BLANSKO – SLOVÁCKO B 0:0

Kdyby hosté po deseti minutách vedli o dvě branky, nikdo by se nemohl divit. Jenže Pyclík svůj samostatný nájezd zleva vyřešil ranou nad a osamocený Dolina na hranici šestnáctky místo zpracování balónu volil a následného zakončení volil nedůraznou hlavičku. Blansko zahrozilo až krátce před přestávkou, domácímu útočníkovi ale v rozhodující chvíli na nerovném terénu uskčil balón.

Po změně stran byli domácí lepší, jejich akce ale končily před šestnáctkou. Obě mužstva si vytvořila dvě stoprocentní gólovsky, ze kterých mohla strhnout výhru na svou stranu, jenže jim nebylo přáno. Hostující Pyclík z malého vápna trestihodně netrefil bránu, domácí odpoveděli po Hečově zaváhání ranou do břevna. V 78. minutě měl po krásné kombinaci na kopačce vítězný gól Dolina, jenže nezvedl hlavu a napálil jej domácího gólmana. Tři minuty před koncem se ale na juniorku Slovácka usmálo štěstí, když domácí Bednář z příméo kopu orazítkoval tyč.

„Kluci podali velmi dobrý výkon, v podstatě jim nemám co vytknout. S remízou jsem také spokojen, jen bych byl radši, kdyby to skončilo 2:2 a ne bez branek. Mít čtyři tutovky a nedát ani jeden gól, to není dobrá vizitka,“ nechal se slyšet trenér Slovácka B Jiří Dekař.

Slovácko B: Heča – Polák, Ruman, Grabec, Svízela – Višváder (75. Borusík), Hesek, Semela, Pyclík – Sasín (78. Bančák), Dolina (88. Fryšták). Trenér: J. Dekař.