zdeněk Bělovský (Kněžpole) 8/49, SN0060 Miloslav Fusek (Staré Město) 2/49.
21. místo: SN0057 Josef Hřib (Šumice) 11/47, SN0032 Karel Vajdík (Uh. Hradiště) 11/47.
První liga
23. místo: SN0016 Adam Šupka (Uh. Hradiště) 11/46, SN0020 Josef Pauřík (Kunovice) 8/46, SN0012 Jana Krystýnková (Buchlovice) 5/46, SN0050 Zdeněk Šebesta (Uh. Brod) 5/46.
27. místo: SN0033 Miroslav Zapletal (Kudlovice) 11/43, SN0062 Zbyněk Horký (Nedakonice) 8/43, SN0031 Zdeněk Kolář (Boršice) 5/43, SN0005 Evžen Virág (Uh. Hradiště) 5/43.
31. místo: SN0064 Hana Lukašíková (Nedakonice) 8/40, SN0018 Milan Hruboš (Kněžpole) 5/40, SN0034 Alois Hubáček (Částkov) 5/40, SN0008 Josef Kolář (Boršice) 5/40, SN0025 Miloš Kundera ml. (Staré Město) 5/40, SN0010 Libuše Bartoňová (Buchlovice) 2/40, SN0023 Jolana Bělovská (Kněžpole) 2/40.

Liga průměrných

38. místo: SN0071 František Winkler (Uh. Hradiště) 11/38.
39. místo: SN0068 František Kocáb (Nedachlebice) 11/37, SN0002 Tomáš Doležal (Uh. Hradiště) 5/37, SN0038 Jana Jančíková (Plumlov) 5/37, SN0069 Miroslav Janečka (Staré Město) 5/37, SN0017 Zdeněk Ondra (Nedakonice) 5/37, SN0039 Antonín Krpal (Stříbrnice) 2/37.
45. místo: SN0042 Libor Odstrčil ml. (Uh. Brod) 8/35.
46. místo: SN0026 Václav Popelka (Strání) 2/34.
47. místo: SN0059 Josef Hřib ml. (Šumice) 8/32, SN0047 Petr Krsička (Jalubí) 8/32.
49. místo: SN0036 Ladislav Salvet (Bojkovice) 5/31.
50. místo: SN0055 Viktor Volčík (Uh. Hradiště) 5/29.

Liga nad propadlištěm

51. místo: SN0049 František Mikulec (Uh. Hradiště) 5/28.
52. místo: SN0077 Ludmila Šulcová (Uh. Hradiště) 8/27.
53. místo: SN0037 Josef Polášek (Staré Město) 2/26.
54. místo: SN0063 Veronika Horká (Nedakonice) 2/25.
55. místo: SN0070 David Dvouletý (Nedakonice) 8/24, SN0072 Olga Masaříková (Uh. Hradiště) 5/24.
57. místo: SN0022 Michal Bělovský (Kněžpole) 8/22, SN0067 Anton Hojsík (Stříbrnice) -1/22.
59. místo: SN0066 Roman Dvouletý (Nedakonice) 0/21.
60. místo: SN0001 Svatopluk Vrzala (Uh. Hradiště) 11/19, SN0065 Radka Dvouletá (Nedakonice) 0/19, SN0015 Jaroslav Máčala (Vážany) -1/19, SN0007 František Rešl (Bílovice) -1/19.
64. místo: SN0019 Vlastimil Pokorák (Ořechov) 2/18.
65. místo: SN0040 Marek Odstrčil (Uh. Brod) 2/17, SN0058 Jindřich Niniczka (Dolní Němčí) 0/17.

Pralesní liga

67. místo: SN0078 Marie Křůmalová (Březolupy) 8/13.
68. místo: SN0075 Petr Křůmal (Březolupy) 11/12, SN0076 Pavlína Křůmalová (Březolupy) 5/12.
70. místo: SN0044 Miroslav Měrka (Jarošov) 0/11.
71. místo: SN0028 Jaromír Schön (Mistřice) 0/9.
72. místo: SN0046 Lubomír Svoboda (Podolí) 0/6, SN0045 Aleš Zlínský (Hluk) 0/6.
74. místo: SN0004 Marika Folwarozná (Uh. Hradiště) 0/3.
75. místo: SN0074 Fred Křumal (Březolupy) -1/2.
76. místo: SN0048 Ladislav Hladiš (Šumice) -4/1.
77. místo: SN0073 Jaromír Machač (Žlutava) -1/-3.
78. místo: SN0053 Josef Mikulčík (Uh. Brod) -1/-16.