„Jestli bod bereme? Nevím, jak bych to okomentoval. Chtěli jsme samozřejmě tři body, ale musím souhlasit s tím, že soupeř byl silnější na míči. Náš výkon byl jako zatažená ruční brzda, funěli jsme jako lokomotivy. Prostě takový zabrzděný výkon,“ hodnotil hru svému mančaftu defenzivní záložník Slovácka.

V mix zóně mezi novináři přišlo na přetřes i to, jestli rychlá branka domácímu týmu spíš neuškodila. Daníček si to nemyslel.

„Vlilo nám to do těl energii. Osobně jsem rád, že ta branka padla tak rychle. Pro nás je a bylo důležité, aby se náš útočník číslo jedna chytil. Z tohoto pohledu super, ale potom jsme prostě měli být aktivnější. To se nestalo, musíme si to vyhodnotit.“

Vyhodnocovat se hlavně bude asi nevydařená první půlka. Slovácko dokázalo odehrát i kvalitnější poločasy. To dobře věděl i defenzivní záložník.

„V poločase jsme nebyli spokojení ani my ani trenéři. Jablonec nás sice přehrával, ale do nějaké tutovky jsme je nepustili. Po přestávce už jsme byli aktivnější,“ viděl premiérový duel Daniček, který se do nového ligového ročníku dívá s optimismem.

„Bude to těžká a náročná sezona. Máme v mančaftu spoustu mladých a talentovaných kluků. v čele s Šumim (Šumulikoskim), který tu naši loď táhne, to zvládneme.“