BORŠICE U BLATNICE – HAVŘICE 3:4 (1:1)

Domácí se proti vedoucímu celku tabulky vypjali k výbornému výkonu a dokonce hned dvakrát vedli. Jenže hosté v obou případech dokázali bleskově vyrovnat. Havřice zlomily zápas ve svůj propěch v závěrečné desetiminutovce, kdy se dvakrát trefil Franc. Domácí Nožička v nastaveném čase už pouze upravil konečný výsledek na 3:4.
Branky: 21. Bílík, 48. Kusenda P. 90.+2 Nožička – 23. a 49. Rachůnek T. II., 83. a 89. Franc. Rozhodčí: Michalec. Diváci: 80. Boršice u Bl.: Hlůšek – Zimčík, Ondra (37. Ježek T.), Nožička, Němeček, Ježek P., Kusenda P. (84. Slaník), Hotař, Bobčík, Halík, Bilík. Trenér: Ježek A. Havřice: Rachůnek T. I. – Vrága J., Slavíček P., Masařík P, T. Rachůnek II., Masařík M. (76. Vrága A.), Krajsa (71. Kubáň), Hráček, Franc, Gajdůšek M., Doležálek (46. Šmotek). Trenér: Gajdůšek V.

BÁNOV – NEDAKONICE 0:5 (0:2)

Domácí se rozhodli hrát s Nedakonicemi otevřenou partii a nakonec na to doplatili. Sice si také vytvořili spoustu šanci, v jejich realizaci ale viditelně pokulhávali. Hosté si tak nakonec s chutí zastříleli a od nejproduktivnějšího mužstva soutěže, Drslavic, je už dělí pouze jediná branka.
Branky: 37. a 58. Beránek, 24. Šoustek, 63. Vojtek, 89. Belák. Rozhodčí: Mikulka. Diváci: 150. Bánov: Polanský T. – Švehlík (74. Mahdalíček J.), Vaňhara, Polanský L., Pavlíček, Mahdalíček P., Mahdal L., Machalík (45. Mahdal P.), Guryča, Koktavý (64. Mikyska), Dalajka. Trenér: Vasiljevič. Nedakonice: Ondřej – Trubačík, Šoustek, Sklenář J. (82. Stupka), Král, Lukůvka, Klečka (35. Vojtek), Jurášek, Čagánek, Beránek (70. Mazůrek), Belák. Trenér: Sklenář R.

DRSLAVICE – JAROŠOV 2:2 (0:1)

V Drslavicích měli tahat za delší konec domácí, jenže hosté se díky Šprochově dorážce dostali do rychlého vedení a tím tlak favorita dokonale otupili. Jarošov navíc svými zákroky několikrát podržel gólman Ševčík. Když už jej domácí ve druhé půli konečně překonali, vrátil bleskově vedení na stranu hostí Vaculík. Domácí se ale nevzdali a Kupec jim zajistil alespoń bod.
Branky: 64. Šrámek, 78. Kupec – 5. Šproch, 70. Vaculík. Rozhodčí: Řihák. Diváci: 50. Drslavice: Hroch – Vystrčil, Vacula, Šrámek, Orlovský, Mikulinec, Machálek, Lux (60. Ševčík), Kopták (80. Šobáň), Kupec, Dýmal. Trenér: Přecechtěl. Jarošov: Ševčík – Vaculík, Strapina, Šproch, Rak, Malina L., Komárek (57. Zatloukal, 75. Malina J.), Oharek (90. Kaštánek J.), Kaštánek M., Bobčík. Trenér: Kaštánek V.

NIVNICE – OSTROŽSKÁ LHOTA 1:1 (0:1)

Hosté se ve 24. minutě dostali do vedení, a když byl o chvíli později domácím vyloučen Křeháček, nevypadalo to s nimi vůbec dobře. Ve druhém poločase si ale přesto vytvořili tlak a v samém závěru Skočovský vyrovnal na konečných 1:1.
Branky: 86. Skočovský – 24. Bachan. Rozhodčí: Mikulášek. Diváci: 130. Nivnice: Gregor – Velecký, Skočovský, Ryšávka (54. Vasiljevič), Krajčovič, Křeháček, Hladiš (63. Máčalík), Karlík, Holboj (90. Plessner), Bortel, Boďa. Trenér: Kalina. Ostr. Lhota: Šicha – Zbořil F., Zbořil S., Štergenich P. (79. Bayarkhuu), Štergenich J., Matuštík, Pešík, Kusák, Jurčeka, Doležal (68. Kuban), Bachan (88. Halač). Trenér: Dominik.

TRAPLICE – KOSTELANY NAD MORAVOU 2:1 (2:1)

Domácí potřebovali v boji o záchranu zvítězit, když však ve 27. minut hostující kanonýr Julius Mojžíš otevřel skóre, nevypadalo to s nimi dobře. Jenže i domácí se mohli spolehnot na svého osvědčeného střelce – Tomáš Kolínský ještě v první půli dvěma brankami výsledek otočil, a ten už se až do konce utkání nezměnil.
Branky: 42. a 44. Kolínský – 27. Mojžíš Julius. Rozhodčí: Vlčnovský. Diváci: 150. Traplice: Vávra – Vaverka, Slavík, Matoušek, Kolínský, Kotyza, Kamarád (83. Trávníček), Březina P., Hudec, Gelien, Březina T. (67. Skopal). Trenér: Růžička. Kostelany n. M.: Vávra – Šťastný T., Šopík, Šťastný P., Panáček, Mojžíš Josef, Mojžíš Julius, Marek (46. Procházka), Dvouletý, Chmelař (83. Tomášů), Facalka. Trenér: Samsonek.

TUPESY – NEZDENICE 1:2 (1:0)

Domácí začali aktivně a ve 20. minutě byli za svou snahu odměněni vedoucím gólem, který povedenou ranou pod břevno zařídil Knap. Jenže ve druhé půli domácí znervózněli a hosté je potrestali dvěma góly, kterými je ještě pevněji přikovali k poslední příčce.
Branka: 20. Knap – 54. Adámek, 67. Sviták. Rozhodčí: Tureček. Diváci: 80. Tupesy: Hurdes – Večeřa, Vávra P. (78. Vaculík), Vávra O. (71. Molek), Tříska, Kubíček, Maňásek, Knap, Drška (66. Bergauer), Březina, Bureš. Trenér: Kubíček. Nezdenice: Malaska – Uličník, Sviták (88. Michalec), Šmíd, Kolínek R., Marek (43. Jančařík), Kandrnál, Adámek, Kociňák, Bušo, Kalina. Trenér: Kolínek L.

BŘESTEK – POLEŠOVICE 2:2 (1:1)

Břestek v posledních dvou zápasech získal šest bodů a proti Polešovicím chtěl přidat další. Jenže hosté pro to něměli příliš pochopení a dlouho sahali po vítězství. Alespoň remízu zachránil domácím Andrýsek, další šance totiž domácí neproměnili.
Branky: 41. Čagánek, 75. Andrýsek – 20. Korvas Z., 55. Svoboda. Rozhodčí: Kostelník. Diváci: 120. Břestek: Koryčánek – Zámečník, Sonntag, Stuchlík, Matoušek, Plevák, Martinák (62. Stýskal), Lahola, Čagánek, Frühauf, Andrýsek. Trenér: Jegla. Polešovice: Andrýsek –Martykán (73. Hasoň J.), Trněný, Lubojacký (46. Svoboda), Kordula, Korvas Z., Janík Z., Janík M., Černoch, Běhávka, Bartošík. Trenér: Přibyl.