Po zápase to sympaticky přiznal. „Špatně jsem dostoupil na zadní tyči protihráče – hodně nešťastná branka. Výsledkově jsme ten zápas mohli zvládnout daleko lépe," hodnotil utkání za pár dní 25letý fotbalista.

Hráli jste proti třetiligovému soupeři. Jste spokojený s remízou?

V druhé půlce jsme měli několik šancí, mohli jsme přidat i druhou branku. Myslím si, že výsledkově jsme ten zápas mohli zvládnout daleko lépe. Soupeř šel do utkání naplno, věděli jsme, že hrají takovým způsobem. Bohužel jsme si nechali dát lacinou branku. Špatně jsem dostoupil na zadní tyči protihráče – dostali jsme hodně nešťastný gól.

Poláci hráli hodně agresivně. Souhlasíte?

To je pravda, ale s tím se musíme vyrovnat. Podobně hrají i některé naše ligové týmy. Od agresivity a nasazení se fotbal odvíjí. Tak to prostě je.

Jak jste zatím spokojený s přípravou?

V kabině všechno funguje jak má. První tréninky byly o to, že jsme se seznamovali s trenérem. Nevěděli jsme, co máme čekat. Každý se chtěl pod novým koučem ukázat. Ten náboj tam byl obrovský. Podle mě se příprava vyvíjí dobře.

Kapitán mužstva Veliče Šumulikoski prohlásil, že když hráči cítí v přípravě únavu, tak trenér zvolní. Cítíte únavu?

Já rozhodně ne.

Jste zhruba v polovině přípravy. Co očekáváte od další fáze?

Nechci do toho trenéru moc mluvit. Nevím, co máme očekávat. Když se bude příprava blížit k ligovému začátku, tak možná tam bude víc taktických věcí.

V neděli odjíždíte na herní soustředění do Slovinska. Těšíte se?

Jako mančaft jsme spolu dlouho nikde nebyli, takže se určitě těšíme. Bude to trošku změna, máme super partu, myslím, že se těší úplně všichni.

Z mužstva odešli čtyři hráči. Myslíte, že potřebujete posílit?

Někteří kluci odešli, to je pravda, na druhou stranu je tu na zkoušce Brazilec Pedro Beda, ale to je spíš otázka na vedení jestli potřebujeme posílit. To musí vidět vedení klubu a hlavně trenér. Jsou tu kluci, kteří mají šanci hrát ligu a musí se o tu šanci porvat. O tom to je.

Dá se z odehraných přípravných zápasů vyvodit síla mužstva?

To je znovu otázka na trenéra. Jezdíme po prdeli, hrajeme na sto procent, každý se chce ukázat a každý se chce prosadit do základu.