Pohár za druhé místo putoval do hlavního města. Pravidelný účastník turnaje pražský Ekis se sklonil jenom před domácím týmem. Pomyslnou bronzovou medaili brali borci od štěrkopískových jezer z Ostrožské Nové Vsi. Loňský vítěz turnaje totiž přijel jenom v osmi lidech.

„Museli jsme se posílit o kluky z Horního Němčí, někteří naši hráči totiž vypomáhají áčku na zápase v Uherském Ostrohu," vysvětloval defenzivní štít Novovešťanů Milan Hruška.

Na posledním místě skončili bez výhry bývalí hráči Horního Němčí.

Důstojný ráz celého klání dal i starosta Dolního Němčí František Hajdúch, který předal cenu vítěznému týmu. „Turnaj je hlavně vzpomínka na našeho bývalého hráče, funkcionáře a vynikajícího člověka Josefa Přikryla. To je podstata celého setkání. Je to také o tom, že Josef byl velký fanda fotbalu, jsem rád, že se chlapi každoročně scházejí, aby uctili jeho památku," řekl při vyhlášení výsledků starosta obce.

Hlavní organizátor, hlasatel, šéf domácích fotbalistů a duše celého klání Jan Bobčík byl z průběhu turnaje nadšený. „Naprostá spokojenost. My domácí jsme sice tento turnaj dlouhých pět let nevyhráli, ale vůbec nás to nemrzelo. Naší hlavní výhrou je spokojenost ostatních účastníků. Vítězství na turnaji není až tak důležité, důležitější je, že se udržují přátelské vztahy mezi kolektivy," prohlásil Jan Bobčík.

V zápasové pauze byly předány plakety domácím funkcionářům Antonínu Kolískovi a Miroslavu Tinkovi za významný a výjimečný přínos sportu.

Výsledky: Dolní Němčí Horní Němčí 3:2, Ostrožská Nová Ves 3:1, Ekis Praha 4:2. Ekis Praha Horní Němčí 1:0, Ostrožská Nová Ves 2:1. Ostrožská Nová Ves Horní Němčí 2:1.

Konečné pořadí: 1. TJ Dolní Němčí. 2. Ekis Praha. 3. FK Ostrožská Nová Ves. 4. Sokol Horní Němčí 3:2.