JIHLAVA U19 – 1. FC SLOVÁCKO U19 2:1 (0:0)

„V první půli jsme se prezentovali aktivní hrou, které však scházela přesnost, správný výběr místa a finální příhra,“ nechal se slyšet trenér Jan Kameník. Jeho svěřenci si vytvořili jednu tutovku, Kovář ovšem mířil jen do břevna.

Stejný hráč se ale pět minut po přestávce nemýlil a Slovácko vedlo. „Pak jsme bohužel přenechali iniciativu soupeři, který toho využil,“ litoval hostující trenér. Domácí hrozili především ze standardních situací a dvě z nich dokázali dotáhnout do brankové podoby.

Branka: 61. Turek, 78. Štancl – 50. Kovář. Slovácko: Slovák – Foltýn. Mikulica, Křivánek, Jeleček – Prajza, Kolínek, Banasik (Ondica), Stráník – Kovář, Bančák (Zůbek). Trenér: J. Kameník.

JIHLAVA U17 – 1. FC SLOVÁCKO U17 2:1 (1:1)

Hosty v uvodu podržel vynikajícím zákrokem Vejmola a vzápětí tak mohl po přihrávce Groulíka otevřít skóre Fojtášek. „Bohužel jsme pak nevyužili několik dobrých příležitostí a Jihlava ve 35. minutě po chybě našeho stopera lacino srovnala,“ zlobil se trenér 1. FCS Miroslav Hlahůlek.

Druhá půle už se pak odehrávala pod taktovkou domácích. „Vůbec jsme to nezvládli. Nedařila se nám kombinace, nedokázali jsme podržet míč a branku soupeře jsme pořádně neohrozili,“ podotkl Hlahůlek. Domácí, kteří vsadili na důraz a agresivitu se tak nakonec strhli vítězství na svou stranu, když po jednom závaru dotlačili míč do branky.

Branky: 35. Kelbler, 65. Hověz – 10. Fojtášek. Slovácko: Vejmola – Skovajsík, Řepka, Břečka, Groulík (70. Pilka) – Slaný (72. Tesař), Trávník, Machač, Masařík (43. Kubl) – Hanák, Fojtášek. Trenér: M. Hlahůlek.