Vrchovina – Uherský Brod 1:1 (0:1)

Broďané na poslední tým tabulky vletěli jako velká voda. První tři šance sice promarnili, ve 13. minutě se už však skóre měnilo, když dobře zahranou standardku přetavil ve vedoucí branku Richard David – 0:1. „Našel si to správné místo," chválil zkušeného záložníka brodský lodivod.

Jeho svěřenci na hřišti nadále dominovali, jenže gólová pojistka nepřicházela. Martin Onda se zlobil, že hráči si v šancích počínali lehkovážně.

„Zbytečně jsme stříleli z nepřipravených pozic místo toho, abychom si celou situaci lépe připravili. Jindy jsme zase chtěli hrát kombinačně, čímž jsme soupeři dali čas se zatáhnout," poznamenal hostující trenér.

V 59. minutě na to Broďané doplatili. Při rychlém brejku přišla nepřesná přihrávka, domácí se zmocnili míče a Poul tečovanou ranou vyrovnal – 1:1.

„Měli jsme tam pak dost příležitostí strhnout zápas na naši stranu, jenže se to tentokrát nepovedlo. Musíme ale uznat, že domácí byli daleko lepší soupeř, než ukazuje tabulka," ocenil Martin Onda výkon Vrchoviny.

Branka: 59. Poul – 13. R. David. Rozhodčí: Běhal – Svoboda, Heger. ŽK: Burian, Poul – Vrága. Diváci: 160.

Uh. Brod: Červinka – Nevařil, Vrága, M. David, Kúdela – Dolina (88. Pochylý), Šálek, R. David, Pacl – Blaha (74. Pochylý), Jaroněk (67. Mančík). Trenér: Martin Onda. (ms)