Slavičín – Uherský Brod 1:2 (0:1)

Od začátku měli více ze hry domácí, hosté se spoléhali na rychlé brejky.

„Slavičín je velice kvalitní mančaft, navíc hráli doma, kde sází na nákopy do šestnáctky ze všech možných pozic. Věděli jsme, že to bude o skákání, o spoustě osobních soubojů. Dobře jsme se na to připravili a kluci zvládli zápas výborně," pochvaloval si po utkání brodský lodivod Martin Onda.

Jeho svěřenci poctivě bránili a podnikali bleskové protiútoky. „Důležité bylo sbírat odražené balony, což se nám dařilo. Měli jsme rychlejší přechod do útoku a vytvářeli jsme si šance. Svoji třetí konečně správně vyřešil Dolina a poslal nás do vedení," poznamenal trenér hostujícího týmu.

Domácím ovšem vyšel nástup do druhé půle, když se po standardní situaci z chumlu trefil Kalus.

O devět minut později ale Broďané odpověděli podobnou mincí, když po rohovém kopu skóroval Richard David.

„Rozhodla naše lepší produktivita, několikrát nás také podržel gólman Červinka. Byl to boj, který ale měl kvalitu. Hráči odevzdali na těžkém terénu, který byl po deseti minutách rozbitý, úplně všechno. Zaslouží si velkou pochvalu," ocenil Martin Onda.

Branka: 50. Kalus – 40. Dolina, 59. R. David. Rozhodčí: Černoevič – Šištík, Mankovecký. ŽK: Školník, Švach, Kalus – Blaha, Pacl, Kúdela, Mančík. Diváci: 300.

Uh. Brod: Červinka – Nevařil, Vrága, M. David, Kúdela – Dolina (84. Sedláček), Šálek, R. David, Pacl (92. Holík) – Michalec (72. Mančík), Blaha. Trenér: Martin Onda.