„Dneska selhal celý mančaft od brankáře až po posledního útočníka. Je to pro mě obrovské zklamání," těžce ze sebe soukal trenér František Ondrůšek.

Vyškov – Uherský Brod 5:1 (3:0)

Utkání se mělo původně hrát již v sobotu, po průtrži mračen ale bylo odloženo. Broďané se netajili, že by ve Vyškově rádi naplno bodovali, ale skutečnost byla úplně jiná.

Hosté měli katastrofální vstup do utkání, když už v 9. minutě prohrávali o dvě branky. „Po půlhodině hry jsme dostali třetí gól a bylo po zápase. To, co nás zdobilo v předchozích zápasech – tedy bojovnost, aktivita, srdce – to dnes na hřišti neukázal nikdo," mrzelo Františka Ondrůška.

Krátce po přestávce sice Šálek z penalty snížil na 3:1, jenže už o minutu později podcenil gólman Pochylý standardku a domácí si snadno dokráčeli pro tři body.

Branka hostí: 50. z pen. Šálek. Uh. Brod: J. Pochylý – Němčický, M. David, Vrága, Kúdela – Dvořák (46. Indra), R. David, Šálek, Mančík (72. Plšek) – F. Hruboš, Nevařil (70. D. Hruboš). Trenér: F. Ondrůšek.