„Změna trenéra je šance, je to výhoda, jsme všichni na stejné čáře. Skočil Libor Došek, nastupuji na jeho pozici, chci se tam prosadit," tvrdí 19 letý mladík, který má za sebou už jeden prvoligový duel.Útočník Tomáš Zajíc

V únoru 2015 nastoupil na čtyři minuty proti Jablonci.

„Byl to nepopsatelný zážitek, splněný sen," říká o své premiéře v ligovém dresu rodák ze Suchovských Mlýnů na Hodonínsku. Jenže po premiéře přišlo přeřazení do béčka a zranění tříselné kýly. Důrazný útočník se po dlouhodobém léčení začal prosazovat v rezervním mužstvu v jarní části uplynulé sezony.

„Nastupoval jsem celkem pravidelně a dal jsem pět branek. Momentálně se cítím zdravotně výborně, chci prosadit do ligového kádru, chci kopat ligu," říká nadějný útočník.

Trenér Stanislav Levý o jeho dalším setrvání v kádru mluví spíš opatrně. „Zatím je strašně brzo o něm mluvit, je s námi krátkou dobu. To si můžeme vyhodnotit až tak po dvou po třech týdnech. V přípravě nás čekají daleko náročnější zápasy, než bylo utkání proti Nedachlebicím. Tam se teprve prokáže jeho kvalita," prohlásil nový kouč Slovácka.