Broďané začali proti favorizovanému soupeři dobře. „V prvních dvaceti minutách jsme byli lepší, žádnou gólovku jsme si ale nevytvořili, byly to spíš takové pološance," nechal se slyšet domácí kouč.

Asi po půlhodině hry ovšem přišel první zkrat gólmana ČSK. Mimo šestnáctku chtěl rozehrát míč, našel ovšem přesně kopačku soupeře, který do prázdné brány pohodlně skóroval – 0:1.

Domácí se vrátili do hry po hodině hry. Dolinův průnik hráči soupeře zastavili v šestnáctce jen za cenu faulu a kopala se penalta. Šálek zachoval chladnou hlavu a s přehledem vyrovnal – 1:1.

Jenže hned vzápětí si gólman Ondrůšek zopakoval svou chybu a Viktorka opět vedla – 1:2.

„Bohužel nahoře jsme byli jen chvilku, bleskově jsme z koně spadli dolů. Totálně nás to pohřbilo, už jsme pak neměli sílu zápas otočit. Kluci se snažili, byli aktivní, žádný tlak a ni šance jsme si ale nevytvořili," litoval František Ondrůšek, podle kterého jeho svěřenci nenavázali na své poslední výkony.

Uherský Brod – Viktoria Otrokovice 1:2 (0:1)

Branka domácích: 60. Šálek.

Uh. Brod: M. Ondrůšek – Nevařil, Vrága, M. David, Kúdela – Dvořák (46. Zelinka), R. David (65. Michalec), Šálek, Pacl – Dolina (70. Jaroněk), Hruboš. Trenér: F. Ondrůšek.