Chvála televizních komentátorů a potlesk diváků mu i přes ztracené body byla logicky málo. „Že nám diváci i přes prohru tleskali? Je to sice příjemné, ale pořád je to nula bodů. S tím nemůžeme být spokojení," líčil svoje pocity těsně po zápase odchovanec Slovácka.

Nebyli jste horším týmem, přesto brala všechny body Slavia. Váš komentář k zápasu?
Jsem hrozně zklamaný, hrajeme svoji hru a body nejsou.

Co podle vás rozhodlo?
Myslím si, že rozhodla větší kvalita Slavie v útoku. Mají neuvěřitelně silnou ofenzivu. My nedokážeme využít naše pološance, které neumíme dotáhnout do konce. Soupeř nás potrestal jednou střelou v prvním poločase. Bojovali jsme, ale to bohužel na kloudný výsledek nestačilo.

Byla Slavia hratelný soupeř?
Těžko říct. My se nějak prezentujeme, pokračovali jsme v tom i proti Slavii, ale neumíte to dotáhnout do šestnáctky, tak, jak chceme. Tu finální fázi musíme prostě zlepšit.

Byl Slavia hodně silná? Jak těžko se proti ní prosazuje?
Byla nesmírně silná. To jsme věděli, někdy ty vzájemné souboje byly hodně složité. Jejich hráči jsou vysocí, třeba David Machalík to měl hodně těžké. My se pereme, nic jiného nám nezbývá. Rozhodla kvalita soupeře.

Po Plzni máte za sebou dalšího aspiranta na titul. Můžete oba kluby porovnat?
Každý tým je v jiné situaci. Slavia je v laufu a Plzeň ty body uhrává spíš dřinou, ale oba mančafty hrají za tři body.

Je podle vás Slavia aktuálně nejlepší v lize?
Zatím jo.

Stalo se v zápase něco, co vás zpětně mrzí?
Že tam nespadla ta moje střela z voleje. To jsou takové momenty, které by nás mohl nakopnout. Dát ten první gól a pokračovat ve své hře, to se nám podařilo. Když prohráváte s tak kvalitním mančaftem, tak je to potom těžké zápas zvrátit.

Herně jste obstáli proti Plzni i proti Slavii. Jste alespoň z tohoto pohledu spokojení?
Tak spokojení…nějak hrajeme, nějak se prezentujeme, ale z těchto dvou zápasů máme nula bodů. Nevím, proč bychom měli být spokojení.

I přes prohru bylo slyšet potlesk fanoušků? Vnímal jste to?
Že dneska fanoušci tleskali je příjemný pocit, ale je to nula bodů. Ono to je těžké srovnávat zápas se Slavií a třeba Příbramí. Je to o našich hlavách. S Příbramí jsme se nechali rozhodit pískotem fanoušků a to prostě nesmíme. My chceme hrát svoji hru.

V příštím kole vás čekají silné Teplice…
Chceme urvat body s každým. Po Slavii a Plzni jsou Teplice třetí nejlepším týmem v lize. Musíme zapracovat na finální fázi a v Teplicích urvat nějaké body.