OKRESNÍ PŘEBOR

HLUK B - VLČNOV 2:3 (2:3)

Domácí v minulém kole šokovali výhrou v Kunovicích a podobné překvapení chtěli připravit i Vlčnovu. Od začátku se hrál parádní zápas, ve kterém zazářil hostující Jan Kameník. Ten se trefil už v 5. minutě, když byl gólman Kovařík krátký na jeho přímý kop. Domácí ale brzy vyrovnali a o pár minut později je Klabačka dokonce poslal do vedení. Jenže pak přišly další dvě chvíle Jana Kameníka, který v rozmezí pěti minut znovu otočil kormidlem zápasu. Domácí ve zbytku zápasu usilovali o vyrovnání, nebylo jim ale přáno. Ve druhé půli dokonce neproměnili ani pokutový kop.

Branky: 10. M. Zalubil, 18. Klabačka 5., 30. a 35. z pen. Jan Kameník. Rozhodčí: Bednář. Diváci: 100. Hluk B: Kovařík Janča, Bachánek (60. Botek), Zalubil, Klabačka, Olexa, Dufka, Konečný (70. Loutocký), Chytil, Hanák, Machala. Vlčnov: Hlaváček Jan Kameník, Jakub Kameník, Hlahůlek, Miroš, Bída, Zemek, Velecký (47. K. Mikulec), M. Mikulec, Fibichr (86. Podškubka), Hořejší.

BŘESTEK - DRSLAVICE 2:3 (0:2)

Drslavicím vyšel parádně začátek zápasu, když se už ve 12. minutě nádherně trefil snajpr Orlovský a o chvíli později zvyšoval už na 0:2 Vystrčil. Domácí se ale oklepali a většinu zápasu měli navrch. Když krátce po přestávce Strakoš přímo z rohu snížil, zdálo se, že je zaděláno na obrat. Jenže jednou nezachytili rychlý brejk hostí, kteří opět utekli na rozdíl dvou branek. Břestek se sice trefou Slavíka bleskově vrátil do hry, v zoufalém závěrečném náporu se mu už však vyrovnat nepodařilo.

Branky: 50. Strakoš, 75. Slavík 12. Orlovský, 15. Vystrčil, 69. Vidrman. Rozhodčí: Tureček. Diváci: 80. Břestek: Koryčánek Čagánek, Lahola, Zámečník, Vojtek (74. Zelinka), Plevák, Bedřich (19. Slavík), Strakoš, Jan Kříž, Jaromír Kříž, Frühauf. Drslavice: M. Hroch Orlovský, Vidrman (88. Šnajdar), Vystrčil (90. Střelec), J. Machálek, Mikulinec, Vacula, Šobáň, Ševčík, Přecechtěl ml., Vacula.

NEZDENICE - BÁNOV 4:0 (1:0)

Bánov chtěl potvrdit první místo v tabulce a od začátku diktoval tempo hry. Jenže zatímco jeho hráči byli s koncovkou na štíru, domácím stačila jedna povedená akce, aby se díky Skočovskému ujali vedení. V závěrečné půlhodině se navíc rozstřílel Kukuča, který čistým hattrickem podtrhl cenné tři body.

Branky: 63., 85. a 88. Kukuča, 15. Skočovský. Rozhodčí: Chramcov. Diváci: 150. Nezdenice: Malaska Skočovský, Kandrnál, Mikliš, Kukuča, Kociňák, Valtr, Uličník, Šašinka, Mlček (76. Strouhal), Krčma (79. Jančařík). Bánov: A. Popelka Velecký, Dalajka (29. L. Polanský), Gorčík, Durďák (73. P. Popelka), Gajdůšek, Guryča, Horňák, Mahdalík (76. Kotil), Ryšávka, Suchánek.

KOŠÍKY - KUNOVICE 0:6 (0:3)

Oba týmy první čtvrtina soutěže zastihla v naprosto rozdílné pohodě, což se naplno ukázalo i v tomto utkání. Hosté měli jasně navrch a svou převahu vyjádřili i brankově. Při chuti byl v první půli Ondřej Brim, který se podepsal pod dva ze tří gólů. Ani po přestávce hosté nepolevili a výsledkem tak byl pro domácí šestibrankový debakl.

Branky: 7. a 41. O. Brim, 30. Střelec, 55. J. Lahodný, 68. Šebák, 90. Polášek. Rozhodčí: Martykán. Diváci: 90. Košíky: Ondruch J. Poháněl, Kaštánek, Šlechta, Surovec, J. Ovsík, L. Přílučík, K. Poháněl (39. Večeřa), M. Ovsík (72. Janováč), Bémer, Fedor. Kunovice: Uhlík M. Lahodný, J. Lahodný (75. Škrášek), O. Brim, M. Brim, Kučera (70. Sklenář), Polášek, Baný, Střelec, David (60. Šebák), Krček.

ŠUMICE - 1. FC SLOVÁCKO C 1:1 (1:1)

Hosté měli bleskový start do zápasu. Už v 5. minutě napřáhl z přímého kopu Zemánek a Šidlo byl bezmocný 1:0. Fotbalisté ze Sadů vstřelili i druhý gól, jenže tentokrát mířili do vlastní brány, takže bylo vyrovnáno 1:1. A jelikož pak už žádnou branku fanoušci neviděli, rozdělily si oba týmy po bodu.

Branky: 30. vlastní 5. Zemánek. Rozhodčí: Mahdal. Diváci: 150. Šumice: Šidlo S. Pilka (73. V. Žampach), I. Pilka, Josef Žampach, Jan Žampach, Durďa, Machala, Juřeník (54. Kudela), Kelíšek, Kandrnál, Šmíd. Slovácko C: Kohoutek L. Huráb, L. Paška, Abrhám, Remeš (65. Sánchez), Šišák, O. Paška, Zemánek, R. Blažek, T. Blažek (82. Chmelař), Mareček.

MAŘATICE - POLEŠOVICE 3:1 (2:0)

Hlavní hvězdou utkání byl domácí David Vyorálek. A nic na tom nemění ani to, že mu k prvnímu gólu z jeho hattricku pomohl gólman hostí, jenž ho trefil špatným odkopem. Poslední tým tabulky sice po hodině snížil na 3:1, jenže Mařatice už si výhru s přehledem pohlídaly.

Branky: 25., 28. a 49. Vyorálek 61. Náplava. Rozhodčí: Vlčnovský. Diváci: 100. Mařatice: Matoušek Kubíček (87. Ižo), Vyorálek (68. Širůčka), Zbořil, Zedek, Slavík, Vaněk, Prekop (75. Mrva), Andrýsek, Bída, Janků. Polešovice: Pavela Omelka, T. Březina, Náplava (61. Šudoma), Martykán, Kubičík, (46. Kordula), Dvouletý, Běhávka, Černoch, P. Březina (61. Hasoň), R. Korvas.

KUDLOVICE - KOSTELANY NAD MORAVOU 3:5 (2:3)

Domácí brankou Maňáska dlouho vedli, ve 34. minutě ale Kostelany Šimíkem srovnaly krok. Závěr první půle byl pořádně divoký, během čtyř minut padly hned tři góly, z toho dva do domácí sítě, takže s těsným náskokem šli do šaten hosté. Kudlovicím se ale v 59. minutě povedlo vyrovnat a začínalo se od znova. V závěru se štěstí přiklonilo na stranu hostí, kteří trefami Dvouletého a Mojžíše rozhodli o svém vítězství.

Branky: 10. Maňásek, 43. Balíček, 59. Hložný 44. a 89. Julius Mojžíš, 34. Šimík, 41. Marek, 81. J. Dvouletý. Rozhodčí: Fišera. Diváci: 80. Kudlovice: Tomaštík Chmelař, Maňásek (46. Tvrdý), Straka, Klajn, Kraváček, Bělíček, Bohun, Hložný, Ježek. Kostelany n. M.: J. Vávra Julius Mojžíš, J. Dvouletý, Šimík, M. Vávra (80. Koryčánek), Němec, R. Facalka, Horký, Jaroš, Chmelař, Marek.

1. Bánov 6 5 1 0 17:8 16

2. Vlčnov 6 4 1 1 17:5 13

3. Drslavice 6 4 1 1 15:5 13

4. Kunovice 6 4 0 2 19:6 12

5. Šumice 6 3 1 2 10:7 10

6. Břestek 6 3 1 2 11:11 10

7. Nezdenice 6 2 3 1 20:15 9

8. Slovácko C 5 2 1 2 6:8 7